Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Tak paní doktorku bych neřešila,ale její metody léčení to je hrůza děs,na vše nejlépe kortikoidy,a pak si můžete hledat jinýho kožního lěkaře,protože těma kortikoidama je to 5×horší.Všem doporučuji jezděte radši do Svitav k p.Třeštíkoj to je u mě doktor kterej ví co vám je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Velmi ochotná a pečlivá pani doktorka. Když stávkovali lékaři, ona i celá nemocnice Litomyšl pracovali. U mě jednička mezi dermatology. Patří k nejlepším i se svým týmem v Litomyšli.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla zatím spokojená, je ale pravda, že jsem byla pouze na vypalování bradavic. I tak se mě ale ptala, zda omdlévám, položila si mě na lůžko a nechala mě si chvilku odpočinout, než odejdu. Musím ale souhlasit s tím, že čekací doby jsou jedním slovem strašné. Pokud se chcete objednat, nejdřívější termín bývá tak za 4 týdny. Pokud chcete přijít bez objednání, je na to vyhrazeno myslím první úterý v měsíci a třetí čtvrtek v měsíci, jestli se nepletu. Což se mi zdá opravdu hodně málo, navíc si v čekárně posedíte i několik hodin. V tyto dny bez objednání je ordinační doba do 11:00, naposledy na mě přišla řada až ve 12:30, a čekala jsem cca od 10:00. Netuším, jak by to udělal někdo s akutním problémem. Je proto pravda, že by ve Třebové neuškodil další dermatolog...


P

o pani doktorce toho moc rici nemuzuclovek se tam moc casto nedostane ..
byl sem tam jednou .
tri tydny cekaci doba bo doporuceni od praktika ..
opravdu otres nejhorsi pristup co sem kdy videl slysel . sestricka
je opravdu mila s usmevem vas posle kamsi .. , a tvrdi ze to co mam na krku nebude nic vazneho
navrhl bych posouzeni u lekarske komory .. vsimete si u jmena nema ani titul :D
a kdyz chcete jit k trestikoj do svitav kterej jedinej snad bere bez obednani , tak abyste si vzali spacak a cekali na nej abyste byli jako prvni !

pokud byste chteli jet treba do nemocnice do litomysle , pred pulorokem sem to zjistoval a tusim ze mi rekli ze tam zadnyho doktora nemaj ze mam jit k tomu ve meste ..k vomocilovej pritom to je nemocnice se specializaci na kuzi ..


ufff kam tohle speje , pritom vetsina lekaru ma uvedeno na dverich
prijimame i bez obednani ale tohle je nocni mura v elm street

chapu ze toho musi mit asi pekne hodne , hold kuze je nejvetsi organ a je velice citlivy .. tak si ho prosim vazte at se ty cekaci doby zkratej

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla by potřeba v tomto městě konkurence. Nepůsobí na mě jako profesionál. Dlouhé čekací doby.
S bratrem jsme měli stejný zdravotní problém a aniž by mě pořádně prohlédla, nestyděla si mi říci o 30,-. Paní doktorka neovládá ani základní počty v matematice a neumí přiznat chybu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přístup paní doktorky je profesionální, laskavý a nemáte pocit, že jste tam na obtíž. Když jsme tam přišel s čímkoli, pomohla a vylěčila. Doporučuji. Ale musím souhlasit s dlouhou čekací dobou a s sesterozu, která nemá vždy náladu na nás pacienty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti