Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Hermannova 1030, Řevnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Ráda bych panu doktorovi Strachovi srdečně poděkovala za jeho vstřícný a profesionální přístup ke všem pacientům. Pan doktor je nejpříjemnější a nejrozumnější člověk, kterého znám. Vše Vám pečlivě a srozumitelně vysvětlí, zajímá s o Váš názor, vyjde Vám vstříc. Je velmi komunikativní a otevřený diskusi. Při výkonech je jemný a neskutečně zručný. Pacient kolikrát ani neví, že je operován a má to za sebou. O pooperačních komplikacích si pacienti mohou nechat akorát zdát. Rány se hojí zázračně jakoby zásahem vyšší moci... V ordinaci díky němu panuje vždy velice příjemná a vlídná atmosféra. Pokaždé se k němu s dětmi těšíme, jinam bychom už nikdy nešli. Kdo pozná MUDr. Stacha přestane mít strach :-)
Ještě jednou děkujeme pane doktore a vážíme si Vaší nadstandardní péče. Je vidět, že Vás práce zcela naplňuje a že žijete, abyste pomáhal. Krásné dny a nádherné prožití nadcházejících Vánočních svátků.

A
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Nejlepší doktor široko daleko! Vše krásně vysvětlí a dá si se zákrokem práci. Je vidět, že ho práce naplňuje. Pokaždé se k panu doktorovi Strachovi těším, a to ikdyž mě nečeká nic příjemného.

U
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor je proste uzasny clovek a je videt, ze svou praci ma jako poslani. Vzdy mily, vse vysvetli, v nemocnici v Horovicich vas osobne privita, vysvetli a po operaci se prijde rozloucit. Opravdu jsem rada, ze existuji lide, jako je pan doktor.


2
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance pokousání kočkou

Kousla mě kočka - rána oteklá, zanícená. Řezání, čištění, dren - pan doktor šikovný, milý, vtipný - perfektní práce. I následující převazy v ordinaci a v nemocnici v Hořovicích (o víkendu!!). MUDr. Strach má svoji práci evidentně rád a baví ho. Kdyby každý lékař ke své práci přistupoval jen z 80 % takto, vypadalo by naše zdravotnictví jinak. I sestřička výborná. Ošetření v této ordinaci mohu jen doporučit.


F
Ověřený profil

Pana doktora všem velmi doporučuji! Má velmi milý, vstřícný a lidský přístup jak k dospělým, tak dětem, vše pacientům vysvětlí a ukáže. Děti k němu rádi chodí. Pracuje jemně a kvalitně, je šikovný. Lepšího chirurga v okolí neznám, proto za ním neváháme dojíždět. Bez objednání můžete přijít kdykoliv v ordinační době, která se přizpůsobuje pracujícím až do 20 h. Pan doktor prostě nemá konkurenci...


G
Ověřený profil

Zastupující lékař Mudr Marek Mašík je velmi šikovný,rychlý a věcný.V ordinaci jsem byl moc spokojený,se sestřičkou paní Liduškou Hrubou jsou velmi sehraní,milí a celkově je v ordinaci příjemně, pokud vám zrovna nestrhávají nehty...ale i to se dá přežít.
Děkuji s pozdravem pacient z Mořiny.


B
Ověřený profil

Určitě pana doktora doporučuji. Je lidský a moc milý. Kéž by bylo takových doktorů víc.


K
Ověřený profil

U pana doktora Stracha jsem byla na chirurgickém odstranění znaménka a mohu jedině doporučit. Zákrok proveden profesionálně, pan doktor i sestřička velmi milí, uvolněná a přátelská atmosféra. Doporučuji.


Ověřený profil

...no, od koho bych se měl nechat zašít, než od vlastního bráchy, žejo...
A jestli si někdo té jizvy všimne, dám mu stovku. Ono to je totiž zašitý tak dobře, že ji prostě nenajdete. :-)) Díky, Péťo!


Jak to tady čtu musím souhlasit s hodnocením pana doktora Stracha,jen té usměvavé a milé sestřičky jsem se nedočkal,měl jsem štěstí na velmi kyselou a nemluvící blondýnu sestru s brýlemi,přišlo mi,že do chirurgie má hodně daleko,ale asi je nouze o sestry.Rád se do ordinace vrátím a třeba budu mít větší štěstí.Pan doktor by to měl vědět,že se hledí na tým zdravotníků,ale o sehranosti tady rozhodně řeč není.R.S.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti