Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Tomáš Havlík
Odborný lékař stom., ortodoncie s lab.

Sušilova 55, Přerov 75002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Byly jsme u něho poprvé a můžu říct že to bylo hrozné sestřička nás zapsala ne pátek kdy oni nepracují proto jsme je-li jen tak do Přerova . Také se mi nelíbilo jak mi strkat prsty do pusy , není to příjemné jak holce když ti starý muž strkáte prsty do pusy. Nikdy jsem takové zkušenosti neměla a nikomu nedoporučuji NIKOMU!!!

     • Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • A

    Naprosto nedoporučuji. Když jsem byl dítě tak při obtisku zubů vzal tu největší formu co tam měl a při nadavování užíval vůči mé osobě i vulgarnich výrazů a ještě mě i násilně držel v křesle a když už to slyšela i moje máma která zakročila tak mi formu vyloženě vytrhnul z pusy čímž mě v forma v puse záhadně pořezala a ještě s ni hodil o zem.

     • Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • L

    Profesionální přístup, odbornost.
    Pěkné chování.

     • Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. Jiný  • 

  • M

    Trpělivý....
    vstřícný...
    spokojenost!
    Doporučuji. Byli sme se synem, při otisku a nasazování řval, ale že hodně... pán doktor v klidu počkal , já bych to už dávno vzdala. Vše ukázal, vysvětlil....

     • Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. Jiný  • 

  • Velká spokojenost. Jiný stomatolog synovi vyhrožoval, že musí jít 4 zuby pryč, pan doktor mu zuby srovnal bez trhání. Poroce a půl je již na vyndávacích rovnátkách. Nikdy jsem neslyšela, že by na syna křičel, jak zde čtu. Vždy byl příjemný.

     • Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. ortodoncie dětí a dospělých  • 

  • Nejlepší ortodontista! Opravdu skvělý! Skvělý přístup. Nestalo se mi, že by po mě řval nebo cokoli podobného, vždy byl moc milý a kdykoli jsme se na něco zeptala, rád odpověděl. Doporučuji!

     •  • 

  • Když vám chce někdo vytrhnout zub, asi to má své opránění - máte málo místa v puse. Mě trhal taky dva zdravé zuby - stoličky; bohužel teď, jak mi začly růst osmičky, mám opět málo místa v puse. Zuby mi perfektně srovnal, měla jsem špičáky jak upír. Svému povolání rozumí, já měla jako malá rozštěp patra a na to je potřeba zvláštní péče, ale já jsem s výsledkem naprosto spokojena, a to jsem k němu chodila před 15 lety!

     •  • 

  • Bezohledný, neochotný, arogantní. Místo empatické konzultace mě nechal sedět v křesle, běhal po pracovišti, v ordinaci si spravovat na zdi hodiny atd. Navrhl mi vytržení 3 zubů v obou patrech, což zcela odmítám, protože každý zub, a obzvláště zdravý ve stáří důležitý. Rozhodně nedoporučuji!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Bez čekábí..jinak celkem spokojenost

     •  • 

  • Chpdím k p.Havlíkovi už šest let. Nejdřív se synem a nyní s dcerkou. Žasnu nad tím co tady čtu. Nikdy jsem žádné "řvaní" neslyšela. Asi si ho s někým pletete. Já s ním mám jenom dobré zkušenosti. Možná není samý úsměv. Ale jinak opravdový profík.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu