Ord. praktického lékaře pro dospělé
Písečná 5285, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naším rodinným lékařem. Můžeme se vždy na ni spolehnout a víme, že jsme v těch správných rukách. Děkujeme.

V 21 stoleti v dobe meilu a telefonu se pokuste prevest od pani doktorky kartu k jinemu lekari.Lze to ale pouze pisemnou formou dopisem.Kdyz se vam povede nahodou dovolat tak dostanete vynadano.Proste jednani na vysoke urovni

Pacientem Mudr.Šedé jsem již 18 let a moje maminka 6 let, jsme s ní obě velice spokojeny a můžeme vřele doporučit. Mamince které je 82 let, byla bohužel diagnostikována rakovina tlustého střeva a prsu, díky paní doktorce i v tomto vysokém věku maminka podstoupila operační zákrok a nyní je naprosto v pořádku.
Plně souhlasím s názorem pacientky ze 14.6. 2013
Kopřivová, CV

Paní doktorce velmi děkuji za její profesionální přístup,jakým řeší mé zdravotní problémy.Mám s ní jen velmi dobré zkušenosti a považiji ji za jednu z mála doktorek,která dokáže pomoci.Nemohu si na ni stěžovat, a jsem ráda,že jako obvodního lékaře mám právě ji!.Velmi dobrá je i sestřička,milá a usměvavá,kde se s tím člověk setká málo kde.Málo v které ordinaci.Oběma moc děkuji.Pacientka Jitka B.Chomutov

MUDr. Šedá byla moji obvodní lékařkou zhruba 10 let, ihned po přechodu od praktické lékařky pro děti a dorost. Za tuto dobu jsem byla u MUDr. Šedé zhruba 5x, z čehož 2x se jednalo o nemoc, ostatní návštěvy byly pouze administrativního charakteru, tzn. výpis z karty, potvrzení o zdravotním stavu na přihlášku na VŠ apod. Moje zkušenost je taková, že pokud jdete k MUDr. Šedé pro nějaké potvrzení, za jehož vystavení zaplatíte příslušný poplatek, chová se profesionálně a ochotně toto potvzení vystaví. V případě nemoci MUDr. Šedá v obou případech stanovila moji diagnózu tzv. od stolu, jednoduše řečeno se mě ani nedotkla. V situaci, kdy mě celkem hodně bolelo v krku, mě přesvědčovala o opaku, opět aniž by mi se do krku alespoň podívala. MUDr. Šedá je spíše než lékařka úřednice, čemuž odpovídá i její tempo odbavování pacientů (tedy v případě, že nemá zrovna náladu si s pacientem povídat nebo pokud se nejedná o její známou/známého). Nejsem kompetentní posuzovat její odborné znalosti, ale jako k lékařce k ním nemám důvěru. Nicméně musím přiznat, že tyto reference jsem na MUDr. Šedou získala již při registraci do její ordinace a dokud jsem k ní docházela pouze pro výše uvedená potvzení, výpisy..., tak jsem neměla důvod ji měnit. V případě nemoci jsem zjistila, že je naprosto zbytečné za MUDr. Šedou chodit, léky, které předepíše jsou volně prodejné v lékarně a tak jako tak MUDr. Šedá žádné vyšetření neprovedla. Od praktického lékaře očekávám víc, než se si vysedím frontu v čekárně jenom kvůli napsání neschopenky. Toť moje zkušenost, protože v tomto případě je úplně dostatečné, aby místo MUDr. Šedé seděla v ordinaci zkušená písařka.

K MUDr. Šedé jsem pár let docházela. Když jsem pak kvůli změně bydliště změnila i praktického lékaře, opravdu jsem se nestačila divit. Nový lékař mi udělal velice podrobnou vstupní prohlídku, při které se mě zeptal, jaké léky užívám na cholesterol, protože mám hodnoty opravdu vysoké. Byla jsem tím opravdu zaskočená, protože pokaždé, když jsem k MUDr. Šedé volala kvůli výsledkům, bylo vše v pořádku, v normě, bez problémů. Dlouhou dobu mě trápily žaludeční potíže, rada paní doktorky byla, že nesmím jíst těžká mastná jídla a že to bude v pohodě. O jejím objednávkovém systému ani nemluvím. Čekárna plná lidí a od paní doktorky je slyšet bujarý smích a veselá konverzace s nějakou (její známou) pacientkou. Byla jsem svědkem toho, že s jednou pacientkou tam dokázala takhle krafat hodinu. Měla by si uvědomit, že do čekárny je od ní všechno slyšet. Sestra je fajn, ale myslím, že jí má kolikrát taky plný zuby, čemuž se ani nedivím. Doporučuji změnit lékaře.

K paní doktorce už chodím dost dlouho a jsem s ní velice spokojená. Není to jen doktorka, která vykoná svou povinnost a vyšetří vás. Naopak, kromě toho to je hlavně člověk, který vás i vyslechne.... Nedám na ní dopustit. Když se jedná o závažnější zdravotní problém, tak okamžitě posílá k odbornému lékaři na další vyšetření. I sestřička je moc fajn a miloučká. Vždy mi vyšla vstříc. Ano, toto je můj názor, všem se paní doktorka nezavděčí a nevyhovuje. Proto si myslím, že není na místě hrubá kritika a osočování, ale nejlepší řešení je, vybrat si sobě vyhovujícího lékaře. Přeji všem v tomto výběru hodně štěstí.

Vážený pane,
nesouhlasím s Vaším názorem.Sestra je ochotná, milá,vstřícná.Nenapadlo Vás,že jste třeba zrovna v tu dobu nebyl sám,kdo měl vážný problém?
Také,kdyby váš stav byl tak akutní,že by jste nebyl schopen dojít do ordinace a řekl to sestře věřím,že by za Vámi přijela i lékařka spolu se sestrou.Třeba stačilo jen říct,prominte nejsem schopen už ani stát a sedět a myslím,že by jste šel na řadu hned.(myslím,že šlo jen o komunikaci vzájemnou,neb sestra je velice vstřícná).Tolik můj názor i dobrá zkušenost se sestrou a lékařkou.Ale já nejsem lékař.Jen mám velice dobré zkušenosti i se sestrou a lékařkou.
Bartošová J.

Mohu jen doporučit - nechodit. V mých 25 letech mi řekla na bolest zad - Co by jste chtěl, už jste starý. A dostat od ní doporučení k odborníkům - nadlidský úkol. Angínu diagnostikovala od stolu, kde byla ode mě asi 3 metry a držíc v ruce dřívko mi okamžitě řekla - no jo, to je jasné, angína. Úžasné. A po 3 dnech mi řekla, to už bude dobré, můžete do práce. Za pět let jsem u ní byl 3x a stačilo.

Pacientem Mudr.Šedé jsem již 18 let a moje maminka 6 let, jsme s ní obě velice spokojeni a můžeme vřele doporučit. Mamince které je 82 let, byla bohužel diagnostikována rakovina tlustého střeva a prsu, díky paní doktorce i v tomto vysokém věku maminka podstoupila operační zákrok a nyní je naprosto v pořádku.
E.K.CV