Petr Strach, chirurg Řevnice

MUDr. Petr Strach

Chirurg Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Hermannova 1030, Řevnice
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Nejlepší doktor široko daleko! Vše krásně vysvětlí a dá si se zákrokem práci. Je vidět, že ho práce naplňuje. Pokaždé se k panu doktorovi Strachovi těším, a to ikdyž mě nečeká nic příjemného.


U
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor je proste uzasny clovek a je videt, ze svou praci ma jako poslani. Vzdy mily, vse vysvetli, v nemocnici v Horovicich vas osobne privita, vysvetli a po operaci se prijde rozloucit. Opravdu jsem rada, ze existuji lide, jako je pan doktor.


2
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance pokousání kočkou

Kousla mě kočka - rána oteklá, zanícená. Řezání, čištění, dren - pan doktor šikovný, milý, vtipný - perfektní práce. I následující převazy v ordinaci a v nemocnici v Hořovicích (o víkendu!!). MUDr. Strach má svoji práci evidentně rád a baví ho. Kdyby každý lékař ke své práci přistupoval jen z 80 % takto, vypadalo by naše zdravotnictví jinak. I sestřička výborná. Ošetření v této ordinaci mohu jen doporučit.


F
Ověřeny pacient

Pana doktora všem velmi doporučuji! Má velmi milý, vstřícný a lidský přístup jak k dospělým, tak dětem, vše pacientům vysvětlí a ukáže. Děti k němu rádi chodí. Pracuje jemně a kvalitně, je šikovný. Lepšího chirurga v okolí neznám, proto za ním neváháme dojíždět. Bez objednání můžete přijít kdykoliv v ordinační době, která se přizpůsobuje pracujícím až do 20 h. Pan doktor prostě nemá konkurenci...


G
Ověřeny pacient

Zastupující lékař Mudr Marek Mašík je velmi šikovný,rychlý a věcný.V ordinaci jsem byl moc spokojený,se sestřičkou paní Liduškou Hrubou jsou velmi sehraní,milí a celkově je v ordinaci příjemně, pokud vám zrovna nestrhávají nehty...ale i to se dá přežít.
Děkuji s pozdravem pacient z Mořiny.


B
Ověřeny pacient

Určitě pana doktora doporučuji. Je lidský a moc milý. Kéž by bylo takových doktorů víc.


K
Ověřeny pacient

U pana doktora Stracha jsem byla na chirurgickém odstranění znaménka a mohu jedině doporučit. Zákrok proveden profesionálně, pan doktor i sestřička velmi milí, uvolněná a přátelská atmosféra. Doporučuji.


Ověřeny pacient

...no, od koho bych se měl nechat zašít, než od vlastního bráchy, žejo...
A jestli si někdo té jizvy všimne, dám mu stovku. Ono to je totiž zašitý tak dobře, že ji prostě nenajdete. :-)) Díky, Péťo!


Jak to tady čtu musím souhlasit s hodnocením pana doktora Stracha,jen té usměvavé a milé sestřičky jsem se nedočkal,měl jsem štěstí na velmi kyselou a nemluvící blondýnu sestru s brýlemi,přišlo mi,že do chirurgie má hodně daleko,ale asi je nouze o sestry.Rád se do ordinace vrátím a třeba budu mít větší štěstí.Pan doktor by to měl vědět,že se hledí na tým zdravotníků,ale o sehranosti tady rozhodně řeč není.R.S.


Ověřeny pacient

jeden z dalších špičkových lékařu z Hořovic. Ikdyž často nazývaná dvojka "Hrubý strach" je hodně vtipný výraz. Myslím že jejich rodiče musí být pyšní. Jeden syn špičkový herec a druhý syn špičkový lékař :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti