MUDr. Radana Klegová

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Tyršova 949, Frenštát pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Přístup a péče je absolutně otřesná. Záleží na náladě paní doktorky. Někdy se snaží být milá jindy arogantní a jasně dává na jevo, že ona je tady šéf. Umrtvovací injekce není potřeba, přece něco vydržíte, nepoužívá ani rukavice a když neví jde se trhat. Stomatolog ktereho nyní navštěvuji je nesrovnatelný, a dost se podivoval na některými výkony. Takový čep přichystaný na korunku prý neviděl několik desítek let. Zde k žádnému celoživotnímu vzdělávání určitě nedochází, vybavení ordinace mizivé. Nedoporučuji

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Naprostá nespokojenost . Doktorka mě nutila vytrhnout si dva zuby (7,8) , že je to pry hrozně akutní a je jen otázka času kdy , mě to začně bolet a já do toho něchtěl , bo jsem něchtel ve svém mladém věku +20 nekousat na jedné stranu a navíc to byla čistě moje věc , jeslti to podstoupim nebo ne , doktorka mi max mohla říct rizika a toť vše i přesto na mě neustále tlačila a byla protivná . Po 3 letech to stále ani trochu nebolelo ( hlavně,že to bylo moc akutní) jsem si pod nátlakem nechal vytrhnout alespoň jeden zub (osmičku) po konzultaci s doktorem , ke kterému mě poslala udělat zákrok. Potom jsem se k ní objendal na preventivku a jakmile zjistila , že jsem si nechal vytrhnout jen osmišku tak okamžitě začala byt sprostá,arogantní a odmítla mě vyšetřít , i když mi tam našla kaz , tak řekla sestře, ať to nezapisuje a na drzovku mě vyhodila ze své karty za porušení důvěry pry. Přitom to s důvěrou nemá nic společného, jen jsem chtěl ješte kousat na obě strany a sám mi to doporučil doktor u kterého byl dělán zákrok. Takové arogantní jednání z její strany jsem ještě nezažil . Jinak je pravda , že se doktorka vyživá v bolestech a je strašně náladová , jeden den je hodná , další návštěvu protivná , pokaždé jiné nálady, naprosto neprofesionalní chování . Absolutně nedoporočuji tohodle "lékaře" .

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Neprofesionální přístup, paní doktorka si vybijí svou zlost na pacientech. Problém s kterým jsem za paní doktorkou příšla mám ještě horší a odmítla mi dát také umrtvovací injekci a měla strašnou radost z mé bolesti. Po té mě sprostě vyhodila. Že prý se paní doktorka změnila... možná tak k horšímu což už snad ani nešlo.

Naprosto nesouhlasím. Je to jeden z mála doktorů, na kterého se už po dlouhá léta pokaždé těším. Je pravda, že mám docela špatné zuby a někdy léčba trvala déle, ale myslím že vzhledem k přístupu jak k dospělým tak k dětem to je maličkost, která se dá přehlédnout. A hlavně mám jistotu, že kdyby se na nějaký zákrok necítila, tak mi řekne a doporučí mi jiného stomatologa. A to si myslím, by mělo být u doktorů samozřejmé. Mělo, ale není. Také proto si paní doktorky cením a vřele ji doporučuji.

Výborná!

Děti se na prohlídku těší,připadá jim to zajímavé,výborný přístup.

Mám jen dobré zkušenosti

Nesouhlasím. Měla jsem stejný názor jako ostatní, ale potom jsem jí několikrát navštívila na pohotovosti a byla úplně jiná, hrozně příjemná a vlastně mi hodně pomohla její vstřícnost a chování velmi příjemné a empatické!!!Myslím, že se hodně změnila