Odborný lékař dermatovenerologie
Sumínova 8, Přerov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je velmi erudovaný odborník. Kožní problémy posuzuje komplexně, k pacientovi přistupuje lidsky a individuálně. Každému věnuje spoustu času, aby podrobně vysvětlila postup léčby, účinnost jednotlivých preparátů, jejich kombinací a používání. Neustále se dále vzdělává a je znát, že je oddaná své profesi. Je úžasná!

Paní doktorka Renata Pásková je Člověk na svým místě. Má profesionální a lidský přístup. Vždy pomohla. Děkujeme moc

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je jeden z neúžasnějších, neobětavějších a nejlidštějších lékařů, se kterými jsem se kdy setkala. Ocitli jsme se u ní kvůli mé stařičké mamince úplnou náhodou v době dovolených a věnovala se nám s ohromnou péčí a až nad rámec své pracovní doby. Byla jsem naprosto ohromena jejím laskavým přístupem k mé staré mamince a i mně všechno podrobně vysvětlila a poradila i co se netýkalo konkrétního onemocněním, ale i běžné péče o starého člověka, v níž zatím tápu. Moc děkuji, paní doktorko!

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka svou pečlivostí, odborností a komplexním přístupem poskytuje pacientovi prvotřídní péči, řešení a podporu. Velmi děkuji za celou svoji rodinu

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

p. Mudr. R. Pásková je naprosto skvělá. Opravdu pomůže. Čekala jsem sice delší dobu, i když jsem byla objednaná, ale ona i se sestřičkou jely na doraz, bez obědu , přestávky.... Za mě je to TOP !

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je výborná, velmi pečlivá a vždy moc milá - a to i přesto, že má opravdu hodně pacientů. Docházím k ní už cca 6 let (převážně kvůli akné, které se mi s dodržováním všech doporučení paní doktorky opravdu výrazně zlepšilo).

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Ocitla jsem se v ordinaci paní doktorky víceméně náhodou, ale asi nejlepší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala. Můj problém však nepatřil na kožní, přesto mi skvěle poradila, věnovala se, je to profík, obětavá, prostě super.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka byla výborná. Vše mi ukázala a i když jsem tam byl poprvé, tak kéž by byly všechny takovéto empatické, erudované a pohodové doktorky.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Nejlepší lékařka, se kterou jsem se vůbec setkala. Řeší komplexně problém, nic nezanedbá. Velmi ochotná a precizní.

Výborná doktorka! S akné jsem vyzkoušela nejrůznější drahé krémy z lékáren, drogerií, "úžasné" kosmetičky a jejich drahá doporučení, i antikoncepce od gynekologa a bojovala usilovně několik let. Pak jsem dostala tip na paní doktorku Páskovou, výsledky se dostavily okamžitě. A za měsíc bylo zcela po problému a trvale, pokud se řídíte jejími radami! Můžu jen doporučit.