Adresa

Pod zahrádkami 750, Rosice
Praktický lékař pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař na světe. Opravdu se o pacienty zajímá, velmi milý, ochotný, příjemný, se vším poradí, vysvětlí. Opravdu skvělá osobnost a člověk na svém místě!


D
Ověřeny pacient

perfektní doktor


Ověřeny pacient

O tomto lékaři vím jen od manželky. Moc jsem se podivil, jakým způsobem probíhají prev. prohlídky u tohoto lékaře. Můj lékař mně odebere krev k různým testům, změří tlak a provede EKG. Dále, pokud chcete a cítíte potřebu odborného vyšetření na specializovaném pracovišti, řekněte si o něj. Moje žena měla zdravotní problémy a tento lékař jí poslal domů s tím, že to není vážný, asi o několik hodin později jí odvezla rychlá do nemocnice, kde si jí nechali. Jsem rád, že na mně žena dala a od tohoto lékaře odešla. Ale pokud si chcete popovídat, jste u tohoto lékaře správně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


bezva


Je jasné, že různí pacienti mají s každým doktorem různé zkušenosti. Už jen proto, že pocity každého mohou být jen subjektivní a také proto že i chování doktora vůči pacientovi má jen subjektivní základ. Tak tomu u lidí bylo je a bude. Moje osobní zkušenosti s ním ale mohu já charakterizovat jenom slovy: vlídný, snaživý, laskavý, vstřícný, obětavý. To po lidské stránce. Nikdy jsem, díky Bohu neonemocněl tak, že by mi šlo o život. Ale dosavadní mé zdravotní problémy zatím vždy dobře zvládnul. Tolik tedy k jeho odborným schopnostem.


Mudr.Radan Dolíhal je dobrý doktor,ale na běžné a lehké onemocnění.Ještě lepší doktor je na popovídání si s pacientem.Což už je horší pro čekající pacienty v čekárně,zvláště pokud jim není dobře,nebo spěchají.


Příjemný přístup k pacientovi


J

MUDr.Radan Dolíhal velice dobrý praktický lékař,rád si popovídá a poradí,jeho přístup k pacientovi je jak k rodinnemu prislušníkovi!Vždy odcházím spokojeny a dobře ošetřen.


Často předepíše zbytečně moc antibiotik než aby pacienta poslal k odborníkovi, který by mu opravdu pomohl

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š

Vynikající praktický lékař,velmi dobrý přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti