Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Robert Čáp
Fakultni nemocnice Hradec Králové

Sokolská 581, Hradec Králové 500 05

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Pan doktor je velmi milý, pečlivý a ochotný plastický chirurg. Byla jsem na excizi znaménka a s jeho prací a osobním přístupem jsem byla naprosto spokojená. Navíc mi paní sestřička pohlídala mého osmiměsíčního syna :) Pana doktora mohu jen doporučit.

     • Fakultni nemocnice Hradec Králové Jiný  • 

  • v podstatě jsem spokojená..........................................................................................................

     •  • 

  • Pan doktor je velice milý a vstřícný do chvíle, kdy nadělá paseku, kterou nadále odmítá řešit. V r. 2014 jsem k němu přišla na plastiku nosu, konkrétně jsem chtěla nos zmenšit a zjemnit. Nevím jak se to tomu člověku podařilo, ale nos mi zvětšil, vznikla mi uprostřed obličeje nevzhledná bambule s širokým kořenem. Po roce od operace jsem přišla na kontrolu a pan doktor uznal, že je skutečně nos bambulovitý a provede jeho korekci. Po opětovném sundání sádry byl nos naprosto stejný. Pan doktor se se mnou již odmítal bavit, řekl mi, že mám problém v hlavě a mám navštívit psychologa, který mi pomůže se s tím vyrovnat. Na jeho doporučení jsem naštěstí nedala a po dalším roce (r.2016) jsem navštívila jiného plastického chirurga, který se zhrozil, nos následně operoval, odstranil mraky zjizvené tkáně a všemožných srůstků, které pan doktor Čáp tak pracně vytvořil a nyní mohu na tyto dva zpackané roky mého života zapomenout. Pokud máte problém s malým nosem a potřebujete jej zvětšit, jednoznačně mohu pana doktora doporučit, v tomto ohledu bude zřejmě opravdu špičkový plastický chirurg a panu doktorovi Čápovi bych ráda zase doporučila teď psychologa na oplátku já když nepozná že nos, který měl zmenšit značně zvětšil.

     •  • 

  • Velice milý, starostlivý přístup a péče před i po operaci, jak od pana doktora, tak i od zbytku personálu Sanusu. S výsledkem operace (zmenšení prsou) jsem spokojená. Mohu jen doporučit!

     •  • 

  • Na pana doktora Čápa si nemohu stěžovat ani na oddělení plastické chirurgie. V lednu toho roku jsem byla na zmenšení prsou a jsem nad míru spokojená. Odvedli výbornou práci. Byli hodný, milý, vstřícný o všem mě informovali a bolesti jsem taky neměla. Mohu jen doporučit

     •  • 

  • příjemný k pacientům, výborný operatér

     •  • 

  • Pan doktor Čáp je skutečně jednička ve svém oboru. Než jsem se rozhodla pro zákrok, navštívila jsem několik plastických chirurgů a pan doktor mě jednoznačně přesvědčil svou ochotou a vstřícností. Po výkonu se zajímal jak se cítím a ve všem se mi snažil vyhovět. I sestry jsou velice milé a člověk má pocit, že je práce opravdu baví. S výsledkem operce jsem víc než spokojená, odvedl opravdu precizní práci. Vřele doporučuji, je skvělý lékař i člověk. Blanka

     •  • 

  • I

    pana doktora chválím jak po stránce profesní, tak i přístupem k pacientům, byla jsem s ním velmi spokojena. IH

     •  • 

  • Při operaci karpálního tunelu, kterou jsem ze strachu moc dlouho odkládala, byl příjemný. Měl zájem o to zda mě výkon nebolí. Kontroloval mne i později na oddělení.... Příjemný dojem, rozptýlení obav z tohoto operativního zákroku. Děkuji

     •  • 

  • Pana doktora jsem si vybrala na základě diskuze a doporučení. Nelituji!!! Je to opravdu lékař na svém místě. Poradí, povzbudí a je k na telefonu i mimo pracovní dobu. I personál FN HK byl velice ochotný, milý. Pana doktora mohu všem vřele doporučit a jemu poděkovat za jeho přístup. Mohu všem vřele doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu