Ambulantní péče v oboru psychiatrie
Kutnohorská 21, Kolín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ambulantní péče v oboru psychiatrie Jiný

Nejhorší zkušenost. Rozhodně nedoporučuji zajít k MUDr. Brockovi. Sám vám přizná, že trpíte nejspíše nějakou nemocí, ale řešit to nechce a vyhodí vás po 15 minutách s prášky na spaní. Dělalo mi problém svěřit se někomu cizímu a jeho neustálé vysmívání mi do obličeje opravdu nepomáhá. Ušetřete si ten čas čekáním na něj a raději si zajděte jinam.

MUDr. Robert Brock

Některé obtíže (osobnostní, životní) nelze při první návštěvě "řešit", je zapotřebí dát medikaci ke zmírnění obtíží. Antidepresivum s vestavěným účinkem na nespavost není "prášek na spaní". Na pacienta se občas usměji, pokud chci být příjemný nebo chci odlehčit situaci, rozhodně nejde o výsměch. Čas věnovaný pacientce byl podstatně delší než 15 minut a byl přiměřený. Byl jí dán i prostor pro otázky. Že pacientka takto hodnotí průběh a výsledek návštěvy ambulance mě mrzí, ale považuji její názor za silně zkreslený jejími obtížemi.

Umístění: Ambulantní péče v oboru psychiatrie myslela jsem si, že si to snad hodím

Nechápu výlevy některých lidí, MUDr. Robert Brock je profesionální špice, naslouchá pečlivě pacientovi a následně s pacientem i rozbírá pacientovi potíže, přišla jsem k němu v naprosto zoufalém stavu a díky správně zvolené léčbě na nasazení léků se konečně po 3 měsících začínám vnímat jako člověk a pomalu znovu zkouším pod jeho dohledem vnímat život a vše co k němu patří v lepším světle, tímto vyjadřuji panu doktorovi veliký dík, za jeho správný a profesionální přístup k pacientům, s úctou a pokorou moc, moc děkuji HB Kolín

Umístění: Ambulantní péče v oboru psychiatrie Konzultace

Přeji hezký den všem,

Rád bych přidal názor na MUDr. Roberta Brocka.

Vystupuje profesionálně, zaujímá pozitivní postoj, má mnoho zkušeností v oblastech psychofarmak a dokáže je efektivně kombinovat.

V mém případě spokojenost.

A pro ostatní jen připomínám, že je podstatný rozdíl mezi psychiatrem a psychologem. Mnoho lidí by se mělo před návštěvou psychiatrické ambulance, ať už jakéhokoli lékaře (oboru psychiatrie) obrátit nejprve na psychologickou poradnu a následně na doporučení psychologa přejít k medikaci u psychiatra.

Petr

Před 14 dny jsem byl u MUDr. Brocka poprvé, a to potom co jsem tady četl různé názory. Říkal jsem si, že uvidím a když mi to nebude vyhovovat, tak půjdu jinam. Je úplně v pohodě a měl jsem z návštěvy dobrý pocit. To je moje osobní zkušenost. L. M

Nejhorsi chyba v mem zivote byla jit k panu Brockovi a sverit se mu.. sverila jsem mu udalost, ktera muze asi nejvice zasahnout zenu, a jedina jeho reakce byla "A nemuzete si za to sama?!" veta, kterou clovek, ktery je na absolutnim dne, opravdu potrebuje slyset. Ano, mela jsem si zvolit jineho psychiatra, ale diky akutnimu problemu jsem zvolila pana Brocka. Nemyslim si, ze je to spatny clovek, to asi ne, ale je to clovek, ktery se nikdy nemel venovat praci s lidmi a celkovemu lekarstvi, natoz byt psychiatrem. A uprimne, jedna se o nejhorsi setkani s lekarem v mem zivote. A pak ma clovek verit doktorum!

Pan doktor mi vubec nepomohl.Lecim se u pana doktora uz devet mesicu.Vzdy k nemu prijdu a on se me zepta jak mi je a misto toho,aby mi poradil co dal,tak mi napise leky a rychlou a kratkou zpravu.A ja jsem se zpravou a receptem za pet minut venku.Jedine co pro me udelal,ze mi domluvil hospitalizaci v H.Brode na psychiatrii.Poprve jsem tu lecbu odmitla,ale zjistila jsem,ze to sama nezvladam a potrebuji klinickou lecbu.A kdyz jsem za nim byla,aby mi napsal doporuceni do lecebny,tak mi to odmitl napsat,ze jsem to na poprve odmitla.Jenze ja jsem mu rekla,ze to ted potrebuji.Tak mi to teda napsal.A objednal me k hospitalizaci na psychiatrii v H.Brode.Vratila jsem se z leceni a sla jsem k panu doktorovi na kontrolu.Vubec si moji propousteci zpravu neprecetl,ani nevedel,ze mi diagnostikovali dve diagnozy a ze se musim jit dal lecit.A rekl mi,ze zadnou jinou lecbu nepotrebuji.Zvysil mi davku antidepresiv.A rekl mi,ze s timto problemem mam jit do prace.A kdyz jsem mu rekla,ze jsem se malem podrezala zily,tak mi na to rekl,at to klidne delam dal.Kdyz mi to pomaha.Ted mi vubec neporadil a jsem s nim velice nespokojena. Budu si hledat noveho psychiatra. Kdo k nemu chce zacit chodit.Tak to nedelejte.Najdete si nekoho jineho.Treba v Praze.

