Adresa

Odborný lékař dětský neurologie
Sušilova, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Nemohu si paní doktorku vynachválit. Velmi mi pomohla s mými problémy s migrénou, které mám zhruba od 6 let. Vždy se vším pomůže, je empatická a v případě potřeby je ochotná poradit i mimo pracovní dobu. Děkuji !

D
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Objednání na druhý den, vynikající komunikace se sestřičkou, profesionalita a lidskost paní doktorky naprosto ukázková. Skvělé vysvětlení postupu léčby a okamžité zajištění dalšího vyšetření. Smekám před lidmi, kteří svou práci dělají s takovým nasazením a přístupem. Děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: Odborný lékař dětský neurologie Jiný

K paní doktorce jsem se dostala se synem náhodou. Byla ochotná synovi pomoct během pár hodin narozdíl od nemocnice, kde pracuji. Po natočení eeg nás okamžitě zaslala k hospitalizaci a v době kdy se nemocnice rozhodla vyčkávat ona jako jediná zvedla telefon a zajistila synovi efektivní léčbu. Sice 400 km daleko, ale s okamžitým zahájením. A i v době kdy jsme byli v nemocnici tak se nepřestávala starat a zjišťovala informace o průběhu. Za mě je to nejlepší dětská neuroložka k jaké jsme se mohli dostat.


G
Ověřený profil

Byla jsem u ní s 8m dcerou kvůli drobným odchylkám v PMV. Co do jednání byl můj dojem z paní doktorky trošku rozpačitý, nicméně profesně jednoznačně výborný, takže za sebe doporučuji :-)


K
Ověřený profil

Paní doktorka je naprosto úžasná. V klidu si mě vyslechla a okamžitě syna poslala na všechny nutné vyšetření. Konečně nejsem za hysterickou matku a vím,co se synem je. Hurá po 6 letech.


K
Ověřený profil

Výborná lékařka, není vůbec arogantní, má svůj osobitý styl, který asi každý neskousne. Já mám s ní pouze ty nejlepší zkušenosti, vždy se snaží najít tu správnou cestu, která je dobrá pro mého syna! Vždy je pozorná a ochotná nám vyjít vstříc!!!!


M
Ověřený profil

Dnes první sezení u paní doktorky (ADHD), velmi příjemná, lidská, profesionální. Skvělá lékařka, povzbudí, poradí. Velmi doporučuji.


Paní doktorka je nejen profesionální, ale její lidský a empatický přístup, který bohužel začíná být v dnešní době vyjímkou je pohlazením po duši. Skvělý odborník, mohu jen doporučit.


Skvělá, sympatická, pěkná.


Výborná doktorka. Náladová vůbec není.


Došlo k chybě, zkuste to znovu