Sam. ord. lék. specialisty - kožní
Olivova 312, Říčany

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lék. specialisty - kožní

K tomuto doktorovi jsem sla s dcerou s impetigem a vyrazkou kolem oci na obliceji, trislech a v podpazi. Pred tim byly vysoke horecky. Bylo to v patek, tak jsem chtela mit jistotu, ze to neni nic vazneho. Dostaly jsme jarishuv roztok na obklady na oci a zinkovou mast na vyrazku a masticku fucidin na impetigo. Bohuzel se dcera vubec nelepsila, plakala bolesti tak jsme v sobotu jely na doporuceni pediatry do nemocnice. Dceru si tam rovnou nechali se syndromem oparene kuze, kde byla tyden na kapackach s atb. Pan "doktor" by se mel zamyslet nad svou dalsi pusobnosti v teto oblasti. Behem navstevy byl arogantni, na dceru sotva podival, resil se sestrickou vyplnovani jinych zrejme dulezitejsich dokumentu...

Jak jsem již uvedla v hodnocení z loňského roku, přístup pana doktora mi opravdu přišel hrozný. Jen dodám, kromě arogantního až nepřátelského přístupu - léčil babičce bércový vřed "mastičkami" do takého stadia, že jsem se do toho vložila já, noha jí doslova hnila. A to začalo malým vřídkem, stroupkem.... Vložila jsem se do toho a navštívila jsem ho při tom hrozném nálezu už i já spolu s babičkou, s doporučením praktického lékaře na hospitalizaci. Bez vysvětlení problému po mě doporučení doslova hodil, bez jakéhokoli komentáře pro nemocnici. Závěr? Amputace ve stehni 31.7.2014. Noha už nešla zachánit. Takže tento pan doktor mě a nikoho z mé rodiny ve své ordinaci rozhodně nepotká!!! Zvažovali jsme i žalobu díky tomuto léčebnému postupu.
Každý normální lékař by ji poslal na cévní oddělení, kde se mělo řešit operací cév a noha by se tak vyživila. Nestalo se došlo až na amputaci.