MUDr. Yveta Vondrušková

Alergolog · Více o specializacích

Jablonec nad Nisou 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Yveta Vondrušková
Odborný dětský lékař alergolog

U Kostela 5, Jablonec nad Nisou 46604

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    paní doktorka je velmi hodná, citlivá,je i alergoložkou, což je také nespornou výhodou v dnešní době kdy je každé druhé dítě alergické...nicméně celý dojem zkazí naprosto příšerná sestra u ní v ordinaci v Rychnově nad Nisou, neumí se absolutně chovat k dětem, k dospělým je to stejné, synovi jsou tři roky a byl na tříleté prohlídce, kdy mu ukazovala obrázky a on odpovídal potichu, načež začala křičet "nahlas", poté jsem ho vysvlékla a ona i přes odpor syna a můj odpor, kdy jsem ji řekla že měří cca 98 cm ho přimáčkla nahého ke studené zdi a pak se divila že vyvádí...není to ojedinělý případ...zažila jsem toho více a nestačila by mi ani stránka...a podotýkám že nejsem sama kdo je nespokojený s jejím přístupem.

     •  • 

  • Paní doktorka je nejen skvělý alergolog, ale i výborný imunolog!!! Mému synovi velmi pomohla a hlavně se snaží řešit zdravotní problémy bez nasazení antibiotik, což považuji za velký přínos!!! Navíc je velmi milá, vstřícná a vše perfektně vysvětlí, stejně jako její sestřičky:O)) S péčí paní doktroky Vondruškové jsme velmi, velmi spokojení!!!

     •  • 

  • K paní doktorce jsem chodila několik let (teď mám pauzu) a byla jsem s ní maximálně spokojená stejně jako se sestřičkami.

     •  • 

  • Paní doktorka je opravdu skvělá, moc nám pomáhá zvládat alergie. Bez ní bychom se v tom plácali podstatně hůř. Děkujeme

     •  • 

  • Ve svých jsem navštívil tuto alergoložku, vyšetření v pohodě. Na to, že se u ní dveře netrhnou, tak má dobrou náladu a je příjemná. Její léčba mě velmi pomohla. Jediná vítka je k dlouhým čekacím dobám v čekárně...ale to je daň dobrého doktora.

     •  • 

  • Vstřícná paní doktorka vždy spokojenost, vyléčila mé dvě děti.

     •  • 

  • E

    Velice vstřícná,příjemná a pečlivá paní doktorka.Ať máme jakýkoliv problém,nikdy nás neodmítne.Chodíme k ní celá rodina a i k dětem má velice kladný přístup.Prostě lékařka jak má být a nejen ona,ale i sestřička v ordinaci U Kostela.

     •  • 

  • Paní doktorka je ochotná, příjemná a má zájem o pacienta. Díky.

     •  • 

  • Z

    K paní doktorce chodíme celá rodina a je skvělá. Kdykoliv cokoliv potřebujeme, poradí pomůže. A je vždycky příjemná, stejně jako sestřičky.

     •  • 

  • S

    moje nejlepší alergoložka!!!!!!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu