Radomyšlská 336, Strakonice
Nemocnice Strakonice

Názor přidán dne 18.01.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 21.06.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je neskutečně arogantní, nepříjemná, je to naprostý neodborník, jen se hrozínm toto, že až budu rodit bude mít službu!!! Zdá se mi, že v nemocnici není ona pro nás, ale my pro ni!A to ji znám od dětství!

Dobrý den s paní doktorkou jsem byla velmi spokojená,co se týče profesionality,tak si nemohu stěžovat.Moc mi pomohla i po psychické stránce po porodu,za což jí moc děkuji.....J.šafandová

Nemohu souhlasit s těmito špatnými názory. Já jsem měla paní doktorku u svého druhého porodu a ač se moc nevybavuje a tváří se možná trochu povzneseně než ostatní, tak odvedla porod velice profesionálně a pokud jsem něco potřebovala vědět,vždy odpověděla a nemůžu souhlasit,že se chová jako fracek. Odvedla svojí práci tak jak má a myslim,že u porodu není třeba kecat o kravinách a příjemně se tvářit na každého. Kolikrát,když jsem slyšela co všechno maminky trápí a bolí a fňukají,řeší kraviny,tak se jim ani trochu nedivím.U porodu je důležité,aby jste spolupracovaly s personálem a poslouchaly jejich rady!A ještě se tady někdo zmínil,že paní doktorce zemřelo její chybou, nejedno dítě po porodu. Prosím vás, nechte těchto komentářů!

Velmi velmi příjemná paní doktorka! Jako vyjukané prvorodičce byla velmi ochotná odpovědět na všechny i nesmyslné dotazy!!!

Velmi příjemná a ochotná mladá lékařka.

Nejlepší!!!

z touto lékařskou jsem se setkala při mém rizikovém těhotenství když jsem 14 dní ležela na gynekologii, je to velmi arogantní ženská, k pacientům se chová velmi nadřazeně,a nelidsky. Absolutně jí nedoporučuji dle mého názoru této lékařky jde akorát strach.

Názor přidán dne 31.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.