Petr Vaverka, chirurg Prostějov

MUDr. Petr Vaverka

Chirurg Více

Mathonova 291/1, Prostějov
tředomoravská nemocniční a.s. - odštěpný závod Nemocnice Prostějov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

4 názory pacientů

Museli jsme na pohotovost se synem, kterému budou 2 roky... Pan doktor byl profesionální a milý, problém vyřešil, synovi pomohl, podal dostatek informací o následné péči. Naprostá spokojenost.

S panem doktorem mám několik zkušeností. Sama se sebou, se seniorem z rodiny a s dítětem. Ve všech případech byl pan doktor namyšlený a arogantní a jeho povýšené chování, jak se později (ve všech případech) ukázalo, neodpovídalo jeho schopnostem. Podle mého názoru je "mladý a neklidný :-))." Možná až začne víc naslouchat ostatním, místo naslouchání svému EGU, bude z něj opravdu doktor. Já ale dám zatím přednost někomu jinému.

Pracovali jsme slopu nějaký čas a je to skvělý člověk a výborný lékař,na sále moc šikovný a v rámci péče pečlivý.
Jana

vynikající chirurg a úžasný člověk,pokud mám problém,svěřuji se do péče jedině tomuto lékaři....Doporučuji všem a pevně věřím,že to nikoho z vás nezklame...