Medicentrum OCC, s.r.o.
Pražská 41/255, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medicentrum OCC, s.r.o. Jiný

Pan DOKTOR je skvelej ortoped vřele doporučuji děkuji

Měl jsem štěstí ,že jsem se dostal do ruk tohoto odborníka,kterej opravil spackanou operaci utrženého svalu.
Děkuji.

Já jsem s prací pana doktora Holibky velmi spokojená. Dostala jsem se na operaci velmi brzo a na to, že jsem měla koleno v dezolátním stavu, tak je jako nové a sportu se věnuji jako dřív. Jediné co bych vytkla je komunikace. Pam doktor je velmi upřímný, ale na všechno ohledně léčby i operace se musíte ptát. Sám od sebe vám o tom moc neřekne.
Velmi doporučuji, zatím nejlepší doktor na kterého jsem narazila.

Umístění: Medicentrum OCC, s.r.o. operace menisku

Po operaci dcery nepodal žádné /vijma A4 v latině/ informace. Na telefonický dotaz manželky ohledně výsledků operace a možnosti jít na kontrolu v místě bydliště naprosto nesmyslně uvádí, že on je ten co operuje basketbalisty, fotbalisty a sportovce obecně, zatímco zařazuje manželku na pracovní pozici pozici uklízečka. Za mne se pan doktor Holibka chová po lidské stránce jako pr... , což pravděpodobně nekoresponduje s jeho odborností. Toto ovšem ukáže až čas.

Umístění: jiné místo roztrhnuté väzy

Po zranení som mal roztrhané krížové väzy a zdemolované menisky. Aj keď lekár, ktorý popisoval moju MRI sa zmýlil, pán doktor po vyšetrení určil presne moju diagnózu. Po operácii mi určil presný postup pri rehabilitácii. T.č. mám operovanú nohu bez najmenších problémov a to mám 115kg a veľa športujem. Takí lekár ako je pán Dr. Holíbka, takí sa často nerodia. Je to špičkový odborník, pomohol vyriešiť nespočetne veľa problémov, ktoré spôsobili iní lekári. Aj ako človek je veľmi príjemný a spontánny. Proste špička!

Umístění: jiné místo artroskopická operace menisku

Pan doktor je možná skvělý operatér, ale jeho lidský přístup nic moc. 6 dní po operaci jsem měla přijít na kontrolu. To, že měl ordinovat od 15:00 a došel v 17:15 - na to jsem byla upozorněna předem. Jako pooperační pacient jsem měla být 4. v pořadí. To, že mezitím bral pan doktor své známé, zejména sportovce a slečny s láhví vína v papírové tašce, vzal jich přede mnou asi pět, tak to mě taky vytáčelo. Ovšem to, co nastalo po příchodu do ordinace - vrchol. Celou dobu se mi věnovala jen sestra, doktor si hrál s mobilem, sestra mě instruovala, co mohu a nemohu a co mám a nemám dělat, doktor - nezájem. Jen přilepený na mobilu. Když jsem ve finále požádala, ať mi napíše do neschopenky vycházky, odvětil, ať si zajdu za obvoďákem - i když neschopenku vystavil on. Operační zprávu jsem chtěla vysvětlit - protože kromě menisku jsem se tam dočetla, že proběhl i nějaký zásah na chrupavce (shaving chondropathie) - nic. Takže - pane doktore, děkuji vám za provedenou operaci, ale v lidském přístupu jste u mě selhal. Asi proto, že nejsem vrcholový sportovec, ale jen obyčejná 55 letá učitelka, bez vlivných známých.

jedním slovem jednička ve svém oboru,nebudu se rozepisovat...mým synům pomohl jak nikdo jiný a nakonec mně s kolenem...vazy,menisky po úraze...jedinečný Pan doktor

Pan doktor Holibka je špička ve svém oboru! Prokazuje to nejen skvělými a přesnými diagnózami, ale i správně nastavenou léčbou a vstřícným jednáním. Po špatné diagnóze jednoho nejmenovaného lékaře v Přerově, který tvrdil, že mám jen výron v kotníku, okamžitě stanovil a rozpoznal, že se jedná o potrhané vazy po obou stranách kotníku pravé nohy. Ihned mi dal nohu do ortézy, původní lékař chtěl dát nohu do sádry, a snažil se léčit tuto záležitost konzervativně, za což jsem mu velmi vděčný. Zachránil mi dobu léčení minimálně o polovinu času a hlavně můžu zase sportovat!!! Pane doktore, děkuji Váááám!!! Petr Š.

jedním slovem 1*. v jedné nemocnici nebyl lékař schopný přes rok poznat co má syn za problém s vazy pod kolenem (ledovat a klid) byla stále jeho slova!!prosili jsme o magnetickou rezonanci-nevyhověl nám. Známý doporučil dr.Holíbku a problém se našel-patří Vám pane doktore velký dík.
už jedině k Vám
a čekání?? jsou horší věci na světě

člověk si sice půl dne počká, ale stojí to za to pan doktor je špička ve svém oboru. Má spoustu pacientů a proto se u něj čeká déle, ale pan doktor bere jednoho za druhým a nedělá žádné pauzy. Chodí k němu celá naše rodina. Nedělá rozdíly mezi pacienty. Čekání za to stojí dlouho jsem hledala ortopeda co mi pomůže a našla jsem ho .