Ordinace gynekologa
Bílovice 71, Zlín

Já jsem odešla od pana doktora jen protože už si nemůžu dovolit dojíždět jinak Pan doktor je velmi ochotný a příjemný. Vždy vše krásně vysvětlí a stará se. Je hodně pečlivý ve všem co dělá. Nejlepší gynekolog. Doporučuji všem.. kdybych se náhodou přestěhovala do uh tak bych zase ráda chodila k němu. Je vynikající.

U všech lékařů ke kterým chodím, jsem si zvykla, že pokud něco chci, nebo mě něco zajímá mám se zeptat. S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Když se zeptám odpoví. Pokud jsem měla nějaký problém pomohl. Když jsem měla problémy s prsy. Okamžitě mě poslal sám od sebe na sono prsou. Řekla bych, že i díky němu mám dnes krásnou zdravou holčičku. V těhotenství nezlehčoval mé problémy, vše mi vysvětlil, poradil a hlavně uklidnil, když se vyskytly problémy.

K panu doktorovi chodím 8 let. Jsem s ním maximálně spokojená. Věřím jeho úsudku a vždy mi poradil. Nikdy jsem si u něj nepřipadala jako "špina", naopak, byl vždy milý a podle mého i zodpovědný.

Já k panu doktorovi chodím víc jak 7 let, a při jakémkoliv problému si nevěděl rady. Jednou mi řekl při prohlídce - v řídek je zatím v pořádku! Hned jsem se lekla a zeptala se ho jaký vřídek a on mi řekl, že mám vřídek na čípku už 2 roky!! Samozřejmě s vřídkem nikdy nic nedělal jen ho (údajně) pozoruje. Prsa mi samozřejmě taktéž nikdy neprohlížel. Když jsem si chtěla změnit antikoncepci vůbec jsem nemluvila s doktorem, vše mi napsala sestřička. Jaterní testy mi jednou prováděl a to před 7 lety. Když jsem nedostala menstruaci jen mě udělal ultrazvuk běhěm 1.minuty a došel k závěru, že mi tam nic nekrvácí at si udělám ještě jeden test za týden. Když jsem se ho zeptala zda opět nedostanu menstruaci a test opět vyjde negativně byl celkem překvapený z mé otázky a jen tiše řekl at zase přijdu!! Po tomhle už vážně měním doktora !

S panem doktorem jsem maximálně spokojena,je skvělý:-)

K panu doktorovi chodím už více jak 15 let a rozhodně bych neměnila. Minulý rok jsem byla těhotná a ani v tomto období si nemůžu stěžovat ani v nejmenším na jeho péči. Vše mi bylo vysvětleno, přesně podáno, informoval mě co znamenají různé výsledky testů apod. Při preventivní návštěvě v těhotenství semnou mohl dokonce do ordinace manžel, aby viděl miminko na ultrazvuku a pan doktor mu vše hezky ukazoval a vysvětloval co zrovna vidíme. Při poslední prev. kontrole byl opravdu důkladný a samozdřejmě mi vyšetřil i prsa. Navíc sestřičky jsou úplní andělé protože hodnější jsem snad ani nikde nazažila a má hezkou ordinaci i čekárnu.

Chodím k panu doktorovi od svých 15, bohužel má opravdu dlouhé čekací fronty, i když jsem objednaná, min. půl hodiny čekám. Sestřička je naprostý anděl, hodnějšího člověka snad neznám! Pan doktor vždy srší vtipem,ale příkláním se k názoru, že pokud jste v pořádku, je to vše o.k.,ale jakmile se objeví nějaký problém,tak pak doktor ho buď nechce řešit nebo si s ním neví rady, tak na mě působí. Mojí mamince před týdnem řekl,že má zvětšený vaječník a že udělá rozbor,neřekl jí však žádná rizika ani z čeho to může mít,maminka se nervovala a já s ní, nakonec z doktora vypadlo,že se nejspíš špatně podíval a že vlastně nic zvětšeného nemá..Za ty nervy to fakt nestálo. Nyní přecházím k jinému doktoru,ale z důvodu stěhování. Pana Červinku můžu i nemůžu doporučit,záleží na úhlu pohledu.

Jsem u pana doktora Červinky zhruba 8mým rokem. Jak jsem se zde dočetla, prohlídku prsou jsem u něj zažila 1x a to bylo honem honem. Když se u mně projevil problém (s velmi silným výtokem atd...) udělal mi tedy ´´velmi ochotně´´ stěry.Po té co došly výsledky, mi oznámil se vší drzostí: a kde se to ve vás jako vzalo??? Cítila jsem se tam s prominutím jako nějaká špína. Opravdu si nemyslím, že by se dotor ke svým pacientkám měl vyjadřovat tímto způsobem....Nasadil mi nějaké léky cca na 10 dní a tím to skončilo...Jenomže můj problém přetrvával.Naposled u vyšetření jsem mu opět sdělila svůj problém, tentokráte výsledky stěrů dopadly prý bez nálezu.Tomu ale nevěřím, asi vidím a cítim že není něco v pořádku. Už toho mám opravdu plné zuby a sháním si tedy jiného doktora, který mi doufám pomůže lépe než pan Dr.Červinka!!!

Pana Červinku bych určitě nedoporučila. Pokud nemáte problém, tak je to docela dobré, ale jakmile problém nastane,tak si neví rady. Dva roky mi léčil krvácející vřídek na čípku a nepomohl mi, říkal, že je to normální. Můj nový lékař mi pomohl hned na poprvé. Nejvíce mě šokoval, když mi při prohlídce oznámil, "buď budete mít měsíčky nebo jste těhotná", což mě pár týdnu před maturitou hodně šokovalo. Řekl to, jako by mi oznamoval, že mám chřipku......po několika letech jsem odešla a jsem velmi šťastná, že jsem to udělala.

No nenastačím se divit, jak vysoké hodnocení má tento pán, který se panem doktorem nazývá. Já osobně jsem u něj vydržela necelý rok. Když jsem k němu přišla poprvé na prohlídku, prohlédl mě a pak se mě zeptal "a nejste vy těhotná?" (což mě v čerstvých 17 na gymnáziu celkem vyděsilo). Když jsem mu odpověděla, že to by snad měl poznat on, tak na to odvětil, že on si není jistý. Když jsem ho poprosila o recept na hormonální antikoncepci, základní otázka byla "A jakou chcete?" - žádné "Berete nějaké jiné léky? Máte nějaké jiné zdravotní problémy?". Takže to, že jsem užívala poměrně silná antiepileptika by ani nevěděl, kdybych mu to neřekla - jeho reakce byla "No, tak tam jsou jistá rizika.... tady máte recept, nashledanou." Vyzvedla jsem si antikoncepci, otevřela příbalový leták a první léky, které se neslučovaly s tímto typem antikoncepce byly uvedeny zrovna moje antiepileptika. Tak jsem ji zkusila užívat a vydržela jsem to ani necelý měsíc a půl a vysadila jsem ji poté, co jsem měla menstruaci 16 dní v kuse - hodně silnou podotýkám. Reakce pana doktora? "No já jsem říkal, že tam jsou určitá rizika." Ne - opravdu - tohle už nikdy více.