Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 945, Vsetín
Poliklinika Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi do osmnácti let a na každý problém mi bylo řečeno, že "to je věkem", nebo mi napsal Stoptussin. S kamarády jsme si dělali legraci, že by snad pan doktor napsal Stoptussin i na zlomenou nohu. Vyvrcholilo to v mých sedmnácti letech, kdy jsem u něj s rodiči kvůli zdravotním problémům byla asi dvakrát týdně a nedozvěděla jsem se nic jiného, než že si vymýšlím, nebo se mi nechce do školy. Kdyby mi maminka zdravotní sestra nezařídila u své lékařky odběry na hormony štítné žlázy (jejichž hodnoty byly velmi, velmi zlé), kdoví, jak bych skončila. Za mě líný a nezodpovědný lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi s dětmi a jsem moc spokojená, je moc hodný a snaží se vždy pomoci jak nejlépe umí.
Jana


E
Ověřeny pacient

Bohužel s panem doktorem máme velmi špatné zkušenosti, měl by se více zaměřit na skutečný stav dítěte a ne vše hledat v tabulkách. Syn měl od narození komplikace s dýcháním,když jsem to už asi po třetí zdůrazňovala pokaždé řekl,že to nic není. To samé při mém tvrzení,že si myslím,že má syn problémy s močovýma cestama, opět toto zanedbal a pomohli nám až na dětském oddělení v nemocnici. Bohužel znám více maminek,kde se pan doktor dostatečně nevěnoval. Takže pro mě,naprostá hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělý doktor, jeden z nejlepších, co znám. Velmi příjemný, s dětmi to umí na jedničku s hvězdičkou, po odborné stráce si také nemůžu na nic ztěžovat. Má rozumný přístup, nedává dítěti hned a zbytečně antibiotika apod. Když mu zavolám, vždy mě vyslechne a poradí. Výborná je i sestřička, milejší a usměvavější jsem ještě nepotkala :)


C
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodí obě mé děti a zatím si nemohu stěžovat, je pečlivý, umí s dětmi komunikovat... prostě je znát, že má rád svoji práci a dělá ji zřejmě dobře... Sestřička je taky děvče na správném místě, mimochodem, velmi je velmi půvabná, neybýt řenatý, pozval bych ji na rande... :-)


P
Ověřeny pacient

Velmi špatná komunikace s panem doktorem. Ztratil dokumentaci mého vážně nemocného syna s PMR a epilepsií. Při stěhování syna celou složku týkající se 5-letých záznamů o jeho ambulatní péči ztratil či pravděpodobně zničil. Za téměř tři měsíce opakovaných urgencí mých i nového dětského lékaře v místě nového bydliště není možné přimět pana doktora aby dokumentaci přeposlal.
Vzhledem k závažnosti synova stavu je to vskutku neprofesionální jednání a nemohu rozhodně pana doktora klasifikovat jinak než : Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pan doktor je velmi hodný poříjemný a jsem moc ráda,že s dětmi si moc dobře rozumí chodí k němu obě děti nemohu si stěžovat je prostě supr kdyby se takových našlo víc moc ho doporučuji


C

Jeto dobrý pediatr a je mi moc sympatický umí rozeznat každou nemoc jsem sním spokojená


T

Věnuje se dětem velmi aktivně,určitě ho práce baví,má o ni zájem,hlavně o děti,nenechá nic náhodě. Příjemný,klidný,důsledný,no prostě dobrý lékař. Takových více.


W

Pana doktora můžu jen doporučit, co se týká lidského přístupu tak rozhodně patří k nejlepším.....komunikace s dítětem je super, je pečlivý, poradí, vždycky se s ním dá dobře domluvit.....jo a sestřička ta je taky skvělá! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti