Renáta Jakšíková, pediatr Kunovice

MUDr. Renáta Jakšíková

Pediatr

Na Rynku 359, Kunovice
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Výborná paní doktorka, nedáme na ni dopustit. Děti k ní chodí bez stresu, rády. Stará se o děti jako o vlastní, když je potřeba, tak zařídí a vytelefonuje vyšetření, je velmi empatická. Nepřehání, ale zároveň nic nenechá náhodě. Prostě lékařka, jak má být!!! Klidně bych ji dala za vzor ostatním - žádnou lepší bych si přát nemohla.

X

Paní doktorka je prostě super.Je moc hodná, milá, dobře poradí a vysvětlí. Působí profesionálně.Neměnili bychom.Sestřička taky hodná a milá.

X

Paní doktorka je moc hodná,profesionální.Jsme s ní naprosto spokojeni.Neměnili bychom.Sestřička taky super.V nemocnici na dětském by si měly vzít příklad,jelikož jsou hnusní a nepříjemní i na děcka i na mě,taková trochu arogance!

Jsem klient paní doktorky Jakšíkové a jsem s ním max. spokojen (mé hodnocení NEJLEPŠÍ)

Velmi vstřícná, příjemná, důsledná pediatrička s profesionálním přístupem, po letitých zkušenostech s vlastními dětmi mohu vřele doporučit.

Výtečná lékařka, vřele doporučuji, velmi příjemná, vždy ochotná, lidská. Děkuji

Vždycky příjemná, ochotná. Vysvětlí. Vždycky jsem jí věřila, že dělá co má. Nikdy jsem se necítila v ordinaci hloupě. Prcek tam byl v pohodě. Sestřička moc hodná.

výborná lékařka,pečlivá a vstřícná,jsme už léta spokojeni a neměnily by jsme ani za nic. :-***

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná. Myslím, že i děti ji mají rádi. Nestresuje bílým pláštěm, což si myslím, že je pro dětskou psychiku dobré.

s pani doktorkou mame jen nej zkusenosti mila vstricna a deti ji maji rady.je hlavne lidska.