Petra Koziarová, psychiatr Havířov

MUDr. Petra Koziarová

Psychiatr

E. F. Buriana 869/4a, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Příjemná, milá paní doktorka, má optimistický přístup. Dokáže poradit při těch nejobtížnějších situacích Doporučuji. Kamil

Poděkování.
Do svých 54 roků jsem byl závislý na alkoholu. Paní doktorka mě poznala také jako bezdomovce. Ale v jejich očích jsem viděl pořád, a vidím i dnes, její spoluúčast na mém životě. To je neuvěřitelná síla, která mě dovedla ke střízlivému životu a vede dál. Již osmý rok abstinuji.
Nehodnotím. Jen chci říci, že paní doktorka léčí svým srdcem, svou duší a celou svou bytostí. A to ji dělá vyjímečnou. V mých očích to je jedna z mála přirozených autorit, které jsem na své cestě životem potkal. I poděkování je málo. Proto tu vkládám svou pokoru a projevuji svou úctu vůči její osobě.

Pani doktorka Koziarová je úplně nej,nej a nej psychiatrička.Je úžasna a dokáže perfektně pomoc.moc jí děkuji.Andrea P.

Velmi citlivá a empatická paní doktorka. Volí citlivě léky vždy bere ohled na vedlejší příznaky. Dokáře pomoci a poradit s vyřízením invalidního důchodu.

úžasná lékařka ,takových psychiatrů je jen hrstka. Cítíte,že ji opravdu zajímáte a chce Vám pomoci.Ne si splnit pouhou pracovní povinnost

mudr.Koziarova Petra je ten nejlepší psychiatr,je nejen moc hodna,vstřícná a vžgy rada pomuže a sestřiška je naprosto užásna.