Frýdecká 59, Vratimov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Odborná pomoc, jak doktora tak ostatních rehabilitačních sester, na Aktin - Ještěrka. Perfektní vysvětlení vhodného cvičení.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Nitka je opravdu odborník, záda mi dokázal odblokovat- stabilizovat hned napoprvé. Slečny rehabilitační pracovnice jsou milé, ochotné a šikovné.
Děkuji Kratěnová

Umístění: Ordinace Jiný

S Rehabilitacemi Vratimov jsem byla velmi spokojená, přístup k pacientům na výborné úrovni, co se týká dochvilnosti, tak pokud byl člověk objednán na určitý čas, vždy tento čas byl dodržen.

Skvělý fyzioterapeut! Z ordinace jsem si odnesla spoustu cenných rad včetně otejpovaného ramena a domluveného termínu na masáž, která rozhodně nebude poslední. Za mě 100% ANO

Silné bolesti zad v bederní části mě dohnaly k lékaři. Šla jsem na doporučení kamarádky k panu Nitkovi.
Chtěla bych poděkovat za okamžité uvolnění a trpělivé vysvětlení cviků, které jsou pro mě nejvhodnější.

Skvělý fyzioterapeut, ochotný, lidský s velice profesionálním přístupem. Pan Nitka mi tejpoval kolena a rameno před extrémním závodem LH24 a tejpování bylo skvělé, celý závod mi drželo kolena a rameno pohromadě a po doběhnutí posledního kola jsem uznala, že bez tejpování bych tolik odběhnutých kilometrů nezvládla. Takže za mě skvělý fyzioterapeut!

Skvělý fyzioterapeut... hlavně lidský a empatický víc takových... Za mě skvělý ne... velmi dobrý....