Prostřední 417, Otrokovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan doktor i sestřičky jsou úžasné. Operoval nám jorkšírka , který měl problémy s kyčlí. Psík už zase běhá jak o závod. Navíc potvrzuji jeho věčně dobrou náladu. Já přišla s nervy v háji, ale doktor mě uklidnil, povzbudil, že pejsek bude v pořádku. Také mi vyhovuje super otvírací doba o víkendu, nemusíme si brát volno v práci. Chválím

Takto velmi příjemný a taktéž profesionální přístup u lékařů často chybí. Pan doktor Mac patří mezi hrstku odborníků na svém místě. Jeho profesionalitu a kvalitní přístup pochopíte až tehdy, když se Vašemu zvířátku něco přihodí. Chodíme k němu s naší 14 let starou fenkou která u něj podstoupila již dvě operace, obě bez jakýkoliv potíží. Dohled nad starším psem při probouzení po narkóze dlouho do noci těžce nad rámec "ordinačních hodin" považuje za samozřejmost kterou vykoná rád, aby měl jistotu že je pejsek v pořádku, že se vzbudil tak jak má.
Vřele doporučuji

Pan doktor i jeho kolektiv jsou naprosto skvělí. Chodíme k němu s kočkami, vždy nám dobře poradí a ještě je navíc pořád v dobrém rozpoložení, což jsem snad ještě u jiného lékaře nezažila. Má dlouhou ordinační dobu a dokonce pracuje i o víkendu, takže si mi pracující nemusíme brát volno, pokud potřebujeme zajít na vyšetření nebo očkování. Obě kočenky nám i kastroval, laparoskopicky a to za velmi dobrou cenu, když to porovnám kolik platili známí jinde. Zákrok trval snad 15 minut a obě kočky byly již na druhý den v kondici. Je vidět že má svou práci rád a nedělá to jen pro peníze. Vřele doporučuji!

dobrý den,pan doktor je nejlepší veterinář,kterého známe.je vždy velmi ochotný,v diagnostice přesný,velmi příjemný,ochotně vše vysvětlí a velkým plus je nadstandartně vybavená ordinace a taky dlouhá pracovní doba včetně víkendů.

Mohu jen doporučit, chodíme k němu několik let se psem a kocourem, nikdy jsme na vyšetření nečekali dlouho, velké plus je ordinační doba i o víkendu. Ještě jsme ho nezastihli ve špatné náladě(narazit u doktora na dobrou náladu je skoro vzácnost), ke zvířatům se choval vždycky mile a obezřetně. Nikdy se nad nás nepovyšoval, že je doktor a rozumí tomu líp, všechno nám vysvětlil a poradil. Už více jak rok má v ordinaci pomocnice, které ho často zastupují a i s nimi jsme velmi spokojení. Pokud vám na vašem zvířeti záleží, nevolila bych jiného veterináře.

Neznám jiné lékaře a ani nepotřebuji. Dlouhé ordinační doby a pohotovosti jsou nadstandard. O doktorovi kolují zvěsti, že nemá rád kočky, které neumím vyvrátit, každopádně umí si to profesionálně nechat pro sebe. O moje dvě se umí postarat vzorně a mam v rodině domácnost se sedmi kočkami a ty jezdí očkovat domů. Prohlašuje to za samozřejmost. Diagnózy určuje přesně a léčí úspěšně i nezvyklé zdravotní potíže.

Je o něm známo, že nefandí eutanázii a bude vám ji zarytě rozmlouvat, pokud bude mít podezření, že jste si to důkladně nepromysleli. Pokud je tohle věc, která vám na veterinářovi vadí, tak si ho prostě nevyberte. Uděláte chybu.

Velmi profesionální přístup.Vysoká odbornost a ochota.Vybavení ordinace na vysoké úrovni.Veškerá vyšetření je pan doktor schopen udělat ve své ordinaci což není(jak jsem zjistil) běžný standard.Mohu jen doporučit.