Marie Majerové 1700/17, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Před necelým rokem jsme přišli s mým pejskem (Benem) na kliniku kvůli CT vyšetření jednalo se o zánět slinných žláz, s kterým si na jiné klinice už nevěděli rady. Můj pejskem v té době prodělal dvě náročné operace, ale problém ne a ne ustupovat. Když jsme byli posláni k paní doktorce Nejezové na původní CT vyšetření, řekla nám musíme ho hned operovat a vytáhnout celou slinnou žlázu. Nevěděla jsem co dělat jelikož jsem kliniku vůbec neznala a nemela v nich žádnou důvěru, ale nakonec jsem souhlasila.
Po příjezdu domu jsem si začala číst zde napsané negativní komentáře a udělalo se mi neskutečně zle, brečela a volala zpět na kliniku. S tím že chci operaci zrušit. Paní doktorka zvedla telefon uklidnila mě, řekla ze se nemam ničeho bát a ze se mi o pejska postarají nejlépe jak umí.
Dnes je to rok od operace a můj Ben je ten nejspokojenější pejsek bez jakýchkoli problému.
A za to můžu vděčit pravě této veterinární klinice.
Děkuji

Umístění: Ordinace fena odmítal několik dní žrát

na tuto kliniku jsem se dostala jelikož nikde jinde nebylo otevřeno. Den předem jsme u našeho veterináře dostali léky a bylo nám řečeno, že pokud nezaberou musíme druhý den na kapačku. Paní doktorka byla vstřícná a sdělila nám že by bylo dobré odebrati krev. Souhlasili jsme. Fenu si zde nechali a dostala kapačku. Krev dle jejich vyšetření byla v pořádku. Fena na tom však lépe nebyla. Hned jak to bylo možné opět jsme navštívili našeho veterináře, Ten po vyšetření feny sdělil, že má podezření na zánět slinivky a nasadil odpovídající léky. Bylo mu však divné, že v krvi nic nebylo špatně. Feně se ulevilo až po 10ti dnech.Odebral ji znova krev. Hodnoty u slinivky byly hodně zvýšené. Nějak nedokážu pochopit jak je možné, že na této klinice byly výsledky krve ok když feně bylo zle a již měla bolesti. Do kapačky ji nedali ani léky od bolesti. Krev brali na 2x. Jedna se jim srazila a u druhé si nebyli jisti jestli ji bude dostatek. Výsledky pak dopadli tak jak jsem uvedla. Znova už bych sem nešla. Fena nám málem zemřela

Umístění: Ordinace ošetření domácího zakrslého králíka

Je to už pár let ..(narazila jsem až nyní na tyto stránky hodnocení)kdy jsem chodila na tuto kliniku se svojí králičicí.Pokud máte rádi svého zakrslého králíka tak nikdy zde nechodte.Neumí králíky léčit a nerozumí problematice léčení králíků.Téměř 3 roky ji dávali jenom antibiotika,mívala kolikové bolesti.Posléze, když přestala jíst, řekli, že to má od přerostlých zubů a provedli broušení pod narkozou.Králindu mi vrátili ještě omráčenou narkozou,tenkrát jsem ještě nevěděla že normální narkoza se králíkům nesmí dávat,nesnáší jí...a navíc měla ty bolesti,které oni nedokázali určit o co jde.Pomalu nám umírala.Po pitvě(již jinde) bylo zjištěno že měla ledviny plné písku...za 3 roky léčení na to nepřišli.

Umístění: Ordinace Kulhaní

Pokud máte rádi své zvířátka této veterině se vyhněte. Dvakrát v období dvou let, hnali mou fenu na operaci kolenních vazů z důvodu kulhaní. V obou případech to dopadlo návštěvou jiného veterináře, kde byl vždy zjištěná banální příčina kulhaní a vůbec ne přetrhané vazy! Vyšetření bez rtg, sona, pouze za pomocí sit testu (podle toho jak si pes sedá), výčitky že ta to mohu já, jakýkoliv můj názor mi ihned vyvrátili, správný byl jen ten jejich, hned mě objednali na operaci v obou případech a sdělili cenu (11 tisíc jedno koleno). Za tuto neodbornou diagnózu si samozřejmě nezapomněli pořádně nauctovat. Druhou návštěvu jsme volili jen z důvodu, že nebylo už jinde otevřeno a chtěla jsem rychle ulevit psovi. Jinak bych nikdy po první zkušenosti návštěvu této veteriny neabsolvovala.
Nedoporučuji zde chodit, jen si chcou namastit kapsy na úkor nebohých zvířat, které nemohou mluvit.

Pocitejte s dlouhym cekanim a ne zrovna vstricnym pristupem. Sla jsem k panu Nejezovi jako specialistovi na ortopedii na konzultaci, protoze mel muj pejsek vykrivenou packu. Objednali me asi za 2 tydny, coz mi jeste nevadilo, ale i pres objednani jsem cekala pres pul hodiny v cekarne. Kdyz jsem se dostala k panu doktorovi, tak mi nakonec jen doporucil operaci a rekl kolik by stala. Za to ze se na 5 minut letmo podival na packu vypsal ucet na 170 Kc. Prislo mi ze jsem z nej musela tahat jakekoli informace. Tento pristup me odradil k dalsi navsteve.

