Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. kontaktní alergie - ekzém

Paní doktorka je skvělý odborník. Trápil mne dlouhá léta ekzém a teprve paní doktorka mne ho dokázala zbavit. Vřele doporučuji, chodím k ní cca 6 let.

Výborná paní doktorka, jsem moc ráda, že jsem ji v Ústí našla. Jako jediná mi pomohla s léčbou boreliozy na konci druhého stadia - předchozích 5 Mudr. se ani nesnažilo mi pomoci s určením diagnozy. Paní dr. ihned správně diagnostikovala a začala s léčbou. Velmi doporučuji! Navíc je vstřícná a milá.

Č

Chodila jsem předtím k jiné paní doktorce na poliklinice a nedá se to srovnat. Paní doktorka Vondráčková je člověk na svém místě a jsem moc ráda že jsem k ní přešla. Je vždy ochotná a vstřícná, k dětem moc milá a umí poradit. Za mě 1*

Velmi zdatná odbornice. Nezaměřuje se na experimentování, ale trpělivě konzultuje s pacientem všechny zdravotní podrobnosti, aby odhalila nejpřesněji příčinu onemocnění a mohla tak stanovit co nejefektivnější léčbu. Navíc je milá a zpráva pro nás pány, i pěkná žena.;-)
Její sestřička jen zdárně doplňuje toto příjemné pracoviště svou ochotou, znalostí a půvabem.
Moje klasifikace je ta nejvyšší.

U paní doktorky Vondráčkové jsem teprve půl roku a jen díky veškerým testům už konečně vím co mi je. Byla na mě při každé návštěvě milá a snaží se mi ve všem vyhovět. Nikdy jsem nečekala déle než 20 minut. Sestřička byla vždy příjemná. Dle mého názoru ty objednací lhůty nejsou tak hrozný. Jinde se musíte objednat i 3 měsíce dopředu.

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobně vysvětlí, jsem spokojena, jednání
s její sestřičkou už, bohužel, tak příjemné není.

Tato paní doktorka mi velice vyhovuje.Narozdíl od paní dr.,která tam byla před ní,mi pečlivě naslouchá a nenechá mě na mateřské zbytečně platit něco,co mi již na lupénku nezabírá.Jen objednací lhůta je dost dlouhá a dost dlouho čekáte,ačkoli jste objednaní-jednou jsem v těhotenství čekala 2 hodiny:-(,a taky se mi stalo,že vzala paní,která se spletla a přišla o měsíc dřív,než měla,ale jinak přístup k pacientům má super

Velice příjemná paní doktorka se zájmem o pacienta. Dcerka má atopický ekzém, k paní doktorce Vondráčkové jsme šli bez doporučení pediatra, vysvětlili problém, že pediatr dcery to nechtěl řešit, a ona nás bez okolků přijala a vyšetřila. Předepsala léky, vysvětlila vše o atopickém ekzému. Mohu jen doporučit ! Děkuji!