Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Husova 10, Liberec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

Nejlepší lékařka co znám v tomto oboru. Neměnila bych.Diky ní se u mě objasnily dlouhodobé problémy a jsem pod kontrolou.Jsem ráda, že jsem se dostala k takové specialistce jako je ona.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

Není mi umožněno napsat jak to cítím bohužel sem to musela přepsat.Prostě paní Doktorka by se měla chovat tak aby na ni nebyly žádné špatné recenze. K lékaři lidi chodí protože potřebuji pomoct se svým zdravotním problémem a ne aby vás doktorka neurologie poučovala ohledně obezitogie na to mám svoji nutriční terapeutku ,ale bohužel když si lékař neví rady tak se vždy vozí po obézních lidech..Jasně má v kartě napsáno že jsem po o dvou úrazech,a když sem se měla projít aby viděla moji chůzi tak mi řekla že jak špatné chodím že to je z obezity ,ale já ji musela připomenout že sem po dvouch úrazech.To už není ani možné co si ta doktorka dovoluje.Čim větší Škola tím menší cit k lidem

Dobrý den, s paní doktorkou Šourkovou jsem nadmíru spokojená. Objednací termín byl velice krátký, paní doktorka mě důkladně vyšetřila, stanovila diagnózu a zvolila vhodný lék, který zmírnil mé potíže. Odeslala mě na vyšetření magnetickou rezonancí, jejíž výsledky vyloučily jiná onemocnění a potvrdila se původně vyřčená diagnóza. Velmi oceňuji komunikaci a hlavně lidský přístup paní doktorky, všechno mi podrobně vysvětlila a ochotně zodpověděla na velké množství mých dotazů. Za péči jí upřímně děkuji.

Paní doktorka byla evidentně unavená, nervózní. Nehodlala vyslechnout mé potíže. Nešlo navázat kontakt.
Bolesti páteře, nohou, celého těla, nové problémy spojené s bolestmi, které nedovolí normální bytí, protrpěné noci beze spánku. Na dotaz, kam se mám obrátit o pomoc, odpověď: nevím, nevím. Jedinou radu jsem ale dostala. Mám se podívat do kalendáře, kdy jsem se narodila.
Ještě teď se dostávám ze šoku a ponížení.
Je mi líto, že nemohu napsat nic pozitivního.

Po několika letech opakujících se bolestí hlavy, různých vyšetřeních a spoustě různých léků jsem se dostal na ambulanci k této skvělé paní doktorce , která nejenže je naprosto špičkový profesionál ale byl jsem mile překvapen i jejím lidským přístupem a zájmem zjistit příčiny mých problémů.Nejen že přesně stanovila diagnózu takže konečně opravdu vím co mi je, ale zároveň mám správný lék a přesně vím jak se chovat v případě že se problémy vrátí a za to paní doktorce patří velký dík.Kdyby to šlo dám deset hvězdiček bohužel jich tu je jen pět.