Soukromá gynekologická praxe
Riegrovo nám.178/III, Poděbrady

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Nejlepší lékař, ke kterému jsem dosud mohla chodit. Paní doktorka je nesmírně milá, laskavá, pečlivá a vstřícná. Nedávno jsem porodila - paní doktorka o mne a o miminko během těhotenství úžasně pečovala, vždy vše vysvětlila, citlivě vyšetřila a pomohla a poradila s jakýmkoli problémem včetně těch, které se netýkaly bezprostředně gynekologické oblasti. K paní doktorce mám naprostou důvěru a jsem vděčná za její lidský přístup. Neméně skvělá je i sestřicka - vždy milá, ochotná a usměvavá a to i přesto, že se často v ordinaci ani nezastaví :). Spolu s paní doktorkou tvoří skvělý tým a udržují v ordinaci báječnou atmosféru.

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Chodím k paní doktorce už 10 let. Nedávno sem porodila a musím říct, že mi odepsala kdykoliv jsem měla nějaký problém, uklidnila mě, celkově se vždy chovala naprosto skvěle. Je to jediný doktor, ke kterému vždy těším. Neuvěřitelně milý člověk. Nemám ani jednu negativní zkušenost. Sestřička taky skvělá.

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Dostat se do péče paní doktorky Radky pro mě bylo velké štěstí a moc jí děkuji. Bohužel jsem před pár lety byla odeslána na zákrok a letos řešila podobný problém, vždy když jsem psychicky na dně a mám strach, ona mi dodá sílu. Vždy se mi snažila maximálně pomoci a hlavně je k vám upřímná. Na sestřicku také nedám dopustit, protože jsem za ty roky nezažila, aby byla někdy protivná, jsou obě zkrátka skvělé.

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Pani doktorka je tou nejlepsi gynekolozkou, jakou si zena muze prat. Vzdy je velmi mila, ochotna a vstricna. Predpis Vam napise behem nekolika malo hodin. Sestricka je take zlata! Velmi doporucuji.

Umístění: Soukromá gynekologická praxe

Paní doktorku mám moc rada! Celkově nenávidím návštěvy jakýchkoliv lékařů, vždy se bojím a není mi to příjemné, ale k pani doktorce Černé se vždy těším. Je moc hodná, přátelská, dokáže pomoci i v nepříjemných a těžkých situacích, všechno mi vždy pořadně vysvětlí a doporučí to nejlepší, je zároveň moc pečlivá a nenechá nic náhodě. Paní sestřička je taky moc hodná. Nikdy se v této ordinaci necítím špatně a nebojím se. Kéž by byli všichni takový :-)

Umístění: Soukromá gynekologická praxe

Musím říct, že u paní doktorky jsem zhruba 5 let a jsem s ní jako z člověkem tak i lékařem spokojená. Je to lékařka, která Vás vyslechne, pomůže Vám i když nemáte přímo gynekologické problémy. Je velmi ohleduplná. Když máte akutní problémy tak Vás vezme i přes to že má plno. Nejdéle jsem čekala den. Zdravotní sestřička je také příjemná, milá, hodná. Objedná Vás opravdu když máte akutní potíže ten den nebo max další den, ještě když čekáte tak se Vám sestřička omlouvá, že musíte čekat. Myslím si, že lépe jsem si vybrat nemohla. určitě bych neměnila. :)

S paní doktorkou Černou jsem vždy naprosto spokojena! Milá, vstřícná, vyslechne, poradí, zachránila mi život kdyz jsem byla na gyn. ambulanci v Nymburské nemocnici, kde mi řekli ze jsem v pořádku, a nakonec to bylo mnohem horší a p. doktorka Černá predepsala několik prášku, z toho jedny antibiotika, s podezřením na chlamydie.
Jsem velice rada ze jsem u paní doktorka Černé, i přestože nerada chodím za doktory, tady je vždy příjemné prostředí, spolu s paní sestřičkou kterou nesmím opomenout, ta je též vždy ochotna a milá, nedělalo ji problém me jeste objednat kdyz mam obtíže, ikdyz ma paní doktorka plno. Spolu dělají skvělý tým. :-)

Hodná,pečlivá a profesionální lékařka.Skvělá atmosféra,stejně tak sestřička.Mohu jen doporučit.Nejlepší lékař,u kterého jsem kdy byla

Úžasná paní doktorka, na kterou nedám dopustit. Má lidský a profesionální přístup. Je velmi pečlivá a nenechá nic náhodě.
A sestřička je taktéž úžasná.

Nejlepší doktorka co sem mohla dosud poznat, pečlivá, profesionální, s lidským přístupem, nemůžu jinak, než chválit. Děkuji a budu děkovat za to, že k ní můžu chodit. Kéž by si z ní všichni doktoři vzali příklad. Sestřička taky skvělá, hodná, milá, pečlivá.