To, ze si s p.doktorem Nejezem moc nepokecame je nejspis pravda, jak psali nekteri, ale to, jak se chova k psovi, na to mu nemuze nikdo rict pul slova. Neni to obvodni lekar, ale veterinar, takze podle me je na svem miste. Prijeli jsme tam s s velkym psem, ktereho srazilo auto. Mel vnitrni krvaceni a zlomene stehno. Volali jsme ve dne v noci, jak je psovi, nikoho neobtezovalo, ani kdyz jsme zavolali o pulnoci. Za par dni jsme ho meli doma po operaci. Nedokazu posoudit nakolik je udelana po odborne strance, ale je to pul roku a na psovi nejde poznat, ze pred par mesici bojoval o zivot.
Ze cekame v cekarne i kdyz jsme objednani na cas, mluvi myslim pozitivne ve prospech kliniky. Nemam pocit, ze by nas kdykoliv zanedbali, odpovidaji na vsechny otazky a vzhledem k tomu, ze kdyz jsme privezli psa my, tak jsme predbehli vsechny ostatni, nyni pokorne cekame.

byla jsem tam s naší 7 letou fenečkou buldočka, po vyšetření (sono) sdělili, že je tam projevuje zánět dělohy a proto provedou kastraci a druhý den ji mám doma. Fenka, byla sice slabá, ale přišla po svých. Vysvětlili mi, že ji dají antibiotika a dodají vodu (byla po zvracení dehydrovaná) , aby byla přichystaná k operaci a že nevidí nikde výrazný problém Za dvě hodiny po mém odchodu mi volali, že pejsek zemřel před operací a že neví proč zkolaboval - každá lékařka mluvila jinak. Mám z toho smíšené pocity a teď už vím, že jsem nezvolila dobře. Chtěla jsem pejskovi pomoci a místo toho..... :-(

W

S pejskem jsme byli dnes poprvé na klinice se zarostlým drápkem v tlapce. Pejsek se bál v čekárně,ale v ordinaci se už choval jako doma. Zákrok trval snad jen 1 minutu,pejsek vůbec netrpěl a nebál se. Mockrát děkujeme personálu za fantastický a bezbolestný zákrok. Před zakrokem nás informovali telefonicky o předběžné ceně. Velice spokojení s personálem a přístupem. Budeme Vás doporučovat!!!

Veterinární kliniku Vetcentrum v Ostravě Porubě hodnotíme nadmíru kladně!!
Péče pana doktora Romana Nejeze a jeho kolektivu dle našeho názoru patří rozhodně k těm nejkvalitnějším v ČR . Operační metody které aplikuje na zraněných zvířatech jsou pro nás jako laiky ohromující!! Externí fixátory, které používá pan doktor k operacím zlomenin jsou do detailu promyšlené, ale hlavně léčba je díky nim ve většině případů úspěšná!! Nejenom profesionalita kolektivu Vetcentra, jejich vzdělanost, zkušenosti a nadstandartní péče, ale hlavně lidskost a láska ke zvířatům řadí jejich kliniku na přední místo. Po dvou nezdařených operacích nožičky naší fenky nám několik lékařů navrhovalo nožku amputovat. My jsme to však nevzdávali a hledali odborníka, který by nám byl ochoten pomoci. Konečně se na nás usmálo štěstí a my našli lékaře , který nám jako jediný z mnoha které jsme kontaktovali nabídl hned dvě možnosti jak nožku zachránit. K samotné amputaci končetiny se nijak nepřikláněl!! Sdělil nám, že nožičce dává 80% na úplné uzdravení. Dal nám nové naděje! Na nejmenované klinice v Praze nám dali pouze 20% na uzdravení. Po druhé operaci zlomeninu zafixovali opět do dlahy, i když věděli, že se tím pádem noha nebude zatěžovat a kosti se budou dále odvápňovat. Stalo se to, co jsme si přáli nejméně, zlomenina se opět nezhojila, kost nesrostla! Dodnes jsme nedokázali pochopit, proč problém řešili stejným způsobem jako u první operace, když naděje na zhojení v případě dlahování jsou mizivé. S velkou nadějí jsme tedy podstoupili 3-tí operaci ve Vetcentru. Pan doktor Nejez kost zafixoval pomocí hřebů a ploténky. Mezi kost vložil kostní štěp a pojistil to ještě zevním fixátorem!! Neuvěřitelné s jakou šikovností operaci provedl. Byli jsme mile překvapeni s jakou pečlivostí a lidskostí pan doktor Nejez a jeho žena své poslání vykonávají. Byli jsme spokojeni také s pooperační péčí. Když jsme si naši fenku 4 dny po operaci v Ostravě vyzvedli, nevěřili jsme vlastním očím, vypadala velice spokojeně a dokonce na nožičku jemně došlapovala. Po dobu hospitalizace se s panem doktorem spřátelila a chodili spolu na rehabilitační procházky. Báli jsme se, v jakém stavu ji najdeme, protože jsme měli špatné zkušenosti z jiných klinik, ale opak byl pravdou.
Dle našeho názoru je pan doktor Roman Nejez velmi vzdělaný muž, který dumá nad problémem či nemocí zvířete a přemýšlí, jak mu co nejlépe pomoci a jaká léčba pro něj bude ta nejvhodnější. O nějaké aroganci nemůže být ani řeč! Je nám velice líto toho, že jsme pana doktora Nejeze nepoznali dříve. Náš psíček nemusel ztratit tolik času zbytečnou léčbou, kterou absolvoval v Mikulově a Praze..
Nyní je to 10 týdnů po operaci, na nožičku krásně došlapuje a vypadá konečně spokojeně.

Tuto kliniku rozhodně doporučuji !!!
Velmi příjemný, ochotný personál, profesionální veterináři , specialisté. Mnoho dobrých zkušeností.
Mají velmi dobré ceny a bez příplatku za víkend.
Negativní hodnocení nemažou ! Většina veterinářů, na které jsme po velice špatných zkušenostech napsali vyjádření , smazali své špatné hodnocení -i když bylo pravdivé a nechali jen dobré hodnocení.