MUDr. Jiří Ptáčník

Otorinolaryngolog · Více o specializacích

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

48 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Ptáčník
Ordinace specialisty - ORL

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou 27801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

48 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    nevhodně zvolený typ ordinace. Pacienti jsou děti přeci také. Pan doktor, má mini čekárnu, kde je nedychatelno a je přímo nacpaná pacienty. Objednaní jsme byli na 10:30, nevěděla jsem jak to chodí. Vedle čekárny byla mini chodbička, asi tak 2x2m a tak jsme se postavili tam. Pan doktor nás upozornil, že nesmíme mluvit a viděl na kameře, že jsem dětem dala šáteček. omluvila jsem se. Syn má těžké Adhd. Řekla jsem si, že počkám uplně před ordinací, v další chodbě. Synek opět začal chodit na schodech, nezvládne prostě postát. Právě Čtu, ceduli kde má něco jako nesmíte tady mluvit a pochodovat po schodech. Vlastně logicky musíte stát v té zadýchané čekárně plné lidí a čekat až omdlýte a až se do Vás ještě pustí pacienti, že dítě je neslušné. Vyhodil mne a histericky a vztekle zamkl dveře. Nevím kde byl, když slibovali slib jako lékařčlověk nezná pravidla jeho čekárny co si tam navymýšlel, potřebuje čas se s nimi seznámit. Sestra o tom může informovat dopředu.‍

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Pan doktor je skvělý odborník, s lidským přístupem, sympatický a vše krásně vysvětlí. Mohu každému doporučit!!

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

  • E

    Je dost namysleny a odmitl mi dvakrat lekarskou peci, nepoznal mou diagnosu. Byla sem vazne nemocna a bylo mi zle poslal me k Psychiatrovi, neposlechla sem ho a jela 100 km do jine nemocnice mela sem otravu z jidla a tezkou bakterialni infekci a vysmival se mi. Zachranil me doktor z Bulovky. Dekuji nemocnici za zachranu zivota kde sem byla hospitalozavona 10 dni. Pro me arrogantni neprofesionalni lekar

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • O

    S návštěvou u pana doktora jsem maximálně spokojena. Byla jsem objednána, takže čekání minimální. Pan doktor je milý, laskavý, poradil, vysvětlil a hlavně vyřešil můj problém. Je odborník na svém místě. Vřele doporučuji všem. Vše, co dělal, komentoval, vysvětloval. Stejně milá a příjemná je sestřička. Nemám nic, co bych kritizovala. Moc děkuji za skvělý přístup personálu...

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

  • M

    sestr velmi milá a ochotná. pan doktor je výborný specialista, vždy nám pomohl. navíc vše podrobně vysvětlí. Zatím jsem byl pokaždé maximálně spokojený s návštěvou.

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

  • R

    Pan doktor je profesionál a má navíc přívětivý lidský přístup. Uvítá Vás srdečná a usměvavá sestřička. I když jeho ordinace s čekárnou ve stařičké kralupské poliklinice již žadoní po rekonstrukci, jejich lidské nasazení vyvažuje k vynikajícímu dojmu z návštěvy u nich.

     • Ordinace specialisty - ORL Jiný  • 

  • A panem doktorem jsem vždy spokojená. Nezažila jsem aby odmítl pacienta! Dopoledne má vždy plnoooo ale později je to už dobré. Mě vyndaval mandle. A vše na jedničku. Synovy také vždy pomohl. Za mě palec nahoru.

     • Ordinace specialisty - ORL Anginy a bolesti uší  • 

  • V čekárně jsem čekala velmi krátkou dobu, i přes to že jsem nebyla objednaná a sestra je velmi milá a přátelská.
    Pan doktor je expert ve svém oboru. Jednal se mnou velmi vstřícně a přátelsky. Rozhodně mohu jen doporučit.

     • Ordinace specialisty - ORL  • 

  • Pristup lekare,dlouhe cekani i pres objednani,prostredi ordinace na povazenou,avsak syna vylecil a zabranil operaci,takze zrejme odbornik a za to mohu doporucit.ale sama se sebou bych tam nedochazela,dochazim jen kvuli synovi na zaklade velmi dobrych vysledku znamych,kterym pomohl a me je jen potvrdil.

     •  • 

  • Lékař s lidský přístupem,co si na nic nehraje.Říká se,že nejhorší pacienti jsou pacienti ze zdravotnictvi.Jsem pravým důkazem :-). Pan doktro zastupoval v Mělnické nemocnici.K lékaři jdu opravdu jen v případě nejvyšší nutnosti.Jsem maminka na MD a maminky si nesmí dovolit marodit,přeci.Po zjištění že mám akutní tonzilitidu mi pan DOKTOR napsal ATB.Můj stav nebyl optimální,ale mám doma dvě malé děti tak jsem se nějak dál o stavu jak se cítím nezmiňovala.Hlavně bydlíme s rodičema tři patra od sebe,takže jsem věděla,že se o ně postarají a nějak je neohrozím.Ale pan DOKTOR to nějakým svým pro mě bohužel,ale bohu díky způsobem poznal a pídil se dál v mém stavu.Návrh,že bych šla do nemocnice nepřicházel v úvahu.(tak s aginou taky,že?) Tak jsme udělali dohodu,že když se můj stav do dvou hodin nezlepší přiveze mě manžel zpět a budu hospitalizovaná na infekčním odd.Ale jak říkám,pan DOKTOR měl maxi pravdu a nebyla jsem schopná se ani vyhrabat z budovy.Tak nakonec to skončilo hospitalizací a po třech hrůzostrašných dnech jsem doma a můžu fungovat.Maximální spokojenost a VELIKÉ DĚKUJI!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu