Tyršova 949, Frenštát pod Radhoštěm
Praktický lékař stomatolog

O
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Naprostá nespokojenost . Doktorka mě nutila vytrhnout si dva zuby (7,8) , že je to pry hrozně akutní a je jen otázka času kdy , mě to začně bolet a já do toho něchtěl , bo jsem něchtel ve svém mladém věku +20 nekousat na jedné stranu a navíc to byla čistě moje věc , jeslti to podstoupim nebo ne , doktorka mi max mohla říct rizika a toť vše i přesto na mě neustále tlačila a byla protivná . Po 3 letech to stále ani trochu nebolelo ( hlavně,že to bylo moc akutní) jsem si pod nátlakem nechal vytrhnout alespoň jeden zub (osmičku) po konzultaci s doktorem , ke kterému mě poslala udělat zákrok. Potom jsem se k ní objendal na preventivku a jakmile zjistila , že jsem si nechal vytrhnout jen osmišku tak okamžitě začala byt sprostá,arogantní a odmítla mě vyšetřít , i když mi tam našla kaz , tak řekla sestře, ať to nezapisuje a na drzovku mě vyhodila ze své karty za porušení důvěry pry. Přitom to s důvěrou nemá nic společného, jen jsem chtěl ješte kousat na obě strany a sám mi to doporučil doktor u kterého byl dělán zákrok. Takové arogantní jednání z její strany jsem ještě nezažil . Jinak je pravda , že se doktorka vyživá v bolestech a je strašně náladová , jeden den je hodná , další návštěvu protivná , pokaždé jiné nálady, naprosto neprofesionalní chování . Absolutně nedoporočuji tohodle "lékaře" .

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Neprofesionální přístup, paní doktorka si vybijí svou zlost na pacientech. Problém s kterým jsem za paní doktorkou příšla mám ještě horší a odmítla mi dát také umrtvovací injekci a měla strašnou radost z mé bolesti. Po té mě sprostě vyhodila. Že prý se paní doktorka změnila... možná tak k horšímu což už snad ani nešlo.

Naprosto nesouhlasím. Je to jeden z mála doktorů, na kterého se už po dlouhá léta pokaždé těším. Je pravda, že mám docela špatné zuby a někdy léčba trvala déle, ale myslím že vzhledem k přístupu jak k dospělým tak k dětem to je maličkost, která se dá přehlédnout. A hlavně mám jistotu, že kdyby se na nějaký zákrok necítila, tak mi řekne a doporučí mi jiného stomatologa. A to si myslím, by mělo být u doktorů samozřejmé. Mělo, ale není. Také proto si paní doktorky cením a vřele ji doporučuji.

Výborná!

Děti se na prohlídku těší,připadá jim to zajímavé,výborný přístup.

Mám jen dobré zkušenosti

F

Nesouhlasím. Měla jsem stejný názor jako ostatní, ale potom jsem jí několikrát navštívila na pohotovosti a byla úplně jiná, hrozně příjemná a vlastně mi hodně pomohla její vstřícnost a chování velmi příjemné a empatické!!!Myslím, že se hodně změnila