Praktický lékař pro děti a dorost
Slovenská 3, Olomouc

Praktický lékař pro děti a dorost
Jeremenkova 40, Olomouc

Z této ordinace jsem rozhodně nebyla nadšená. Dr. Kutrovou jsem viděla jen 1x, jinak ji zastupovala (bohužel) její dcera. Hned při první návštěvě mi vyhubovala, že jsme přišly tak pozdě (12 dnů po porodu), na námitku, že mě takto objednala sestra, vůbec neslyšela - možná by měla zavést automatické návštěvy rodiček doma. Když jsem řekla, že zpočátku dcera u kojení usínala, hned mi řekla, že to není normální, začala mě strašit nějakou infekcí a dceru chtěla poslat na odběr krve z žíly (bylo jí 12 dnů), horkotěžko jsem ji přesvědčila, že je to jen špatnou technikou kojení a že na tom pracujeme s mojí laktační poradkyní, protože ve FN jsem latační poradkyni neviděla ani jednou. Začala mě přesvědčovat, že to není možné, že tam jsou ty poradkyně tak šikovné. Také mi řekla, že kojení je opravdu věda a ne každý to zvládne a ať klidně dokrmujeme umělou výživou. Taková nulová podpora mě mrzela. Na první očkování měla dcera jít už v 6ti týdnech. Pomyslnou tečkou byla poslední návštěva, kdy jsme ještě byly v ordinaci, dooblékala jsem dceru a paní doktorka už surfovala na svém facebookovém profilu. Celkově jsem tedy její přístup vnímala jako neoosobní, nesympatický a v ordinaci jsem se necítila dobře.
Přeregistrovala jsem dceru jinam, nová paní doktorka se velmi divila, že nemáme předepsané vitamíny (K a D), které se dávají novorozencům běžně...no Dr. Kutrová asi zapomněla.
Jako nevýhodu beru i dosažitelnost ordinace, rozhodně není bezbariérová.

Výborná doktorka. Myslím, že není na místě kritizovat to, že zkušený a kvalitní doktor falešně nepředstírá empatii u nějakých banálních onemocnění.

Od malička navštěvuji a v 19-ti letech jsem stále spokojen

Nelíbilo se mi, že jsme vždy strašně dlouho čekali v čekárně, po té jakoby paní doktorku otravovalo, že se nám musí chvilku věnovat a do poradny občas zavítal i někdo nemocný, takže jsme byli všichni v jedné místnosti:o(

paní doktorka je velmi příjemná ochotná,vše vysvětlí

Jako malá holka jsem navštěvovala ordinaci paní doktorky a jsem ráda, že k ní můžu chodit i s dcerkou. Specialistka na slovo vzaté, která neusnula na vavřínech a stále se učí novým věcem.

Paní doktorka je velmi příjemná a s dětmi to umí. Občas je kvůli vytíženosti těžké se dostat mimo termín objednání,ale to je pochopitelné.Naším důvodem byly dceřiny horečky, chtěli jsme mít jistotu, že nejde o nic vážného.V tomto případě nás paní doktorka přijala.
Jednou jsem byla na rozpacích, zda je dobré předepisovat po očkování Dithiaden (jsem alergik, tedy preventivně kvůli alergické reakci dítka), občas mi přišlo vyšetření krátké.Ale jinak jsem spokojena.
Dobrá je dostupnost ordinace, nelze však mluvit o bezbariérovém přístupu.Vybavení čekárny hračkami, všudypřítomná TV s lékařským programem a pohádkami. Toalety čisté. Separační místost méně vyhovující,pokud jdete s opravdu malým miminkem. Lehátko, ze kterého se může skutálet a chladno,které řeší sestřička malým hlučným přímotopem. Pokud by se zde bylo vymalováno a jen o něco málo útulněji, hned by byl dojem lepší.

Výborná dětská lékařka! Va všem pomůže a ráda :o)

Až budu mít děti,je mi jasné,že jejich péči přenechám právě dr.Kutrové.

K paní doktorce jsem chodila již od malička, a6 do svých 18 let. Paní doktorka je výborný diagnostik, je milá, hodná, nikdy nebyl žádný problém. Můžu jen doporučit.