Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ludmila Bejdová
Opočno - Nemocnice

Opočno

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Paní doktorka Bejdová, opravdu špička ve svém oboru. Nikdy nic nepodcení, odborně vyšetří a vysvětlí vše, na co se zeptáte. Neskutečně empatická bytost, která pacientkám naslouchá. Do její ordinace, jde snad každá žena s radostí. Spolu s paní doktorkou dělá perfektní ordinaci i profesionální sestřička. Paní doktorka mi pomohla v mnoha těžkých situacích, kdy odhalila vrozenou vadu miminka a jsem jí nesmírně vděčná za mnohé!!! Kéž by bylo více, tak profi lékařek a lékařů.

     • jiné místo Jiný  • 

  • T

    Velká spokojenost. Paní doktorka je milá, usměvavá, vše vysvětlí. Konečně nechodím na návštěvy se staženým žaludkem. K paní doktorce jsem přecházela od jiného gynekologa a jediného čeho lituji, že jsem změnu neudělala dříve.
    Momentálně navštěvuji u paní doktorky těhotenskou poradku a nemůžu si stěžovat. Je to naše první a vše mi vždy vysvětlí a uklidní.

     • Opočno - Nemocnice Jiný  • 

  • Dokud není problém, tak je upovídaná, usměvavá. Pokud máte přebytek času, můžete ho strávit čekáním k čekárně a posloucháním nejnovějších drbů a nekonečného smíchu paní doktorky. Když jsem však v těhotenství měla problém, neustále ho zlehčovala a nebyla mi schopna pomoci. Přešla jsem k Panu doktorovi s velkým P poblíž a ten mi okamžitě nasadil prášky, které zafungovaly, a vůbec se mě daleko víc zajímal. Přeberte si to, jak chcete.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná lékařka, milá, usměvavá, chápavá, citlivá, přátelská, vše vysvětlí, zatím jsem nikdy neodešla s pocitem že něčemu nerozumím nebo že mi to neměla čas vysvětlit, naopak na pacientku si vždy udělá čas. 1. těhotenství jsem chodila k jiné gynekoložce a druhé k MUDr. Bejdové a nedá se to srovnat, měla jsem maximální péči a nakonec mi svou starostlivostí i syna zachránila. Díky tomu že mi dělala při každé návštěvě ultrazvuk (ne jen ve 20. a 30. týdnu) kde mimi dobře zkontrolovala a poměřila, zda je vše v pořádku, přišla na to že mimi nemá ve 36. týdnu už dostatek výživy a neroste i přesto, že jsem na váze přibývala a bříško mi rostlo. Porod mi vyvolali o měsíc dřív a na synovi to není znát, teď už je to dvouletý rošťák, takže děkuji a mohu jen doporučit. A mohu potvrdit že milá hezká sestřička v pruhovaných podkolenkách ordinaci dolaďuje :-)))

     •  • 

  • Výborná lékařka, fundovaný odborník a citlivý člověk - co víc by jeden ještě mohl chtít. Díky, že tu jste.

     •  • 

  • Milá, vstřícná, citlivá. Vše ochotně vysvětlí. Má velký přehled a zkušenosti.

     •  • 

  • je to skvělá lékařka

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem moc spokojená, je komunikativní, všechno jasně vysvětlí, moc milá, usměvavá, chápavá a citlivá. Je vidět, že je to odborník na svém místě. Po zkušenosti s mou minulou gynekoložkou, kdy jsem byla nervózní z každé prohlídky a nevyhovovala mi vůbec komunikace a přístup, jsem nadmíru spokojená! :)

     •  • 

  • příjemný,ohleduplný

     •  • 

  • K paní doktorce chodím již dlouho, s přestávkou její mateřské. Je milá, vždy podá ruku. Vyslechne, navrhne různá řešení. Myslím, že má veliký přehled a je zkušená. Dvě těhotenství a porody jsem prošla s ní. Pokaždé se zeptá na děti, i když nechápu, jak si je všechny může pamatovat.K celkovému dojmu přispívá i velice ochotná sestřička s barevnýma podkolenkama.S

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu