Romana Zedníková, praktický lékař Klášterec nad Ohří

MUDr. Romana Zedníková

Uložit

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Královéhradecká 418, Klášterec nad Ohří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nemám takovou zkušenost mě paní doktorka zjistila zvýšený tlak a hned mi předepsala léky z mého pohledu skvělá doktorka
R.F.

S
Ověřený profil

Dokud jsem neutrpěla pracovní úraz, který si vyžádal dlouhodobé léčení, během kterého jsem se rozhodla řešit i další potíže, které nebyly do té doby tak akutní, nebyla návštěva této lékařky nutná, protože rýmu a nachlazení nevyžadující antibiotika si vyléčím sama. Rozčarování nad jednáním této lékařky nastalo v momentě, kdy jsem si vyřídila v rámci řešení pracovního úrazu vyšetření na speciální klinice, kde ovšem pro splnění potřebných náležitostí požadovali vyplněnou žádanku o vyšetření, jejíž znění přesně nadiktovali. Odmítnutí vydání žádanky s argumentací, že „to není potřeba“ byl jen počátek ukázkového přehlížení potřeb pacienta, které následovali a v podstatě trvají nadále. Mám pocit, že pokud k paní doktorce, přijde silnější pacient, je okamžitě zařazen na černou listinu, a jakákoli diagnóza je mimo její zájem. Opakovaně si stěžuji a žádám o pomoc s neúnosnými bolestmi páteře a zad, což paní doktorka ignoruje s argumentací na snížení váhy, které se ovšem díky zhoršení poúrazové hybnosti ve spojení se zhoršeným stavem štítné žlázy, se přes veškerou snahu nedaří razantně snížit. Když jsem si konečně doslova vydupala žádanku alespoň na rentgen, který paradoxně potvrdil vážné porušení bederní páteře, na další vyšetření je vydání žádanky opět problém.
Odborní lékaři mě nemohou napsat léky, protože k tomu všemu se mě vrátili potíže s vysokým krevním tlakem, na který jsem se léta léčila. Paní Zedníková mě tvrdí, že vysoký tlak nemám, potíže, které uvádím jsou při nízkém. I laik vím, že potíže při vysokém i nízkém jsou stejné. A perla na závěr: vysoký tlak je prý až od 200 a to nemám, tak mě opět léčit odmítla.
Nikomu nepřeji pocit bezmoci při návštěvě této lékařky, jakou prožívám při každé kontrole. Nejhorší na celé situaci je, že dokud marodíte, jiný lékař vás k sobě nevezme. Ukončit neschopenku nemůžete, protože při současném zdravotním stavu a bolestech, které se během dne stupňují, večer jsou již neúnosné, si nástup do práce neumím představit a žádost o alespoň částečný důchod? Neměl by to navrhnout lékař? Možná kdokoli jiný, ale ne paní Zedníková, ta vám řekne, že vám neschopenku ukončí a pošle do práce. Pokud zde pročítáte za účelem hledání svého nového lékaře, doporučení nečekejte.
Podáváme s manželem stížnost na ČLK a krajský úřad a zvažujeme i další právní kroky.
P.S. panu Uzsákovi bych jen popřála pevné zdraví, protože to, že je paní doktorka hodná a pěkná, mu rozhodně jeho zdraví nevrátí. Mějte rozum v hlavě a ne někde níž.

N
Ověřený profil

Léčí vás dlouho, než aby vás někam poslala. Na doporušení ke specialistovi jsem čekala téměř rok, myslela si, že asi se mi nechce dělat a uvádím záměrně mžitky a nakonec to byl nádor na mozku. Moc jí tedy děkuju. Kdyby provedla pořádný vyšetření nebo hned poslala ke specialistům, nemusel být zákrok tak razantní. Rýmu možná umí léčit, zbytek ne.

B
Ověřený profil

Paní doktorka není úplně tak dobrá,jak se zdá. Napíše Vám místo lék na bolest kloubů, lék na hlavu a nervy, protože se jí zrovinka zdá, že simulujete !!! To prosím udělala mé 55leté mamince, která na klouby a záda trpí jako čert, protože dřela celý život v kuchyni...Díky jejímu "krutému" odhadu,který napsala do lék. zprávy, se s mamkou na pohotovosti nějak moc ani nepárali...Pak jí odkrouhli i na posudkovém,ohl. předčasného částečného invalidního důchodu,kam jí nakonec paní doktorka poslala...Kdyby se jí něco stalo, dám paní doktorku klidně k soudu...NEDOPORUČUJI...

R
Ověřený profil

Je to velice dobrá lekářka. Vždy mi všechno rozumě a logicky vysvětlila. Kdykoliv jsem potřeboval nějaké vyšetření tak nebyl problém. Pokud to dané vyšetření tedy opravdu potřebujete.

Ověřený profil

Oceňuji především velkou ochotu a příjemné jednání.

U

Hodně dobrá doktorka a i pěkná :o)

D

Jsem moc rada,ze jsem odesla pomalu nic mi nikdy nevylecila.Kdyz jsem tam prisla tak mi rekla at si radeji vemu dovolenou nez si brat neschopenku ikdyz jsem pak musela jit na pohotovost a tam se divili ze mi hned nedala neschopenku a neposlala na vysetreni.Skoda mluvit.

E

Ten kdo přejde od doktora Froňka k této lékařce,připadá si opravdu jako pacient a ne jako obtížný vetřelec dožadující se pozornosti a péče.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti