Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Cíza
Gastroenterologická ambulance

Huťská 211, Kladno 27280

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • MUDr. Cíza je profesional, je velmi příjemný a empatický, všechno pacientovi vysvětlí. S ním lze zvládnout i nepříjemné vyšetření. Chválím jeho přístup k pacientům i dochvilnost. Děkuji mu za sebe i za maminku a všem ho doporučuji.

     • Gastroenterologická ambulance  • 

  • Výborný a lidský přístup. Obával jsem se některých vyšetření po špatných zkušenostech z jiný zdrav. zařízení, ale vše proběhlo bez problémů, ohleduplně a bezbolestně. Mohu doporučit.

     •  • 

  • Opravdu velice bezvadný přístup pana doktora k pacientům,vše srozumitelně a podrobně pacientovi vysvětlí a připraví na vyšetření a zákrok.Vše provádí velice profesionálně.Musím jenom vyslovit velkou pochvalu.Též sestřičky mají bezva přístup k pacientovi.Kéž by takto vystupovali všichni lékaři.Moc děkuji,Ladislav Pražák,pacient.

     •  • 

  • Kvalitní lékař s lidským přístupem.Léčí mojí dceru a velmi úspěšně.Díky Holoubková

     •  • 

  • Je málo lékařů s takto lidským přístupem k pacientům.Při tomto vyšetření díky citlivosti tohoto lékaře i sestřiček zmizí strach i stud.Mohu jen doporučit :-)Alena

     •  • 

  • Pokud člověk musí absolvovat toto nepříliš příjemné vyšetření, tak aspoň takto. Pan doktor je velice milý a citlivý člověk, to samé platí o sestrách v ordinaci. A o bolesti nemůže být vůbec řeč. Doporučuji.

     •  • 

  • Velmi jemný při provádění kolonoskopie,příjemný při jednání s pacientem,uplatňuje nové poznatky ve svém oboru.Uiblein

     •  • 

  • Velmi lidský přístup k pacientům,jeho pracoviště se snaží provádět vyšetření ve velmi krátkých lhůtách.Tak by se měli chovat a jednat všichni lékaři!!!!c

     •  • 

  • Velice vstřícný, obětavý a starostlivý. Velice doporučuji.

     •  • 

  • Š

    Profesionální přístup,lidský přístup k pacientům.Tak by měli všichni lékaři přistupovat k pacientům.Velmi doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu