Mgr.

Radek Nitka

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• N

Skvělý fyzioterapeut! Z ordinace jsem si odnesla spoustu cenných rad včetně otejpovaného ramena a domluveného termínu na masáž, která rozhodně nebude poslední. Za mě 100% ANO

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• N

• Silné bolesti zad v bederní části mě dohnaly k lékaři. Šla jsem na doporučení kamarádky k panu Nitkovi.
      Chtěla bych poděkovat za okamžité uvolnění a trpělivé vysvětlení cviků, které jsou pro mě nejvhodnější.

• Skvělý fyzioterapeut, ochotný, lidský s velice profesionálním přístupem. Pan Nitka mi tejpoval kolena a rameno před extrémním závodem LH24 a tejpování bylo skvělé, celý závod mi drželo kolena a rameno pohromadě a po doběhnutí posledního kola jsem uznala, že bez tejpování bych tolik odběhnutých kilometrů nezvládla. Takže za mě skvělý fyzioterapeut!

• M

Skvělý fyzioterapeut... hlavně lidský a empatický víc takových... Za mě skvělý ne... velmi dobrý....