Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc Jiný

Velmi příjemný, odborník, byla jsem u něj několikrát, vždy se choval moc hezky, dá se říct, že mi s ERCP zachránil život.

Umístění: Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance Jiný

Pan doktor Falt je velice lidský, empatický, klidný a profesionální. Byla jsem u něho na gastroskopii žaludku. Samo o sobě toto vyšetření není příjemné, ale myslím si, že on i paní sestřička odvedli skvělou práci a velice mi pomohli, abych u toho byla v klidu a zvládla to co nejlépe. Věřila jsem jim.
Pana doktora mohu jen doporučit a sestřičky v ordinaci Bormed v Ostravě-Porubě chci moc pochválit, jsou úžasné.

Umístění: Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance Jiný

Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky .

Umístění: Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance Jiný

Doc.Mudr.pan Falt mě velice mile překvapil svým přístupem.Naslouchal,ptal se, snažil se vysvětlit problém.Veliký sympaťák a 100% profesionál.

Je to špička ve svém oboru. Pracuje rychle, přesně, spolehlivě, velký sympaťák, navíc si s každým pacientem empaticky promluví. Byl jsem 2 x v jeho rukou, doporučuji a velmi mu děkuji za ošetření.

Umístění: Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance Jiný

Pan primář Falt je především odborník na svém místě. Ve všech směrech skvělý, ať jde o odbornost, lidský empaticky přístup, vysetreni-ve všem je nejlepší a já mám štěstí,že jsem jeho pacientkou...
Velmi pana doktora doporučuji všem ☺

S tak profesionálním a příjemným přístupem jsem se nesetkala již léta, pan doktor je opravdu člověk na svém místě.

Pavel Stolař S panem doktorem jsem velice spokojen ! Jsem jeho dlouhodoby pacijent. Člověk na svem místě.

Dr. Falt je skvělý lékař. Pokud se někdo obáváte kolonoskopie neby jiných gatro vyšetření, tak v žádném případě s Dr. Faltem nemusíte. Je lidský, milý, při vyšetření Vám vše popisuje, můžete se zeptat na cokoliv a nic není trapné. S jeho sestřičkou, myslím asi Martinkou jsou skvělá dvojka. Pokud jsem se někdy vyšetření bála, tak s tímto doktorem bych tam mohla každý den. A to nemluvím o tom, že je to fešák:), což není podstatné. K pacientům se chová neuvěřitelně přátelsky a profi. Je to odborník a moc mu děkuji za nebolestivá všechna vyšetření, které jsem jen díky němu zvládla bez jakékoliv bolesti.

úúplně nejlepší doktor,jakého jsem kdy měla,lidský,milý,ochotný,kolono u něj není bolestivá záležitost jako u jiných lékařů v jiných zařízeních
Martina Hroncová