Radka Košková, gastroenterolog Slezská Ostrava

MUDr. Radka Košková

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

27 objednaných návštěv během 30 dní

Švédská 109/45, Slezská Ostrava
Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....
596 11.....

Analgosedace • od 150 kč

Gastroskopie • od 1 000 kč

Gastroskopie +9 Více

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření • od 50 kč

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Kolonoskopie • od 2 000 kč

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• bolesti břicha

od 150 kč

Gastroskopie

od 1 000 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Kolonoskopie

Sonografie břicha

Sonografie břicha - přednostní vyšetření

400 Kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty sonografie břicha

Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Moc příjemná, profesionální a ochotná, vše vysvětlí :)

Super, profesionální přístup. Paní doktorka moc hodná i sestřičky jsou moc milé. Vše co bylo potřeba vysvětleno. Moc děkuji.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopické vyšetření

Koncem června jsem byla na kolonoskopickém vyšetření. Setkala jsem se s velmi laskavým a profesionálním přístupem lékaře i sestřiček po celou dobu vyšetření. Tuto ordinaci jsem si vybrala na doporučení a rozhodně ji budu doporučovat dále.
Jarmila Faferková

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Problémy s průjmy a zvracením

Měla jsem dnes strach jak něco. Ale mám to už konečně za sebou. Pan doktor velice milý a hodný , sestřičky také. Gastroskopie je dost nepříjemná. Ale naštěstí je to krátké. Ale kolonoskopie je v pohodě. Sice člověk cítí velké tlaky a jednou na začátku trochu bolest, ale dá se to a daleko lepší než gastroskopie. Kolonoskopie je proti gastroskopii procházka růžovým sadem. Ale gastroskopie trvá chvilku jen, člověk musí vydržet a bude to. A pomůže to.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Jsem dlouhodobě moc spokojený, proto neměním ordinaci ani vzhledem k tomu, že v místě bydliště mám jinou ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola

Velmi odborně se o me zdraví starají!!!!!!! Neměnil bych ordinaci paní doktorka hold umí!!!! Sestry příjemné co říct zlati!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty poradenství v oblasti výživy

Paní doktorka je vynikající odborník na problémy se trávicím orgány a má velmi chápající a vstřícný přístup k pacientům.

Výborná práce všech zaměstnanců a paní doktorky Radky obzvlášť děkuji... už teď se těším na další návštěvu...

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Naprosto profesionální přístup. Doktor jak i sestřičky velice příjemní a ochotní. Určitě doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie a gastroskopie

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a profesionální. Celý průběh vyšetření Vám vysvětlí a podrobně s Vámi projde i Váš případný nález a anamnézu. Vůbec celý kolektiv ordinace je velmi vstřícný a příjemný.

• bolesti břicha
  • onemocnění žaludku