Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

4 názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byla objednána k neurologovi panu Srkalovi.
Už od začátku vystupoval arogantním způsobem.Sotva po pozdravu na mne hned začal útočným stylem co zde vůbec dělám, když jsem byla předtím v nemocnici na kapačkách.
Ani ho nezajímalo, že jsem zde na doporučení mé doktorky.
Ordinaci jsem opustila ponížená a v pláči.
Vyvrcholením jeho arogance bylo při pozdravu nashledanou, jeho odpověd byla radši sbohem.

Umístění: MUDr. Rostislav Srkal neurologická ordinace Jiný

Zatím jsem se nikde nesetkala tak s ochotnou sestřičkou. Milá, sympatická, empatická, trpělivá. Za dobu co do této ordinace chodím, jsem nikdy nečekala. Chodí se přesně na čas, někdy i o chvilku dříve. Obdivuji sestřičku, jak zvládá svojí práci, když jí neustále zvonil v sesterně telefon a přitom se o mě starala. Je to opravdu osoba na svém místě, pravá a nefalšovaná sestřička co pomáhá pacientům. I pan doktor je velmi sympatický člověk, vždy vše skvěle vysvětlí a pomůže. Chodím sem velmi ráda. Neznám lepší tým zdravotníků. :)

Nemám dobré zkušenosti s panem doktorem. Navštívila jsem jeho ordinaci poprvé a také naposled. Choval se ke mně arogantně. Ještě více je nesympatická jeho sestřička. Cítím z ní přetvářku a sklony k pomlouvání.

Chodím k panu doktorovi Srkalovi už od začátku kdy tuto ordinaci převzal, předtím jsem chodila k němu do nemocnice. Podle mého názoru je to výborný lékař, velmi pečlivý, lidský, vždy mi pomohl. I sestřička je velmi příjemná, a ochotná. Marie