Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání). +5 Více

Komplexní gastroenterologické vyšetření • od 500 kč

Konzultace

Roční Intragastrický balon • od 40 000 kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• Bolesti břicha
  • Onemocnění žaludku
  • Infekce Helicobacterem pylori

• gastroenterologie

Analgosedace

od 150 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Komplexní gastroenterologické vyšetření

Sonografie břicha

Sonografie břicha - přednostní vyšetření

400 Kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Paní doktorka Košková a celý tým v této ordinaci jsou naprostí profesionálové s příjemným lidským přístupem k pacientům, mohu jen doporučit! Obavy a nervozita před vyšetřením naprosto zbytečné, vše se dá bez problému zvládnout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty analgosedace

Na ambulanci byla velmi příjemná atmosféra, vstřícné chování personálu se zájmem o pacienta. Dr.Košková i Dr.Dzurňáková vše srozumitelně vysvětlili.
Dobře odvedena práce na vysoké profes.úrovni.

Perfektní přístup, vse vysvětleno dopodrobna. Paní doktorka i sestřičky jsou úžasné.
Všem tuto ordinaci doporučuji

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

Velice příjemný přístup sester i lékaře. Vyšetření proběhlo lépe než jsem očekávala. Všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty komplexní gastroenterologické vyšetření

Paní doktorka i tým sestřiček jsou pro mě pokaždé jako oáza klidu a pohody. Člověk přicházející do její ordinace je většinou nervózní a vystresovaný, ale díky empatickému, lidskému a vlídnému přístupu se stres a nervozita vždy rychle rozpustí. A ač nemám radost, že ve svých 30 letech musím řešit chronický střevní problém, tak na návštěvu u paní doktorky se vždy skoro i těším :) Navíc mi její léčba okamžitě obrátila život o 180° k lepšímu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Jiný

Velice lidský přístup vždy,pohodová atmosféra.Mudr.Košková i celý personál je velice profesionální a vstřícný.

Vysetreni bylo provedeno perfektne a ohleduplne jak lekarkou tak asistujicim tymem i komunikacne s pacientem. Prostredi ordinace pusobi velmi dobre

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Byl jsem na gastroskopii, i když se jedná o nepříjemné ošetření paní doktorka i sestry to umí velmi dobře zvládnout.

Snad jen připomínka: když vám ve stěru (vzorku) nenaleznou nic špatného (např. rakovinu), nedají vám vědět. Volají, jen když je něco špatně.. Myslím, že je dobré dát vědět, ať už to je dobré, nebo špatné.... co kdyby to bylo špatné a zapomněli zavolat... hned by si člověk myslel, že to je dobré... Jinak jsem byl spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty sonografie břicha

Je opravdu profesionální, empatická, prostě tak by se měli chovat a jednat všichni lékaři!! Byla jsem s návštěvou u paní doktorky velmi spokojená.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Velká pochvala p. MUDr Koškové a jejímu personálu. Za jejich perfektní přístup k pacientovi. Velice milé dámy, které mi pomohly překonat můj velký strach z vyšetření. Za to jim moc děkuji.

• Bolesti břicha
  • Onemocnění žaludku