Odborný lékař ortopedie a RDG
Válečkova 16, Opava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor se mi velmi pečlivě věnoval, určil příčinu mých bolestí a vysvětlil mi jejich podstatu. Protože se nejednalo o problémy ortopedické, ale o revmatický zánět, doporučil mi léčbu u příslušných odborníků - revmatologů. Byla jsem velmi spokojena.

Bolí vás loket? To nevadí. Bolí vás koleno? To přejde. Bolí vás záda? To dnes bolí přece každého. Bohužel jsem měla tu "čest" být pacientkou tohoto pana asistenta - jak on si sám nechává říkat a byla jsem v šoku, kdo všecko dnes může mít titul a normálně ordinovat. Jesltiže jste zdraví, běžte k němu dál do ordinace, pokud jste nemocní a něco vás bolí, tak od něho hodně dál:):). Ale velmi rychle sestra vyžaduje 30 kč, aby náhodou nezapoměla:)

Před čtyřmi lety se mi stal úraz kolene. Po návštěvě pana doktora jsem odešla o francouzských holích a s ortézou. Po měsíční léčbě mi jen řekl, že mám sportovat. Čekala jsem, že bude nějakou dobu trvat, než bude koleno zase normálně fungovat, jenže to trvalo rok, dva...pan doktor udělal pouze rentgen, koleno ani neprohmatal,kdyby to udělal, možná by zjistil, že mám natržený křížový vaz. To ovšem zjistil až po čtyřech letech po úrazu jiný pan doktor. Nyní mám před sebou Artroskopii a plastiku křížového vazu.

velmi negativni zkušenost,nenasloucha pacientovi,arogantni pristup,nepripousti zadny jiny uhel pohledu ani od kolegu lekařu.lecba u nej znamena prodlouzit si utrpeni na dvojnasobek

Byla jsem u pana doktora s velkými bolestmi zápěstí při velkém namáhání v práci a pan doktor mi jen řekl at změním práci...atd.A nic víc,jen že to je namožené.Jiný lékař mi řekl že mám velký náběh na zánět šlach...a léči...

Člověk s akutním bolestivým problémem s poukazkou od obvodní lékařky se musí objednat alespoň měsíc dopředu. Do té doby to většinou přestane bolet anebo mu ta ruka upadne. Pak už se s ním nemusí zabývat....

Vzhledem k tomu, že mi nestačily ani opakované návštěvy u tohoto pana doktora a vzhledem ke skutečnosti, že jinde mi diagnozu určili úplně jinou NEDOPORUČUJI.

Značce L : sádru nepoužívám již asi 10 let, jsou modernější a pro pacienty pohodlnější způsoby fixace.

Delmi dobrý lékař, rozumí své práci.

Skvělý ortoped