Pardubická krajská nemocnice, a.s.
Kyjevská 44, Pardubice

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Pan primař nemá chybu,je vstřícný a hlavně vynikající odborník,který je na svém místě. Moc mě pomohl a skýmkoliv mluvím,nikdo si nestěžuje,jenom chválí.Děkuji mu.

Velmi dobrý odborník - specialista. Nedá na dlouhé plané řeči, vyžaduje věcnou argumentaci. Za jeho strohostí se skrývá lidský přístup ke každému pacientovi. Můj zdravotní stav posoudil, rychle navrhl a zajistil řešení, které mé potíže odstranilo. z mého pohledu profesionál na svém místě.

Možná je jako specialista dobrý, ale jako člověk je arogantní, jízlivý a ješitný! Mamka tam teď byla 3 týdny, moje sestra mu volala - není problém podat informace, zavolejte si za 2 dny v osm hodin - volala od půl osmé, dovolala se v jednu, vynadal jí, že nevolala přesně o půl osmé:-(( Pak jsme za ním se sestrou šly, zeptat se na zdravotní stav mamky, jak to bude dál - mezi dvěřma nám řekl, že na nás nemá čas, ale ať teda jdeme dál, že kvůli nám teda zruší schůzku - byly jsme venku cca za 3 minuty, kdy nám sdělil, že podle výsledků se rozhodnou co dál, my jsme řekly, že pokud bude vše v pořádku, chceme mamku domů, protože není v dobrém psychickém stavu - řekl, že to je normální:-((
A další den na vizitě přišel k mamce a řekl jí - prý jsme na vás zlí, tak teda půjdete domů - a odešel. Mamka to obrečela - do té doby ho pořád chválila.
Jinak - šla tam na jeden den a byla tam 3 týdny, protože zanedbali péči...Takže já osobně Pardubickou nemocnici už nikdy!