Adresa

Sumínova 8, Přerov
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

T
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka byla výborná. Vše mi ukázala a i když jsem tam byl poprvé, tak kéž by byly všechny takovéto empatické, erudované a pohodové doktorky.


V
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Nejlepší lékařka, se kterou jsem se vůbec setkala. Řeší komplexně problém, nic nezanedbá. Velmi ochotná a precizní.


K
Ověřeny pacient

Výborná doktorka! S akné jsem vyzkoušela nejrůznější drahé krémy z lékáren, drogerií, "úžasné" kosmetičky a jejich drahá doporučení, i antikoncepce od gynekologa a bojovala usilovně několik let. Pak jsem dostala tip na paní doktorku Páskovou, výsledky se dostavily okamžitě. A za měsíc bylo zcela po problému a trvale, pokud se řídíte jejími radami! Můžu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

je to už nějaký ten pátek co jsem u ní byla(a tehdy ještě s mámou) s atopickým exémem,a vůbec se mi nezdála nějak nepříjemná,a její mastička zabrala takřka okamžitě...dnes se za ní chystám s problémem s akné,a docela mi nahání hrůzu ty vaše řeči....v čem je tak špatná...


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím kvůli znamínkům a na to je výborná a pečlivá! Dříve jsem chodila k jinému kožnímu, ale u toho jsem musela žádat u každého znamínka, aby se mi na něj podíval. Paní doktorka ne, ta zcela automaticky prohlédne celé tělo, což je podle mě důležité.


F
Ověřeny pacient

Já zas nemůžu říct na paní doktorku Páskovou nic špatného.Kdysi mi byla doporučena kamarádkou,ve 30 letech se mi oběvily na obličeji velmi bolestivá a hnisavá místa,byla jsem zrovna těhotná a tak jsem k lékaři nešla a šla jsem až po porodu.Byla jsem u jedné paní doktorky,která mi řekla,že mám akné s exzémem a tak mě začala léčit,léčba byla katastrofální,vše se ještě víc zhoršilo a po dohadování s paní doktorkou,že mi její léčba nepomáhá,bylo zbytečné,přestala jsem k ní docházet.Dva roky jsem nešla k žádné odborné lékařce či lékaři.Pak mi kamarádka doporučila paní doktorku Páskovou,šla jsem k ní dost skepticky a šla jsem i se svou ,malou dcerkou,která měla stále na obličeji a zádech krupici.Paní doktorka mi tehdy velmi pomohla i mé dcerce.jelikož jsem byla na mateřské mohla jsem k ní docházet,pak jsem si našla práci a dojížděla jsem až za Olomouc a neměla jsem čas k paní doktorce jezdit.Po pár letech jsem měla opět problémy a byla jsem moc ráda,že se můžu k paní doktorce Páskové vrátit.Léčila mně úplně obyčejným krémem na miminka,lenienckou,jarischovou vodou,imazolem a zcela úspěšně.Drhou kosmetiku mi nikdy nenutila,sama jsem si řekla o krémy a makeup.Mé starší dceři také velmi pomohla,měla akné a při každém onemocnění se jí opět zhoršil stav pleti a bylo to horší a horší.Má bývalá dermatoložka tím i jejíjí naordinovala hned při první návštěvě produkty biodermy a další jiné produkty a první návště mně stála 4 500kč,pro samoživitelku úplná katastrofa.Nic jí s pruduktů nepomohlo a sestra paní doktorky,dceři tak vynadala,že je neschopná,že je úplně blbá a když to pomáhá ostatním,tak jí to musí také pomáhat,což jsem se naštvala a to byl vlastně důvod,proč jsem se vrátila k paní doktorce Páskové.Dceři i mně pomohla a jsem za to ráda.Dceřina léčba stála dohromady 550kč a moje do 200kč.Každému vyhovuje něco jiného,někomu vyhovuje má bývalá doktorka a někomu ne.


K
Ověřeny pacient

Považují paní doktorku za svého rodinného lékaře.Chodím k paní doktorce již bezmála deset let,nebo možná i déle...Velmi mi pomohla, vyléčila mi ekzém,chodí k ní o mé děti i vnoučata se s ní již seznámila,Při každé příležitosti když se mi vyskytne nějaká kožní komplikace velmi dobře poradí a její přístup je velmi lidské...neváhá podat ruku pacientovi což nikde jinde jsem toto nezaregistrovala ještě...Děkují paní doktorko!!!!!!


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je podle mě taková přísná, rázná. Když něco neděláte, tak jak řekla, je zle, nicméně, měla jsem příšernou pleť a ona mě zbavila všech výraznějších pupínků.. K úplnému zbavení se akné mi pomohla až antikoncepce, ale paní doktorka byla trefa do černého a byla jsem s ní naprosto spokojená. Jen ještě poznámka, všelijaké mastičky a gely, co mi doporučovala stály celkem dost peněz.


T
Ověřeny pacient

byl jsem u teto lekarky jednou a od prvni chvile jsem byl mile prekvapen. profesionalni pristup. lekarka je velmi komunikativni a pacient se dozvi, co potrebuje. doporucuji vsem


Ověřeny pacient

paní doktorku doporučuji všem co se chtějí vyléčit...
navštěvuje ji má 5letá dcera, atopik, po půl roce jako zázrakem bez problému, s mastičkami za pár korun.. vždy milá, vstřícná, odborník, stoprocentně jí důvěřuji a všem doporučuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti