Adresa

Ordinace
E. F. Buriana 869/4a, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ordinace Jiný

S Paní doktorkou jsem už pět let a usilovně pracuje na tom mi pomoc. Paní doktorka je užasná a souhlasím se všema komentáři tady napsanýma. Jí patří moje velké díky za to že je a že dokáže svojí vstřícností pomoc.

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Příjemná, milá paní doktorka, má optimistický přístup. Dokáže poradit při těch nejobtížnějších situacích Doporučuji. Kamil

Ověřený profil

Poděkování.
Do svých 54 roků jsem byl závislý na alkoholu. Paní doktorka mě poznala také jako bezdomovce. Ale v jejich očích jsem viděl pořád, a vidím i dnes, její spoluúčast na mém životě. To je neuvěřitelná síla, která mě dovedla ke střízlivému životu a vede dál. Již osmý rok abstinuji.
Nehodnotím. Jen chci říci, že paní doktorka léčí svým srdcem, svou duší a celou svou bytostí. A to ji dělá vyjímečnou. V mých očích to je jedna z mála přirozených autorit, které jsem na své cestě životem potkal. I poděkování je málo. Proto tu vkládám svou pokoru a projevuji svou úctu vůči její osobě.


A
Ověřený profil

Pani doktorka Koziarová je úplně nej,nej a nej psychiatrička.Je úžasna a dokáže perfektně pomoc.moc jí děkuji.Andrea P.


Ověřený profil

Velmi citlivá a empatická paní doktorka. Volí citlivě léky vždy bere ohled na vedlejší příznaky. Dokáře pomoci a poradit s vyřízením invalidního důchodu.


V
Ověřený profil

úžasná lékařka ,takových psychiatrů je jen hrstka. Cítíte,že ji opravdu zajímáte a chce Vám pomoci.Ne si splnit pouhou pracovní povinnost


Ověřený profil

mudr.Koziarova Petra je ten nejlepší psychiatr,je nejen moc hodna,vstřícná a vžgy rada pomuže a sestřiška je naprosto užásna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu