Roman Zedek, veterinář Ostrava

MVDr. Roman Zedek

Veterinář Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Psohlavců 656/18, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

L
Ověřeny pacient

Doktor je příjemný a poradí...co mi ale hodně vadilo že se mi pod nohama motali jeho jezevčíci kteří ke konci očkovaní se pustili do mého štěněte a drželi ho pod krkem a ještě k tomu mě kously do ruky když sem svého pejska zachraňovala... :(


H
Ověřeny pacient

Pan doktor nám zachránil fenku, měla zánět dělohy doslova zadrbaný léčbou u jiného veterináře. Odoperoval ji a protože jde o velikého psa, následně jezdil každý den na kontroly k nám domů. Takový přístup jsem u žádného veterináře (bohužel ani u "lidského"doktora nezažila). Pro nás je jednička!


S
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme již druhý rok a jsme naprosto spokojeni. Léči našeho pejska s láskou a nevyhledává hned zákroky za nejvyšší peníze. Navrhnul nám léčbu s homeopatiky, která nám zabrala a pomohla našemu pejskovi, takže operaci jsme se naštestí vyhli. Ceny má velice přijatelné. Nepatří k lékařům u kterých chytnete jenom kliku na ordinaci a už máte účet před sebou. Navíc pracovní dobu má taky přizpůsobenou i zaměstnaným lidem, kteří pracují i do 17,00 hod. Všem mohu jenom doporučit.


P
Ověřeny pacient

Ochotný přijet i mimoordinační hodiny, v době kdy není možno jiného lékaře sehnat. Odborně na výši, jen je třeba si všimnout v ordinaci množství certifikátů ze seminářů. což ukazuje na stálé se sebevzdělávání


P
Ověřeny pacient

Ochotný i v době mimoordinační hodiny, kdy není možno sehnat žádného lékaře. Pěkný vztah ke zvířatům, sám má pejska, kočku a dokonce i koně. Těch pomluv od ostatních vydřiduchů z oboru si nezaslouží.


P

Ochotný, obětavý, s velmi pěkným vztahem ke zvířatům. Slušné ceny, dobré vybavení.


L

p.Zedek je příjemný pan myslivec. Nejdůležitější je, že má rád zvířata a ne jenom peníze. Ceny u něj jsou překvapivé a jako jeden z mála se snaží pomoci homeopatiky a né drahými léky. Takže doporučuji!!!


B

Velká spokojenost, ochotný . 14 let se staral o mého psa, mohu všem doporučit.


Č
Ověřeny pacient

spolehlivý,milý ke svým pacientům,ochotný,mohu doporučit


Z

Pan doktor má nejlepší ceny v Ostravě.Byli jsme s naším velmi bázlivým kocourkem na kastraci,ale u pana doktora naprosto v pohodě ani při injekci se neškubal čekali jsme zhruba 20minut a šli jsme domů bez kuliček:).S druhým kocourem jsme byli u jiného veterináře a museli jsme čekat celý den.Takže vřele doporučuji už budu chodit jenom zde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti