Umístění: Ordinace kontrila

Já osobně mohu jen děkovat,že jsem v péči paní DOKTORKY.Ví co dělá a umí.Je to báječná žena s citem a pochopením.V dnešní době je to až podivné.Ráda bych měla takovou kamarádku.Kdo ji má závidím.Děkuji paní doktorko,jste skvělá a nemůžu zapomenout na sestřičku nemá chybu prostě je taky skvělá.Děkuji Vám oběma za skvělou péči.Andrlová

Je to lékařka na svém místě a je radost k ní chodit do ordinace-má velmi citlivý a ohleduplný přístup k lidem,milá,ochotná co více si přát od stomatologa díky za ni!!!!!

Přišel jsem k paní doktorce po přestěhování. Dva roky mně krváceli při jídle dásně. Bývalá doktorka mně nechala udělat rentgen,po jeho prohlédnutí mně řekla,ať si koupím zubní pastu Lacalut. Po příchodu k paní doktorce jsem ji předal již zmíněný rentgen ( již dva roky starý). Paní doktorka jej prohlédla,řekla že mám zánět dásní a předepsala antibiotika. Již rok mám dásně v pořádku.

Paní doktoka je skvělý člověk a vynikající odborník!

Velice profesionální zubní lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Před zákrokem vše detailně vysvětlí,nabídne různé možnosti řešení v závislosti na zvoleném materiálu,a pak práci bezchybně a bezbolestně provede.Je opravdu ve všech směrech vynikající,moc doporučuji.

Nejlepší zubařka...

Skvělý přístup k pacientům, bezproblémové ošetřování, stálá péče, skvělý přístup k dětem.

Velice pečlivá a důsledná paní doktorka, navíc velmi vtipná, příjemná. Zuřivě doporučuji!

Opravdu je nejlepší zubařka v okolí, provádí práci kvalitně a poctivě a navíc v dnešní době u ní nic neplatíte!je profík!

Paní doktorka je velice milá,hodná,příjemná.Její přístup nejen k dětem ale ke všem pacientům je velice citlivý.