Mám negativní zkušenost s vyšetřováním mojí maminky, která trpí alzhaimerovou chorobou u Dr.Brocka.
Při vyšetření vezme pan doktor do ruky tužku a ptá se, co to je, nebo ukáže na hodinky, co to je. Samozřejmě že to maminka ví, protože s tím přichází denně do styku. Také při běžném rozhovoru se jeví maminka úplně jinak. Samozřejmě během pár minut neví s kým a o čem se bavila. Neumí se orientovat v prostředí a čase. Pan doktor vůbec nebral v úvahu naše zkušenosti z běžného života s maminkou. Ta vyžaduje neustálou přítomnost a kontrolu jejího jednání. Nemůže být sama v domácnosti, protože nedokáže sama užívat léky (nebezpečí předávkování), když se pokusí něco uvařit, tak obvykle všechno připálí (zapomene na to, že má něco na sporáku), je také velké nebezpečí požáru, má mobilní telefon, aby se dovolala pomoci když je sama (ale provolá značné částky, protože neví komu a jak dlouho volala), peníze a různé doklady schovává tak, že je nikdo nemůže najít. Nejhorší je to, že otevře dům každému a může se stát, že ji někdo vykrade a co je ještě horší, že může někomu něco podepsat a způsobit si značnou škodu, anebo dokonce přijít o dům. Za pár minut ale nebude vědět, co udělala.
Před rokem jsem ji nemohla najít a po dlouhém hledání jsem ji našla na půdě s provazem v ruce.
Když se jí pokoušíme něco vysvětlit, tak po pěti minutách neví co a kdo jí něco říkal. Proto potřebuje péči druhé osoby a příspěvek na péči, což pan doktor Brock nemínil akceptovat.
Po této zkušenosti a dalších negativních ohlasech na práci dr. Brocka jsme změnili psychiatra.

MUDr. Robert Brock

Vážený pane/paní (nevím koho oslovuji z důvodu rozporu mezi identitou uživatele - muže a příspěvku psaném v ženském rodě), reaguji na Váš příspěvek ze 7.6.2016, ve kterém negativně hodnotíte diagnostické metody MUDr. Roberta Brocka. Dovolujeme si Vás upozornit, že vaše vnímání problému vaší maminky, které posudkový lékař zřejmě neschválil příspěvek na péči v bezmocnosti, je značně zkreslené a neinformované. V žádném případě o přiznání zmíněného příspěvku nerozhoduje lékař - specialista. Ten pouze v lékařské zprávě popíše aktuální stav pacienta z hlediska své odbornosti, a to na základě vyšetření, které provádí pomocí standardních diagnostických metod, v tomto případě mimo jiné sadou testových otázek na vyšetření přítomnosti, popř. stupně demence, mezi něž patří otázky, které uvádíte. Pokud jste panu doktorovi předal/a informace o dalších projevech a chování vaší maminky v domácím a jiném prostředí, rozhodně k tomuto pan doktor ve svém odborném vyjádření přihlédl a uvedl ve zprávě míru potřeby dohledu či péče jiné osoby z hlediska psychiatrie. Navíc, nejen výsledek odborného vyšetření je pro posudkového lékaře podkladem pro své závěry. Z těchto důvodů nelze vámi prezentovanou zkušenost považovat za ukazatele jakkoliv nedostatečné nebo snad dokonce neodborné péče MUDr. Roberta Brocka. Rovněž považujeme za vhodnější způsob řešení jakýchkoliv připomínek nebo dotazů obrátit se na nás osobně, telefonicky nebo e-mailovou cestou (rbrock@email.cz). Naší prioritou, rovněž prioritou pana doktora Brocka, je vždy individuálně a optimálně řešit zdravotní problémy pacientů, se kterými do našeho zařízení přicházejí.
Za Centrum duševního zdraví Kolín, s.r.o., Mgr. Radka Brocková

Vážení diskutující,to že zde mohu psát a chápu význam těchto slov je dvouletá usilovná práce Mudr Brocka .Díky Díky Díky

Y

Jsem spokojena a nemám žádné výhrady. Pan doktor nevybírá žádné poplatky navíc za objednání na čas, jako jinde a jeho přístup mi naprosto vyhovuje. Tímto děkuji.

Jsem pacientkou pana doktora 2 roky. Chodí k němu i 2 mí příbuzní, já osobně mám s jeho přístupem velice dobré zkušenosti. S léky, které mi předepsal nemám problém a pomáhají mi. Pan doktor Brock je i velmi hodný člověk a ráda bych mu toto cestou poděkovala.