Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice (mapa)

Nemám dobré zkušenosti s panem doktorem. Navštívila jsem jeho ordinaci poprvé a také naposled. Choval se ke mně arogantně. Ještě více je nesympatická jeho sestřička. Cítím z ní přetvářku a sklony k pomlouvání.

Chodím k panu doktorovi Srkalovi už od začátku kdy tuto ordinaci převzal, předtím jsem chodila k němu do nemocnice. Podle mého názoru je to výborný lékař, velmi pečlivý, lidský, vždy mi pomohl. I sestřička je velmi příjemná, a ochotná. Marie