Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivo Vágner
Odborný lékař revmatologie

Karlov 1, Prostějov 79601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Já k panu doktorvi chodila už tak od 15.roků, dřív se zajímal udělal co pokládal za dobré a snad dobré, pak jsem u něj spoustu roků nebyla a když se vyskytl problém, tak po delší době mi řek, že z jeho hlediska tam nic není a já odfrčela domů, už jsem u něj 9.roků nebyla tak nevím na jaké úrovni je včíl, akorát zjišťuji, že to co on pokládal z jeho hlediska, tak byl jednoznačně jeho obor, ale akorát ho nepoznal a já nyní mám jednou tolik problémů!

     •  • 

  • Revmatologická ambulance v Prostějově funguje na vynikající úrovni.Je zde příjemná,hezká a oarganizačně zdatná sestra a velmi profesně zdatný,empatický a velmi lidský lékař.Nic podobného jsem u lékařů zatím nezažil.děkuji za Vaši péči

     •  • 

  • S péčí p. doktora jsem velmi spokojená i s jeho zdravotní sestrou , do této ordinace se vždy těším ,je tam příjemné prostředí a připadám si jako mezi rodinou,
    můžu s oběma mluvit o všech svých problémech a přitom nemám pocit ,že bych je zdržovala, věnují se pacientům i nad jejich rámec povinností, je vidět ,že oba svou práci mají rádi, ale hlavně ,že chtějí pomáhat nikde jinde jsem se s takovým přístupem nesetkala a sestřička odebírá krev jak ,,bohyně" a to mám velmi špatné žíly obou velmi děkuji

     •  • 

  • Pan doktor Vágner je skvělý doktor, který mi vždycky pomůže. Z ordinace i čekárny udělal krásné prostředí, ve kterém se cítím dobře. Kloubouk dolů před sestrou, jak organizačně zvládá chod ordinace. Z mé strany ohromná spokojenost.

     •  • 

  • Ordinace pana doktora je na velmi dobré úrovni neznám jinou takovou,tak si představuji dnešní soukromou ordinaci. A je to také díky nové zdravotní sestře,která je nejen příjemná na pohled ,ale je hlavně velmi lidská a dodává nám pacientúm energii i pan doktor,který je velmi příjemný působí teď mnohem vyrovnaněji děkujeme

     •  • 

  • K

    Pan MUDr. Vágner je velice pečlivý a znalý doktor, který si na pacienta udělá čas. Jeho léčba mi vyhovuje, s důvěrou se mu můžete svěřit a víte, že ho Váš problém (nejen zdravotní) zajímá a také od něj vždy uvítám dobrou radu, doporučení atp. PS: Pane doktore, děkuji za Vaši péči, ale jen tak mezi námi...ta Vaše nová sestra je arogantní, zmalovaná kr--a, která se neumí k pacientům chovat a to co patří k povolání zdravotní sestry - mj. slušné jednání - jí nic neříká a věřte, že nejsem jediný pacient, který má takovýto názor. Přeji hodně trpělivosti!

     •  • 

  • Jsem velice spokojený! Vždy vstřícný a ochotný. Pokaždé mi velmi pomohl!

     •  • 

  • M

    Já jsem s tímto lékařem velmi spokojená,chodím k němu už 10 let a chvíli trvalo,než jsem pochopila,že se pod tou slupkou skrývá dobré srdce.
    Sohlasím,s tím,že má i dobrou intuici,navíc se nebojí mi napsat i drahé léky.
    Musíte s ním ale mluvit jasně a otevřeně,když tam někdo jen sedí a čeká zázrak,nedočká se,musíte přesně popsat své potíže a žádat řešení.

     •  • 

  • Jsem velmi spokojena

     •  • 

  • M

    Už je mi hodně let a často jsem byl nemocný. Potkal jsem již mnoho lékařů v různých městech. Tak vynikajícího ovšem až teď! Nejenže si najde na každého pacienta čas, umí si ním popovídat o jeho problémech, řádně ho vyšetří a napíše léky, které opravdu zaberou-ale má i to-co většině lékařů chybí-INTUICI. Mnohokrát jsem byl svědkem, kdy přesně určil diagnózu dopředu-ještě před jiným odborným vyšetřením, která se zcela shodovala s konečnou diagnózou (i když jiný lékař-specialista v dané oblasti-měl jiný názor!)! Chodím k němu nejraději a vždy jsem byl spokojen víc-než na 100%!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu