Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je velice moc hodná, rád chodím k ní na kontroly, se vším mě pomáhá. Mám ji hodně rád. Vždycky se na ní těším. Já jsem hodně rád že se léčím ambulantně v Plzni u této paní doktorky.

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Ahoj všichni, můj názor... Když jsem k ní přišla totálně emočně vykolejená s opravdu velkým sklonem k sebevraždě a brala ji jako velice nutnou pomoc. Nechala mě v čekárně čekat 2,5 hodiny, kdy mě předbíhali lidi podle libosti, jak si je sestra zavolala. Pro mě v mém stavu to bylo nesnesitelné. Měla jsem přijít ráno na čas a kvůli autobusu jsem se v zimě zpozdila o 30min. A když konečně odběhli 2,5 hodiny čekání, přišla za mnou že jde na oběd a pak mě vezme. Její oběd trval hodinu. Přede mnou vzala ještě jednoho pána, který přišel do čekárny v průběhu odpolední pauzy. Díky bohu jsem to nějak přežila. Když jsem ji konečně řekla můj problém a vysvětlila ji, jak je nutná hospitalizace. Přes veškeré mé úsilí mě nenechala hospitalizovat. Řekla, že jí připadám v pohodě, že nejsem depresivní a že hospitalizaci dělají až když nezabírá medikace. Evidentně přeslechla vše co jsme říkala o sebevraždě. O hospitalizaci jsem si nakonec řekla v krizové poradně plus v Plzni po tom, co jsem se pokusila o sebevraždu. Mé problémy se zlepšili po hospitalizaci a pak jsem začala pravidelně chodit k paní doktorce pro léky. K paní doktorce chodím už 4 roky. Hodina čekání v čekárně pouze na recept je úplně normální. Na to si člověk musí zvyknout. Paní doktorka se mi postupem času začala zdát v pohodě, dokud jsme po ni zase něco nechtěla. Když jsme ji vysvětlila, že jsem po lécích strašně unavená a potřebovala bych něco udělat s léky, tak s tím nic neudělala. Nebýt ale této paní doktorky, tak nevím ke komu jinému bych měla jít. Podle mého názoru je to nejlepší doktorka v Klatovech. To že nemá pořádně čas na každého pacienta nejspíš říká každému pacientovy. Opravdu nemá tolik času, když má tolik lidí a ordinuje pouze dva dny v týdnu. To je pochopitelné. Přibližně dává každému pacientovy tak 10- 30min, což bych řekla, že je tak akorát na rychlé vyřešení hlavního problému. Setkala jsem se už s mnohem horšími doktory. Dávám tedy dvě hvězdičky za nejlepší doktorku v Klatovech a hezkou ordinaci plnou kytek.

U paní doktorky jsem se léčila delší dobu a v podstatě mi zničila život.Jsem ráda,že jsem od ní odešla.Nebrala vůbec v potaz mé příznaky,a když jsem se jí snažila vysvětlit,že je možný,že dg. je jiná,tak ne.Byla absolutně neoblomná a vůbec se mi nesnažila pomoct.Spíš mi to připadalo,že se víc bojí o svoji pověst než o moje zdraví.Nejvíc mi vadilo,když mi oznámila,,ale já na vás nemam dnes moc času,za chvíli mi jede autobus'' ,a to jsem čekala v čekárně už hodinu!Tuto doktorku nedoporučuji!!!!

Paní doktorka je žena na svém místě, k pacientům je milá a vždy je pokojně vyslechne, alespoň taková je moje zkušenost. Na psychiatrii docházím již jedenáct let, ale až tato lékařka mě dokázala stabilizovat, chodím k ní tři roky a za nic na světě jí nevyměním.