MUDr. Procházka Bohumil

Gastroenterolog Více

České Budějovice 1 adresa

Gastroenterologická a interní ambulance
Senovážné náměstí 1616, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Pan mudr prochazka.je velmi dobrý.lekař moc dekuji za vyšetřenì na kolonoskopii.tėž sestřičky.jsou supr.ješte jednou dìk.z pozdravem.brousek vl.trhove sviny.

Nepochybuji o profesionalitě pana MUDr. Procházky a zejména MUDR. Compeľa, do jejichž ordinace chodím již přes 10 let. Bohužel je velmi znát, že jejich ordinace je přetížena, o čemž svědčí neustále narvaná čekárna. V roce 2009, kdy jsem absolvoval poslední kolonoskopii jsem byl vyzván, abych se odstrojil do půl těla v kabince v sesterně, když v téže místnosti postávali další objednávající se klienti. Až na můj údiv, že mám přejít tuto místnost polonahý, přičemž se neustále otevíraly dveře na chodbu čekárny, mně byly podány speciální trenky. Možná je to úsměvné, ale před několika dny jsem, po měsíčním objednání, měl být vyšetřen MUDr.Compeľem, ten tam nebyl a vyšetření se ujal jiný doktor, který neuměl sono břicha. Vše se odehrálo za neustálých omluv, když část pohovoru o mých problémech jsem absolvoval na židli v chodbě, kde chodili další pacienti okolo mě. Recept jsem obdržel na3x, protože pan doktor ho stále neměl celý. Bohužel takto si spolupráci s lékařem nepředstavuji. Vše je v běhu a bez diskrétního prostředí, které při výkonech je potřeba.

nejlepší :-)

Profesionální přístup pana doktora i jeho sestřiček umožní zvládnout i nepříjemné vyšetření. Jsou nejen profesní, ale hlavně lidští a velice trpěliví.Mají můj neskonalý obdiv, všem doporučuji.

Páni doktor Procházka i Compel jsou velmi příjemní, lidští, člověka před výkonem vždy uklidní a jejich léčbě velmi důvěřuji.
Léčím se u pana Procházky již asi 8 let a vždy jsem byl maximálně spokojen.

Výborný pan doktor, příjemné sestřičky, při vyšetření (hadička do žaludku) velmi profesionální, citliví a lidští. Vyšetření jsem u nich prodělala už několikrát a vždy naprosot bez problému. Výborná spolupráce jak doktorů tak sestřiček. Tuto ordinaci velmi doporučuji. Sice delší čekání, ale není se čemu divit, když každý chce k panu doktorovi Procházkovi a Compelovi.

Pana doktora Procházku mohu jen doporučit, velice příjemný, vše vysvětlí, s člověkem jeho problém srozumitelně probere. Chodím k němu na fibroskopii každý rok a není se čeho bát. Vzhledem k tomu že mohu srovnávat i s nemocnicí ČB, je to prostě nebe a dudy. Když jsem v nemocnici ČB žádal tzv. oblbovačku, jen mě hrubě odbyli že na to tam nejsou zavedení a že to prostě vydržím (nechápu proč by měl v dnešní době člověk něco vydržet, když to jde i jinak), v nemocnici jste jen "pořadové číslo", u pana doktora Procházky klient, kterému věnuje maximální péči. S takovým lidským a zároveň vysoce profesionálním přístupem se člověk setkává málokdy.

Pan Doktor je zlatíčko léčím se u něho druhý rok,prodělala jsem všechna nepříjemná vyšetření,ale takový přístup jako má pan doktor a sestřičky ten se opravdu jen tak nevidí.I s nepříjemnými potížemi jdu k němu ráda ,je velice ochotný,příjemný a milý ,vše vysvětlí a snaží se pomoci v každém případě. Gastro na Senovážném náměstí je prostě SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vše je v lidech a jejich přístupu a tam je to na 1*****.

Pan doktor s je prostě super ,mám potíže již dlouho a léčím se u něho,když je mi špatně neodmítne mě aniž bych byla objednaná,byla jsem u něho jak na fibrosk. tak kolonosk. samo vždy to není bezbolestné ale fibrosk. vůbec nevím o ničem žádné potíže,vše vysvětlí a je velmi milý a příjemný, prostě super *DOKTOR*.

S panem doktorem jsem velmi spokojený. Odbornost i přístup na vysoké úrovni. Zároveň bez čekání při objednání