Renata Pásková, dermatolog Přerov

MUDr. Renata Pásková

Dermatolog

31 názorů

Uložit


Adresa

Sumínova 8, Přerov
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

T
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka byla výborná. Vše mi ukázala a i když jsem tam byl poprvé, tak kéž by byly všechny takovéto empatické, erudované a pohodové doktorky.


V
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Nejlepší lékařka, se kterou jsem se vůbec setkala. Řeší komplexně problém, nic nezanedbá. Velmi ochotná a precizní.


K
Ověřeny pacient

Výborná doktorka! S akné jsem vyzkoušela nejrůznější drahé krémy z lékáren, drogerií, "úžasné" kosmetičky a jejich drahá doporučení, i antikoncepce od gynekologa a bojovala usilovně několik let. Pak jsem dostala tip na paní doktorku Páskovou, výsledky se dostavily okamžitě. A za měsíc bylo zcela po problému a trvale, pokud se řídíte jejími radami! Můžu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

je to už nějaký ten pátek co jsem u ní byla(a tehdy ještě s mámou) s atopickým exémem,a vůbec se mi nezdála nějak nepříjemná,a její mastička zabrala takřka okamžitě...dnes se za ní chystám s problémem s akné,a docela mi nahání hrůzu ty vaše řeči....v čem je tak špatná...


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím kvůli znamínkům a na to je výborná a pečlivá! Dříve jsem chodila k jinému kožnímu, ale u toho jsem musela žádat u každého znamínka, aby se mi na něj podíval. Paní doktorka ne, ta zcela automaticky prohlédne celé tělo, což je podle mě důležité.


F
Ověřeny pacient

Já zas nemůžu říct na paní doktorku Páskovou nic špatného.Kdysi mi byla doporučena kamarádkou,ve 30 letech se mi oběvily na obličeji velmi bolestivá a hnisavá místa,byla jsem zrovna těhotná a tak jsem k lékaři nešla a šla jsem až po porodu.Byla jsem u jedné paní doktorky,která mi řekla,že mám akné s exzémem a tak mě začala léčit,léčba byla katastrofální,vše se ještě víc zhoršilo a po dohadování s paní doktorkou,že mi její léčba nepomáhá,bylo zbytečné,přestala jsem k ní docházet.Dva roky jsem nešla k žádné odborné lékařce či lékaři.Pak mi kamarádka doporučila paní doktorku Páskovou,šla jsem k ní dost skepticky a šla jsem i se svou ,malou dcerkou,která měla stále na obličeji a zádech krupici.Paní doktorka mi tehdy velmi pomohla i mé dcerce.jelikož jsem byla na mateřské mohla jsem k ní docházet,pak jsem si našla práci a dojížděla jsem až za Olomouc a neměla jsem čas k paní doktorce jezdit.Po pár letech jsem měla opět problémy a byla jsem moc ráda,že se můžu k paní doktorce Páskové vrátit.Léčila mně úplně obyčejným krémem na miminka,lenienckou,jarischovou vodou,imazolem a zcela úspěšně.Drhou kosmetiku mi nikdy nenutila,sama jsem si řekla o krémy a makeup.Mé starší dceři také velmi pomohla,měla akné a při každém onemocnění se jí opět zhoršil stav pleti a bylo to horší a horší.Má bývalá dermatoložka tím i jejíjí naordinovala hned při první návštěvě produkty biodermy a další jiné produkty a první návště mně stála 4 500kč,pro samoživitelku úplná katastrofa.Nic jí s pruduktů nepomohlo a sestra paní doktorky,dceři tak vynadala,že je neschopná,že je úplně blbá a když to pomáhá ostatním,tak jí to musí také pomáhat,což jsem se naštvala a to byl vlastně důvod,proč jsem se vrátila k paní doktorce Páskové.Dceři i mně pomohla a jsem za to ráda.Dceřina léčba stála dohromady 550kč a moje do 200kč.Každému vyhovuje něco jiného,někomu vyhovuje má bývalá doktorka a někomu ne.


K
Ověřeny pacient

Považují paní doktorku za svého rodinného lékaře.Chodím k paní doktorce již bezmála deset let,nebo možná i déle...Velmi mi pomohla, vyléčila mi ekzém,chodí k ní o mé děti i vnoučata se s ní již seznámila,Při každé příležitosti když se mi vyskytne nějaká kožní komplikace velmi dobře poradí a její přístup je velmi lidské...neváhá podat ruku pacientovi což nikde jinde jsem toto nezaregistrovala ještě...Děkují paní doktorko!!!!!!


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je podle mě taková přísná, rázná. Když něco neděláte, tak jak řekla, je zle, nicméně, měla jsem příšernou pleť a ona mě zbavila všech výraznějších pupínků.. K úplnému zbavení se akné mi pomohla až antikoncepce, ale paní doktorka byla trefa do černého a byla jsem s ní naprosto spokojená. Jen ještě poznámka, všelijaké mastičky a gely, co mi doporučovala stály celkem dost peněz.


T
Ověřeny pacient

byl jsem u teto lekarky jednou a od prvni chvile jsem byl mile prekvapen. profesionalni pristup. lekarka je velmi komunikativni a pacient se dozvi, co potrebuje. doporucuji vsem


Ověřeny pacient

paní doktorku doporučuji všem co se chtějí vyléčit...
navštěvuje ji má 5letá dcera, atopik, po půl roce jako zázrakem bez problému, s mastičkami za pár korun.. vždy milá, vstřícná, odborník, stoprocentně jí důvěřuji a všem doporučuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti