Psohlavců 656/18, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Doktor je příjemný a poradí...co mi ale hodně vadilo že se mi pod nohama motali jeho jezevčíci kteří ke konci očkovaní se pustili do mého štěněte a drželi ho pod krkem a ještě k tomu mě kously do ruky když sem svého pejska zachraňovala... :(

Pan doktor nám zachránil fenku, měla zánět dělohy doslova zadrbaný léčbou u jiného veterináře. Odoperoval ji a protože jde o velikého psa, následně jezdil každý den na kontroly k nám domů. Takový přístup jsem u žádného veterináře (bohužel ani u "lidského"doktora nezažila). Pro nás je jednička!

K panu doktorovi chodíme již druhý rok a jsme naprosto spokojeni. Léči našeho pejska s láskou a nevyhledává hned zákroky za nejvyšší peníze. Navrhnul nám léčbu s homeopatiky, která nám zabrala a pomohla našemu pejskovi, takže operaci jsme se naštestí vyhli. Ceny má velice přijatelné. Nepatří k lékařům u kterých chytnete jenom kliku na ordinaci a už máte účet před sebou. Navíc pracovní dobu má taky přizpůsobenou i zaměstnaným lidem, kteří pracují i do 17,00 hod. Všem mohu jenom doporučit.

Ochotný přijet i mimoordinační hodiny, v době kdy není možno jiného lékaře sehnat. Odborně na výši, jen je třeba si všimnout v ordinaci množství certifikátů ze seminářů. což ukazuje na stálé se sebevzdělávání

Ochotný i v době mimoordinační hodiny, kdy není možno sehnat žádného lékaře. Pěkný vztah ke zvířatům, sám má pejska, kočku a dokonce i koně. Těch pomluv od ostatních vydřiduchů z oboru si nezaslouží.

Ochotný, obětavý, s velmi pěkným vztahem ke zvířatům. Slušné ceny, dobré vybavení.

p.Zedek je příjemný pan myslivec. Nejdůležitější je, že má rád zvířata a ne jenom peníze. Ceny u něj jsou překvapivé a jako jeden z mála se snaží pomoci homeopatiky a né drahými léky. Takže doporučuji!!!

Velká spokojenost, ochotný . 14 let se staral o mého psa, mohu všem doporučit.

Č

spolehlivý,milý ke svým pacientům,ochotný,mohu doporučit

Pan doktor má nejlepší ceny v Ostravě.Byli jsme s naším velmi bázlivým kocourkem na kastraci,ale u pana doktora naprosto v pohodě ani při injekci se neškubal čekali jsme zhruba 20minut a šli jsme domů bez kuliček:).S druhým kocourem jsme byli u jiného veterináře a museli jsme čekat celý den.Takže vřele doporučuji už budu chodit jenom zde.