Renáta Slaná, neurolog Opava

MUDr. Renáta Slaná

Neurolog Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ostrožná 27/244, Opava
Odborný lékař dětský neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Nemohu si paní doktorku vynachválit. Velmi mi pomohla s mými problémy s migrénou, které mám zhruba od 6 let. Vždy se vším pomůže, je empatická a v případě potřeby je ochotná poradit i mimo pracovní dobu. Děkuji !


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Objednání na druhý den, vynikající komunikace se sestřičkou, profesionalita a lidskost paní doktorky naprosto ukázková. Skvělé vysvětlení postupu léčby a okamžité zajištění dalšího vyšetření. Smekám před lidmi, kteří svou práci dělají s takovým nasazením a přístupem. Děkuji a vřele doporučuji.


Umístění: Odborný lékař dětský neurologie Jiný

K paní doktorce jsem se dostala se synem náhodou. Byla ochotná synovi pomoct během pár hodin narozdíl od nemocnice, kde pracuji. Po natočení eeg nás okamžitě zaslala k hospitalizaci a v době kdy se nemocnice rozhodla vyčkávat ona jako jediná zvedla telefon a zajistila synovi efektivní léčbu. Sice 400 km daleko, ale s okamžitým zahájením. A i v době kdy jsme byli v nemocnici tak se nepřestávala starat a zjišťovala informace o průběhu. Za mě je to nejlepší dětská neuroložka k jaké jsme se mohli dostat.


G
Ověřeny pacient

Byla jsem u ní s 8m dcerou kvůli drobným odchylkám v PMV. Co do jednání byl můj dojem z paní doktorky trošku rozpačitý, nicméně profesně jednoznačně výborný, takže za sebe doporučuji :-)


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná. V klidu si mě vyslechla a okamžitě syna poslala na všechny nutné vyšetření. Konečně nejsem za hysterickou matku a vím,co se synem je. Hurá po 6 letech.


K
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, není vůbec arogantní, má svůj osobitý styl, který asi každý neskousne. Já mám s ní pouze ty nejlepší zkušenosti, vždy se snaží najít tu správnou cestu, která je dobrá pro mého syna! Vždy je pozorná a ochotná nám vyjít vstříc!!!!


M
Ověřeny pacient

Dnes první sezení u paní doktorky (ADHD), velmi příjemná, lidská, profesionální. Skvělá lékařka, povzbudí, poradí. Velmi doporučuji.


Paní doktorka je nejen profesionální, ale její lidský a empatický přístup, který bohužel začíná být v dnešní době vyjímkou je pohlazením po duši. Skvělý odborník, mohu jen doporučit.


Skvělá, sympatická, pěkná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti