Sam. ord. lék. spec. - ortopedie
Palackého 201, Trutnov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lék. spec. - ortopedie Jiný

Chodím k tomuto vstřícnému panu doktorovi už spoustu let. Vždy mi pomohl s mými problémy a vždy s úsměvem, je to profesionál se vším všudy.... Zmínit se musím i o jeho sestřičce v ordinaci která je velmi milá.

Umístění: Sam. ord. lék. spec. - ortopedie

Na ortopedii chodím od úrazu kolene, což už je cca 12 let.. A musím říct že je to fakt vstřícný, milý a hodný pan doktor, vřele doporučuji

Velice hodný a milý pan doktor. Moje koleno Vám děkuje pane doktore . Nedám na vás dopustit.

I moje koleno děkuje panu Grätzovi a slouží bez větších problémů 16 let! Příjemný člověk, ale ta zmíněná čekací doba je opravdu občas šílenááá!

Velmi vstricny

Velice ochotný a zdatný lékař. I přes vysokou profesionalitu nepřestává být člověkem s příjemným jednáním a vystupováním. Jeho nejstarší práce na mé tělesné schránce slouží perfektně bez problémů už desátý rok.

Je opravdu nejlepší. Moje kolena, zraněná ruka, krční páteř, kudy chodím , tudy chválím:-)))

Velice schopný lékař, který má zájem o to aby co nejlépe vyšetřil a pomohl pacientovi.Je vstřícný a věcný.

OK, doporučuji, jen to čekání, než přijdete na řadu, to bolííííííííííí

Špičkový ortoped a operatér se zlatýma rukama a příkladným přístupem k pacientovi. Mohu jen doporučit a moje koleno také.