Riegrovo nám.178/III, Poděbrady
Soukromá gynekologická praxe (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Soukromá gynekologická praxe

Paní doktorku mám moc rada! Celkově nenávidím návštěvy jakýchkoliv lékařů, vždy se bojím a není mi to příjemné, ale k pani doktorce Černé se vždy těším. Je moc hodná, přátelská, dokáže pomoci i v nepříjemných a těžkých situacích, všechno mi vždy pořadně vysvětlí a doporučí to nejlepší, je zároveň moc pečlivá a nenechá nic náhodě. Paní sestřička je taky moc hodná. Nikdy se v této ordinaci necítím špatně a nebojím se. Kéž by byli všichni takový :-)

Umístění: Soukromá gynekologická praxe

Musím říct, že u paní doktorky jsem zhruba 5 let a jsem s ní jako z člověkem tak i lékařem spokojená. Je to lékařka, která Vás vyslechne, pomůže Vám i když nemáte přímo gynekologické problémy. Je velmi ohleduplná. Když máte akutní problémy tak Vás vezme i přes to že má plno. Nejdéle jsem čekala den. Zdravotní sestřička je také příjemná, milá, hodná. Objedná Vás opravdu když máte akutní potíže ten den nebo max další den, ještě když čekáte tak se Vám sestřička omlouvá, že musíte čekat. Myslím si, že lépe jsem si vybrat nemohla. určitě bych neměnila. :)

S paní doktorkou Černou jsem vždy naprosto spokojena! Milá, vstřícná, vyslechne, poradí, zachránila mi život kdyz jsem byla na gyn. ambulanci v Nymburské nemocnici, kde mi řekli ze jsem v pořádku, a nakonec to bylo mnohem horší a p. doktorka Černá predepsala několik prášku, z toho jedny antibiotika, s podezřením na chlamydie.
Jsem velice rada ze jsem u paní doktorka Černé, i přestože nerada chodím za doktory, tady je vždy příjemné prostředí, spolu s paní sestřičkou kterou nesmím opomenout, ta je též vždy ochotna a milá, nedělalo ji problém me jeste objednat kdyz mam obtíže, ikdyz ma paní doktorka plno. Spolu dělají skvělý tým. :-)

Hodná,pečlivá a profesionální lékařka.Skvělá atmosféra,stejně tak sestřička.Mohu jen doporučit.Nejlepší lékař,u kterého jsem kdy byla

Úžasná paní doktorka, na kterou nedám dopustit. Má lidský a profesionální přístup. Je velmi pečlivá a nenechá nic náhodě.
A sestřička je taktéž úžasná.

Nejlepší doktorka co sem mohla dosud poznat, pečlivá, profesionální, s lidským přístupem, nemůžu jinak, než chválit. Děkuji a budu děkovat za to, že k ní můžu chodit. Kéž by si z ní všichni doktoři vzali příklad. Sestřička taky skvělá, hodná, milá, pečlivá.

Konečně doktorka, která vyslechne každý váš problém a u které si nepřijdete, jako když ji otravujete. Se setřičkou jsou obě moc hodné, milé, ochotné a udržují v ordinaci skvělou amosféru. Také se mi líbí, že jako jedna z mála si uvědomuje nežádoucí účinky antikoncepce a nerozdává pouze bezhlavě recepty na potkání. Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla, je radost k ní chodit. :)

Také mohu p.doktorku jen doporučit! Příjemná,svědomitá. To samé platí o sestřičce. Objednací systém funguje skvěle. Nikdy jsem nečekala. A když jsem měla akutní problém,tak mne bez problémů vzali a ještě se sestra omlouvala,že čekám :-) s Podlesným se to opravdu NEDÁ srovnat!

velmi příjemná paní doktorka a milá ,,mámovská,,sestřička jsem moc ráda že jsem k p.doktorce přestoupila

Můžu jen doporučit! Skvělá a hodná doktorka, a nesmím zapomenout na velmi milou sestřičku. Jsem ráda, že jsempřestoupila.