Tyršova 11a , Vyškov
Veterinární ordinace (mapa)

Skvělý pan veterinář a má i skvělý tým dalších doktorů. Skvělý přístup a maximální odbornost. Navíc se nesnaží z lidí "tahat" zbytečně peníze a to se dneska jen tak nevidí.

Pan doktor Vymazal je nejlepší veterinář,jestli né vůbec nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život(41 let)poznala.Sympaťák,který nedá najevo špatnou náladu a své doktořině rozumí.Myslím si,že se mnou bude okolí souhlasit,že i lidsky to musí být jistě fajn člověk.Velká pochvala patří i paním doktorkám,které jsem u něho zažila a sestřičkám!

K panu doktorovi chodim s pejsky uz nekolik let. Hodnekrat nam pomohl, jak zdravotne pejskum, tak psychicky me, kdyz jsem mela tezke chvile. Musim priznat, ze to se mnou pan doktor nemel jednoduche, ale vzdycky byl mily a ochotny a snazil se mi vyjit vstric. O tom ze ma velke srdce a je to dobry clovek jsem se opet presvedcila, kdyz nam kolaboval pejsek a pan doktor bez vahani udelal vsechno pro to, aby vse bylo v poradku. Stravil s nami nekolik hodin, dokud se pejsek nestabilizoval a vecer jeste prijel k nam domu ho zkontrolovat, dobrovolne. Zajima se o sve pacienty a majitelum poskytuje psychickou podporu. Pan doktor je jedinecny clovek a moc si ho vazim, a jsem vdecna za vsechno co pro nas dela.

Nejlepší z nejlepších!!! Velmi moc doporučuji!!! Rozumí své práci,spolupracuje se špičkovými lékaři jako je on,zvířátkům rozumí a jejich páníčkům vše vždy vysvětlí tak aby to naprosto pochopily.Nikdy nemá špatnou náladu a vždy se chová jako lékař s naprosto profesionálním přístupem!!!Jsme moc rádi ,že takový člověk je a naprosto mu věříme!!!

První návštěva u něj která rozhodla o tom, že dokud budeme mít zvířata bude to jejich lékař .-D Kdyby bylo takových lékařů s takovým přístupem více. Zdeňka Vybíralová

Pan doktor se chová ke zvířatům skvěle, přátelsky a velice ochotně. Před pár lety nám na vánoce umřel kocourek, pan doktor byl ochotný druhý den na státní svátek přijít do ordinace a provést pitvu, abychom alespoň zjistili, na co vlastně umřel. Při kastraci postupuje obezřetně a zvířátko nám vrátil až po úplném probuzení, s čímž jsem se ještě nesetkal. Celkově jsem nenarazil na lepšího veterináře, také má většinou plnou čekárnu :) Kéž by takových lidí bylo víc.

Ne nejlepší ve Vyškově,ale nej nej nejlepší uplne!!! :) Nasim feneckam ho zavidim! B-) Moc super Pan doktor! takovy pristup jsem nikde jinde nezazila..je ochotný,milý,a svou prací očividně žije! Klobouk dolu!!!!

Der beste Tierarzt, den ich bis jetzt kennengelernt habe. Nimmt sich viel Zeit, beantwortet alle Fragen, sehr kompetent, super Umgang mit den Tieren, sehr freundlich und kommunikativ, unkompliziert, ständig erreichbar.......nur weiter so!!!

Výborný, nejlepší veterinář ve Vyškově! Profesionální, velice ochotný a má úžasný přístup ke zvířatům.

Výborný doktor, který poskytuje i nadstandartní služky. Je ochotný i když jsem mu volala ve 2 hodiny ráno, okamžitě přijel do ordinace, s dobrou náladou. Vždycky milý, komunikativní a hlavně na něm jde vidět, že má zvířata rád. Velmi doporučuji.