Petr Vojkůvka, praktický lékař Aš

MUDr. Petr Vojkůvka

Uložit

Praktický lékař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klostermannova 1712,
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Pokud chcete vyřešit problém se zdravím, pomůže Vám. Vysvětlí, co dělat, léčí. Jsem spokojená a doporučuji všem. Věřím mu.


J
Ověřeny pacient

Lékař, který nedokáže rozpoznat dlouhotrvající příznaky ucpané cévy s následnou mrtvicí, a vybírá při návštěvách u pacientů peníze, je u mne diletant a zloděj!!! Janis.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Samozřejmě, že když přijde 150kg pacient, že ho píchá u srdce nebo, že nemůže dýchat a lékař mu, řekne že to má z toho, že je člověk vyžraný, tak má pravdu! A pokud se někdo za takové nařčení urazí, tak proč asi? Setkala jsem se člověkem, který se urazil za to, když mu lékař řekl, že musí omezit tučné jídlo, protože má vysoký cholesterol, ten dotyčný se urazil a tvrdil, že on žádná tučná jídla nemá, že má nemocnou štítnou žlázu a hádejte když jsem dotyčného potkala v obchodě, co asi kupoval? Samé ,,zdravé dobrůtky" a ještě se ládoval hamburgerem. Tak kde je potom chyba?? V lékaři?? To asi néé... Ono se to radši svede na druhého, když člověk nechce uznat že je tlustý, to by pak se sebou musel začít něco dělat a to by byla katastrofa!! Takže lidi, hledejte prvně chybu u sebe!


Dr.Vojkůvka je ten "nejzápadnější" obvodní lékař v České Republice. Je sice velmi svérázný, tako trochu magor. ale v v dobrém. ASler je to MACHR, hloupí lidi si to ale pletou a říkají mu MRCHA. Hodně buzeruje kuřáky, ale ruku na srdce, nás kuřáky buzeruje zaslouženě, páč kouření je takové svinstvo, že si to ani nedovedeme představit - plíce v pr..., imunyta v pr..., zuby v pr...., cévy v pr...., srce v pr....,cholesterol v pr..., nechty a nohách a kůže tamtéž v pr.... a žlutá barva ve ksiftě, no a moc sem toho asi uš zapoměl / skleroza taky - mozek v pr.... Takže dršte huby když nechcete poslouchat a hulte, ale k dotorovi choťte jen s pořádnejma nemocena. Protože každej kuřák chrhlá a je vlastně moc nemocnej. J. Hulínský


Přikláním se k dotyčné paní.Jakmile je nemoc, přijede za Vámi domů ,nabere krev,vznese do rodiny klid.Manžela mám rovněž velmi nemocného.a chování
pana doktora ,bylo velmi vstřícné.(i když je kuřák)
Pan doktor,každého pacienta řádně ošetří a s každým si pohovoří tak ,aby porozuměl dalším krokům při léčení.Pacient ,který ví o své nemoci a postupu při další léčbě ,určitě lépe spolupracuje.


nejhorší doktor co znám,nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ano,p.doktor nemá rád lidi ,kteří si ničí zdraví hl. kouřením .Přesto
nikdy neodmítl pacienta a v případě vážné nemoci nebo vysoké horečky přijede
za pacientem.Protože mám doma velmi nemocného manžela, tak pan doktor do naší rodiny přinesl klid a hlavně měl velké porozumění pro pacienta.


Musím souhlasit s níže uvedeným komentářem. Byl jsem nemocen ( bolesti zad ), vše zapříčinilo mé kouření. Poslal mě do práce, že jsem nemohl vyjít ani kopec do zaměstnání, to ho vůbec nezajímalo. Schopen a hotovo. Zašel jsem si tedy ke jinému lékaři a nejednou jsem byl doma ještě měsíc, chodil jsem na magnetoterapie. Mé matce dokonce řekl doslova " to máte z toho, že jste vyžraná ".
Nechci být velkým kritikem, ale jeho rádoby rady hodně pít a pokud jste nachlazeni a nedej bože jste kuřák tak to podle pana doktora máte z toho, podle mého názoru takové diagnozy bych zvládnul také i bez diplomu. Chybí určitá objektivita...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotný,důsledný a poctivý.


M

Zodpovědný lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti