Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Chodila jsem k panu doktorovi do osmnácti let a na každý problém mi bylo řečeno, že "to je věkem", nebo mi napsal Stoptussin. S kamarády jsme si dělali legraci, že by snad pan doktor napsal Stoptussin i na zlomenou nohu. Vyvrcholilo to v mých sedmnácti letech, kdy jsem u něj s rodiči kvůli zdravotním problémům byla asi dvakrát týdně a nedozvěděla jsem se nic jiného, než že si vymýšlím, nebo se mi nechce do školy. Kdyby mi maminka zdravotní sestra nezařídila u své lékařky odběry na hormony štítné žlázy (jejichž hodnoty byly velmi, velmi zlé), kdoví, jak bych skončila. Za mě líný a nezodpovědný lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi s dětmi a jsem moc spokojená, je moc hodný a snaží se vždy pomoci jak nejlépe umí.
Jana

E
Ověřený profil

Bohužel s panem doktorem máme velmi špatné zkušenosti, měl by se více zaměřit na skutečný stav dítěte a ne vše hledat v tabulkách. Syn měl od narození komplikace s dýcháním,když jsem to už asi po třetí zdůrazňovala pokaždé řekl,že to nic není. To samé při mém tvrzení,že si myslím,že má syn problémy s močovýma cestama, opět toto zanedbal a pomohli nám až na dětském oddělení v nemocnici. Bohužel znám více maminek,kde se pan doktor dostatečně nevěnoval. Takže pro mě,naprostá hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Skvělý doktor, jeden z nejlepších, co znám. Velmi příjemný, s dětmi to umí na jedničku s hvězdičkou, po odborné stráce si také nemůžu na nic ztěžovat. Má rozumný přístup, nedává dítěti hned a zbytečně antibiotika apod. Když mu zavolám, vždy mě vyslechne a poradí. Výborná je i sestřička, milejší a usměvavější jsem ještě nepotkala :)


C
Ověřený profil

K panu doktorovi chodí obě mé děti a zatím si nemohu stěžovat, je pečlivý, umí s dětmi komunikovat... prostě je znát, že má rád svoji práci a dělá ji zřejmě dobře... Sestřička je taky děvče na správném místě, mimochodem, velmi je velmi půvabná, neybýt řenatý, pozval bych ji na rande... :-)


P
Ověřený profil

Velmi špatná komunikace s panem doktorem. Ztratil dokumentaci mého vážně nemocného syna s PMR a epilepsií. Při stěhování syna celou složku týkající se 5-letých záznamů o jeho ambulatní péči ztratil či pravděpodobně zničil. Za téměř tři měsíce opakovaných urgencí mých i nového dětského lékaře v místě nového bydliště není možné přimět pana doktora aby dokumentaci přeposlal.
Vzhledem k závažnosti synova stavu je to vskutku neprofesionální jednání a nemohu rozhodně pana doktora klasifikovat jinak než : Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pan doktor je velmi hodný poříjemný a jsem moc ráda,že s dětmi si moc dobře rozumí chodí k němu obě děti nemohu si stěžovat je prostě supr kdyby se takových našlo víc moc ho doporučuji


C

Jeto dobrý pediatr a je mi moc sympatický umí rozeznat každou nemoc jsem sním spokojená


T

Věnuje se dětem velmi aktivně,určitě ho práce baví,má o ni zájem,hlavně o děti,nenechá nic náhodě. Příjemný,klidný,důsledný,no prostě dobrý lékař. Takových více.


W

Pana doktora můžu jen doporučit, co se týká lidského přístupu tak rozhodně patří k nejlepším.....komunikace s dítětem je super, je pečlivý, poradí, vždycky se s ním dá dobře domluvit.....jo a sestřička ta je taky skvělá! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu