Komenského 740, Kyjov
Otorinolaryngologie (mapa)

Nikdy jsem s ním neměla žádný problém Vždy ochotný i když jsem nebyla objednaná ošetřil mě Nečekal co bude a problém řešil hned

Alespon takto chci podekovat za jeho ruce pomohl mi s bolestivym uchem plnym necistot -citlive a trpelive- zbavil me bolesti. Dekuji at se vam dari.

Znam pana doktora jako pacientka nemohu si na nic stezovat -mily prijemny vzdy normalne pomohl me i mym detem kdyz byly nemocne.Takovy fajn pan doktor. A jestli nekomu vadi ze pracuje v nemocnici a pomaha rediteli nebo ze je v at uz jake chce strane tak prroboha kde to jsme?Opet se bude delat hon na nepohodlne osoby? to jsme uz meli za totality, chceme se opet nalepkovat stranicky? jeslti ma pan anonym problem at s nim jde na verejnost a nespini slusneho cloveka

Snad se v tomto state zacneme lecit podle stranicke prislusnosti??? ...to je hrozne.Proc se ten clovek pod sve nazory nepodepise?Boji se neceho?Pan doktor je mily a snazi se pomoci všem lidem.Poznamenavam ze nejsem mlada pohledna zena ale starsi muz , jak jsem se docetl nize.

Mily vstricny hodny pan doktor ktery s usmevem pomuze ,mam s nim je dobre zkusenosti.
jeslti na nej kyda hnuj nejaky kolega jan ctu tak je to ubohe a smutne..prřeju mu hodne sil vzdorovat pomluvam a zavisti.A mimochodem proc by clenstvi v soc dem melo byt takovym zlym znamenim?Pritom je normalni clovek beez starnicke prislusnosti zjistil jsem si to.

Mily prijemný a vstricny pan doktor. Chodim k nemu s detmi uz leta a nemuzu si na nic stezovat jeho pristup mi naprosto vyhovuje.Na to jak je mlady tak se strefi do diagnozy a doposud jsme nebyli nepsokojení vylečil nam s cim jsme prisli.Drzim mu palce at takovych lekaru pro nas obycejne lidi je co nejvic.

Doporučuji, velmi pečlivý,důsledný a podle mne odborník na slovo vzatý.
Operoval me cystu celistni dutiny a od te doby jsem spokojeny bez potíží.

Já S Mudr. Richardem Strýčkem mám spoustu Zkušeností, chodím k němu už od útlého dětství a nikdy si nepamatuji, že by byl hrubý a nebo arogantní :) O jeho zájmech o mám ví asi všichni, ale je to přece jen člověk a je to jeho věc a taky soukromí, do kterého by jsme se my neměly plést.. Dnes jsem u něj byla zase a můžu říct, že je velmi milí, vstřícný člověk :) A jeho nové sestřička Hana je tak milá a příjemná, že si ani nemůžu stěžovat :) Podle mého je to PERFEKTNÍ doktor :)

Velke zkusenosti, znam ho jiz radu let. Suvereni osetreni, kompetentni.Velmi dobrý lékař s lidským přístupem a vždy ochotný pomoci.Profesionál po všech strankách.Doporučuji všem, kteří jsou otráveni nezájmem svého lékaře.A jestli pan doktor žvýka tak to je prece jeho vec ne?Asi ma jeste sve zuby narozdil od duchodcu kteri zabiraji mista mladsim lekarum.

Nevím o jakém lékaří tu píšete, moje dcera není vnadná ani mladá a přece ji tento pan doktor pomohl od dlouholetého problému a odhalil příčinu jejich bolestí. Dcera byla dlouhodobě v péči lékařů jiné nemocnice, prodělala několik punkcí, vybrala několik druhů antibiotik a vyčerpala nesčetné finanční prostředky VZP na léky, vyplácení neschopenky a za zákroky a po jediné návštěvě odhalil její problém a úspěšně ji pomohl. Děkuji za ni, za vzornou péči a přístup.