Adresa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Husova 10, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

Nejlepší lékařka co znám v tomto oboru. Neměnila bych.Diky ní se u mě objasnily dlouhodobé problémy a jsem pod kontrolou.Jsem ráda, že jsem se dostala k takové specialistce jako je ona.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, s paní doktorkou Šourkovou jsem nadmíru spokojená. Objednací termín byl velice krátký, paní doktorka mě důkladně vyšetřila, stanovila diagnózu a zvolila vhodný lék, který zmírnil mé potíže. Odeslala mě na vyšetření magnetickou rezonancí, jejíž výsledky vyloučily jiná onemocnění a potvrdila se původně vyřčená diagnóza. Velmi oceňuji komunikaci a hlavně lidský přístup paní doktorky, všechno mi podrobně vysvětlila a ochotně zodpověděla na velké množství mých dotazů. Za péči jí upřímně děkuji.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka byla evidentně unavená, nervózní. Nehodlala vyslechnout mé potíže. Nešlo navázat kontakt.
Bolesti páteře, nohou, celého těla, nové problémy spojené s bolestmi, které nedovolí normální bytí, protrpěné noci beze spánku. Na dotaz, kam se mám obrátit o pomoc, odpověď: nevím, nevím. Jedinou radu jsem ale dostala. Mám se podívat do kalendáře, kdy jsem se narodila.
Ještě teď se dostávám ze šoku a ponížení.
Je mi líto, že nemohu napsat nic pozitivního.


Ověřený profil

Po několika letech opakujících se bolestí hlavy, různých vyšetřeních a spoustě různých léků jsem se dostal na ambulanci k této skvělé paní doktorce , která nejenže je naprosto špičkový profesionál ale byl jsem mile překvapen i jejím lidským přístupem a zájmem zjistit příčiny mých problémů.Nejen že přesně stanovila diagnózu takže konečně opravdu vím co mi je, ale zároveň mám správný lék a přesně vím jak se chovat v případě že se problémy vrátí a za to paní doktorce patří velký dík.Kdyby to šlo dám deset hvězdiček bohužel jich tu je jen pět.


Došlo k chybě, zkuste to znovu