Ordinace PL pro dospělé
Bratří Šťastných 645, Litomyšl

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Od doby, co jsem u této skvělé doktorky, mám pocit, že jsem potkal anděla. S tak laskavým a pozitivním přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal, v těžké chvíli podpoří a pomůže. Od paní doktorky vždy odcházím plný pozitivní energie. Všem doporučuji.

Nemohu si Ji vynachválit :-) Pacientům se opravdu věnuje. Neodbude Vás prostě jen práškama ale snaží se přijít na to, co Vám opravdu je. :-)

Paní doktorka je skvělá ! Vždy mi poradí, pomůže, když to potřebuji. Je velmi vstřícná, ochotná a milá. Návštěva u mého praktického lékaře je pro mě příjemnou chvilkou :-)

Doktorka, u které nepotřebujete žádné prášky, protože Renata Rothscheinová léčí pohledem a uzdravuje úsměvem.

Ne že bych se na návštěvu ordinace těšil. Ale když přijdu k paní MUDr. Rothscheinové, už jenom proto se mi uleví. I její zdravotní sestřička Hodysová se každému věnuje. A že mají v ordinaci pěkný frmol. Nemohu si vynachválit ani péči odbornou, ale vyzdvihuji jejich přístup k pacientům.

Paní doktorka je velmi empatická a přímo Vás pohladí po těle i duši.

Už jen samotný pohled na tak půvabnou lékařku uzdravuje.Krásná,profesionálka ve svém oboru.Jsem rád,že jsem právě u ní.Vždy přesná diagnoza!

Mrzí mě to.

Nelíbí se mi přístup. Je moc rychlá a přijde mi, jako by na pacienta neměla čas ani moc náladu.

Jsem spokojena :) velmi.