Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Pugner
Soukromá urologická ordinace

Zvolenská 604, Strakonice 38601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Připojuji se s pochvalou na pana doktora, moc mi pomohl a tímto ještě jednou děkuji. Vyšetřil mě a poradil. Všem doporučuji. Pepa

     •  • 

  • velmi dobrá,ochotná

     •  • 

  • před pěti lety jsem ho poprvé a naposled vyhledal kvůli bolestivosti varlete. Aniž by mě nechal vyjádřit a popsat potíže, "vyšetřil" mě takovým způsobem, že mi lezly oči z důlků, nedbal upozornění na extrémní bolestivost, až jsem mu z vyšetřovacího lůžka doslova utekl. Středověk, arogance, necitlivost, nedůstojnost..
    Od rakoviny varlete mi pomohla jiná uroložka - nesrovnatelné !

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Chodím již k panu doktorovi léta a jsem velice spokojen. R.Spalek

     •  • 

  • slysele jsem ze je naladovy,ale k nam byl laskavy,dobre provedl vysetreni,byli jsme s nim spokojeni

     •  • 

  • Pan doktor mi hodne pomohl, vrele doporucuji.

     •  • 

  • Studený, neosobní přístup sestry i lékaře. Máte potíže - a platíte 30Kč aniž na vás sáhne nebo něco vyšetří.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • N

    tento lékař je arogantní nepříjemný a bez citu.sestra nic moc příjemná.hřeší na to ,že není výběr ve Strakonicích na urologii. v nemocnici se čeká i celé dopoledne.snad se to změní a bude více doktorů v tomto oboru.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    pana doktora mohu jen pochválit za jeho práci kterou dělá opravdu dobře děkuji,

     •  • 

  • P

    Jsem dlouholetým pacientem tohoto lékaře a jsem s ním maximálně spokojen! Je to člověk na správném místě, absolutní profesionál a po lidské stránce bezva chlap.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu