MUDr. Renata Dvořáková

Pediatr Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

My jsme maximálně spokojeni. Chodím s obouma dcerama a holky se dokonce těší do ordinace. Paní doktorka je dobrá diagnostička, k dětem se chová krásně. Vždy mi poradí i sestřička je velmi milá a vstřícná. Nemám půl křivého slova. A když je potřeba hned nás pošle na dovyšetření když se jí něco nelíbí. Za mě a dcery max spokojenost holky Oravovy ????

Absolutně nekompetentní doktorka. Mě kdysi poslala domů s těžkým zánětem močového měchýře, kdy jsem močila krev (s tím, že mám určitě měsíčky, i když jsem jí říkala, že nemám) a napsala mi na to antibiotika, které mi předepisovala snad každý měsíc (kvůli chronickým zánětům močového měchýře, které se každý měsíc vracely). Neobtěžovala se ani antibiotikum změnit nebo nasadit atb vyšší generace. A když jsem jí donesla bakteriologický rozbor z laboratoře, který nebyl v pořádku a stále byly přítomny patogenní bakterie, krev a bílkoviny v moči, přesto prohlásila, že jsem zdravá. Problémy trvaly přes 2 roky a já jsem se takovýmto "léčením" dostala, s již zmíněným těžkým zánětem, do nemocnice, kde jsem ležela na kapačkách. Naprostý amaterismus z její strany. NEDOPORUČUJI.

Jsem ráda, že už paní doktorku nemusím pár let navštěvovat. Když dítě přijde v doprovodu rodičů je velmi milá a před rodiči se přetvařuje se. Jakmile se dítě dostaví samotné je arogantní a nepříjemná. Když jsem před lety potřebovala lékařské potvrzení do autoškoly paní doktorka mi doslova vytrhla složku se všemi papíry z ruky (nemusím říkat, že všechny papíry nebyly pro ni) a nakonec jsem dostala vynydané, že jsem si jí dovolila ukázat papíry, ketré potřebuji vyplnit.
Dalším příkladem je moje alergie. Když jsem paní doktorku navštívila a sdělila ji, že se domnívám, že trpím senou rýmou odpověděla: ,, A po mě chceš jako co?"

K teto pani doktorce jsem zaregistrovala svou dcerku hned jak jsme jely z porodnice a zatim jsem maximalne spokojena.Je to mila a prijemna lekarka. Moravcova

Tuto paní doktorku taky nemůžu vůbec doporučit. Když jsem za ní přišla, že mám stále bolesti zad, tak mi řekla, že to je normální, že člověka občas bolí záda a poslala mě, bez jakéhokoli prohlédnutí, prohmatání, domů. Po nějaké době jsem se dostala na ortopedii, kde mi pan doktor oznámil, že se mi bortí páteř. Dále jsem chytla zánět močového měchýře, na který mi předepsala Ibalgin. Absolutně mi nezabral a já jsem se trápila měsíc, než mě rodiče dotáhli k jinému lékaři. Když jsem byla u svého gynekologa, sestřička mi v ambulanci oznámila, že mám hodně vysoký tlak, že si s tím mám zajít za obvodní lékařkou, aby mi napsala doporučení. Došla jsem tedy za paní Dvořákovou. Ta mi změřila tlak 170/105 a řekla mi, že je jen mírně zvýšený. Po nátlaku rodičů mi nakonec milostivě napsala doporučení na Interní vyšetření. Tam se divili, že si toho paní doktorka nevšimla dřív a okamžitě nasadili léčbu. Mám s paní doktorkou jen špatné zkušenosti. Nikdy bych jí nikomu nedoporučila!!!!

Vážená paní doktorko, omluva směrem k Vám není absolutně na místě! Ve Vaší ordinaci jsem skončila v r. 2009, to máte absolutní pravdu. Psala jsem ovšem o problémech, které mě postihly v době, kdy jste mě "léčila" právě Vy, což bylo ještě před tím, než jsem v r. 2009 Vaši ordinaci opustila. Nikoho zde neurážím, píšu jen o skutečných faktech Vaší "léčby", nad kterou nejeden doktor kroutil hlavou.

Vážená paní Ireno Burdíková,
pokud chcete někoho urážet,uvědomte si ke kterému lékaři sama chodíte.V mé ordinaci jste skončila v roce 2009 tudíž jsem Vás nyní nemohla ošetřovat.Doufám,že se mi na těchto stránkách veřejně omluvíte.

Tos ja sem k pajni doktorce chodil od malicka a nemam na pani doktorku pul skaredeho slova, uplne super a ted k ni jdu prihlasovat svoje dite :-)

Výborná paní doktorka.Můžu všem doporučit,vždy mi pomohla na profesionální úrovni.Zátopek

Milá a ochotná paní doktorka. Jsem moc ráda, že jsem si ji pro svoje dítě vybrala.