Mánesova 571, Stříbro
Gynekologicko porodnická praxe

Paní doktorka je velmi milá, mám s ní jen dobré zkušenosti. Jediný problém bývá delší čekání na vyšetření. Vždy mi pomohla, je citlivá a vnímavá. Za mě na jedničku!

paní doktorka je docela chápavá, a snaží se vždy nějak pomoci... jen to čekání ikdyž jste objednaní... ale to se nedá předem odhadnout

Doporučuju!!!
Pani doktorka mi hooodne krát pomohla s ruznyma potížema,je milá,chápava a myslím si že ONA ví co za léčbu ma zvolit,a jak u ni postupovat.Nekteré tady píšete že skouší antibiotiky a tehu testy...Vy nejste lékar tak houby víte co a jak.Je to perfektní ženská,a obdivuju ji.Preji ji jenom príjemné a spokojené pacientky.

Š

za mě má paní doktorka za 1* :-) Arogantní mi nepřijde vůbec, vždy na mě byla příjemná a milá. Snaží se poradit.. Navíc je velmi pečlivá. Dovede se s vámi i lidsky zasmát, čímz uvolní atmosféru. Chodím k ní ráda a neměnila bych !

Já jsem s ní byla velmi spokojená, ale dnes co ordinuje sama je absolutně jiná. Tvrdý si své, arogantní, neporadí a i menší zánět léčí antibiotiky - nezná jinou alternativu, a tvrdí že ostatní nejsou vhodné a pro těhotné to je nebezpečné. Neumí ženu vyslechnout a vcítit se do ní. Dokud nemáte nějaký problém a jedete v jejich šlápějí je skvělá, precizní ....

Naprosto souhlasím s názorem "poka 21 leden 2012"! Také mám s paní doktorkou jednu velice špatnou zkušenost a jak už bylo řečeno, je to dobrá lékařka - ovšem jen dokud nemáte nějaký problém. Neřekla bych, že péči o pacienta zanedbává, spíš naopak přehání a je známo, že všeho moc škodí. Navíc je dost odměřená a pokud si s jejím postupem léčby (nedej bože) dovolíte nesouhlasit, ukáže vám, jak umí být arogantní. Co jí však musím pochválit, je sestřička - ta paní je prostě poklad!

Ano, dobrá, příjemná lékařka.. dokud nemáte nějaký problém. Věškeré problémy u mne řešila těhotenským testem a já se potýkala se stále se zhoršujícím se stavem. Nic neví, nevysvětlí, nezkusí, prostě zkušenost hrozná. Bohužel, až na skvělou sestřičku nemůžu říct nic pěkného.

nej. doktorka

Velmi příjemná lékařka.

Mohu jen doporučit,velice pečlivá,výborný přístup k pacientům,stejně tak moc fajn sestřička..kdyby bylo takových lékařů víc.Michala