Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Pod zahrádkami 750, Rosice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Seděla jsem v čekárně a slyšela, jak řve sprostě a rozčiluje se, že se někdo nechal očkovat proti covidu. Zvedla jsem se a odešla nadobro.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

nejlepsi zkusenost v Cesku s praktickym doktorem! je empatycky, zajima se o detaily, peclivy a je videt, ze ma za sebou mnoholetni zkusenost v oboru. zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek!

Z
Ověřený profil

Nejlepší lékař na světe. Opravdu se o pacienty zajímá, velmi milý, ochotný, příjemný, se vším poradí, vysvětlí. Opravdu skvělá osobnost a člověk na svém místě!


D
Ověřený profil

perfektní doktor


Ověřený profil

O tomto lékaři vím jen od manželky. Moc jsem se podivil, jakým způsobem probíhají prev. prohlídky u tohoto lékaře. Můj lékař mně odebere krev k různým testům, změří tlak a provede EKG. Dále, pokud chcete a cítíte potřebu odborného vyšetření na specializovaném pracovišti, řekněte si o něj. Moje žena měla zdravotní problémy a tento lékař jí poslal domů s tím, že to není vážný, asi o několik hodin později jí odvezla rychlá do nemocnice, kde si jí nechali. Jsem rád, že na mně žena dala a od tohoto lékaře odešla. Ale pokud si chcete popovídat, jste u tohoto lékaře správně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


bezva


Je jasné, že různí pacienti mají s každým doktorem různé zkušenosti. Už jen proto, že pocity každého mohou být jen subjektivní a také proto že i chování doktora vůči pacientovi má jen subjektivní základ. Tak tomu u lidí bylo je a bude. Moje osobní zkušenosti s ním ale mohu já charakterizovat jenom slovy: vlídný, snaživý, laskavý, vstřícný, obětavý. To po lidské stránce. Nikdy jsem, díky Bohu neonemocněl tak, že by mi šlo o život. Ale dosavadní mé zdravotní problémy zatím vždy dobře zvládnul. Tolik tedy k jeho odborným schopnostem.


Mudr.Radan Dolíhal je dobrý doktor,ale na běžné a lehké onemocnění.Ještě lepší doktor je na popovídání si s pacientem.Což už je horší pro čekající pacienty v čekárně,zvláště pokud jim není dobře,nebo spěchají.


Příjemný přístup k pacientovi


J

MUDr.Radan Dolíhal velice dobrý praktický lékař,rád si popovídá a poradí,jeho přístup k pacientovi je jak k rodinnemu prislušníkovi!Vždy odcházím spokojeny a dobře ošetřen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu