Radka Košková, gastroenterolog Slezská Ostrava

19 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....
596 11.....

Analgosedace • od 150 kč

Gastroskopie • od 1 000 kč

Gastroskopie +9 Více

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření • od 50 kč

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Kolonoskopie • od 2 000 kč

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• bolesti břicha

od 150 kč

Gastroskopie

od 1 000 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Kolonoskopie

Sonografie břicha

Sonografie břicha - přednostní vyšetření

400 Kč

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty konzultace

Perfektní přístup jak paní doktorky tak sestřiček.Vždy důkladně vše vysvětlí a s úsměvem. Vřele doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Úžasná paní doktorka a sestřičky taky na to jaký jsem měla strach tak vše dopadlo na výbornou a to jsem si chtěla nechat dát injekci a zvládla jsem to i bez ní... Vyšetření rychlé a bezbolestné...

Vše super,spokojenost od lékaře po sestry.Přatelský přístup,vše s úsměvem,jak to má být.Děkuji Blokesch

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty potíže

Paní doktorka je velmi empatická a zkušená. Z návštěvy jsme měli velmi dobrý pocit, bylo vidět, že problém pojímá komplexně a snaží se ho řešit. Děkujeme moc!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola

Chodím do této poradny již 3/4 roku. Vždy jsou všichni velmi příjemní a vstřícní. Paní doktorka je velmi milá a hodná, vše mi vždy srozumitelně vysvětlí, nebojím se s ní o ničem mluvit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Doporučení praktického lékaře

Příjemné prostředí, profesionální přístup, úžasná komunikace, vše vysvětleno, zodpovězeny všechny dotazy. Maximalni spokojenost.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Gastroskopie

Paní doktorka i sestřička naprosto skvělí. Úžasný přístup. Gastroskopie je sice nepříjemná , ale byla to rychlovka. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Když jsem se pro obsazenou linku nedovolala, měla jsem neprodleně zpětné volání.Paní doktorka i sestřičky mají příjemné vystupování a zákrok byl proveden velmi diskrétně.Necítila jsem se jako věc na krámě.Ještě jednou dík.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Vyřešení gastro a koloskopie

Výborný personál i paní doktorka ..vše vysvětlí a řeknou co a jak ...za příplatek za uspání k nezaplacení

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty komplexní gastroenterologické vyšetření

S přístupem lékařky a zdravotního personálu jsem byla velmi spokojena. Cítila jsem se jako v domácím prostředí. Všem kteří potřebují takovéto vyšetření vřele doporučuji. Vím o čem mluvím, jelikož jsem prošla už hodně zdravotních zařízení.
Alena K.

• bolesti břicha