Chirurgická ambulance
Hermannova 1030, Řevnice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Ráda bych panu doktorovi Strachovi srdečně poděkovala za jeho vstřícný a profesionální přístup ke všem pacientům. Pan doktor je nejpříjemnější a nejrozumnější člověk, kterého znám. Vše Vám pečlivě a srozumitelně vysvětlí, zajímá s o Váš názor, vyjde Vám vstříc. Je velmi komunikativní a otevřený diskusi. Při výkonech je jemný a neskutečně zručný. Pacient kolikrát ani neví, že je operován a má to za sebou. O pooperačních komplikacích si pacienti mohou nechat akorát zdát. Rány se hojí zázračně jakoby zásahem vyšší moci... V ordinaci díky němu panuje vždy velice příjemná a vlídná atmosféra. Pokaždé se k němu s dětmi těšíme, jinam bychom už nikdy nešli. Kdo pozná MUDr. Stacha přestane mít strach :-)
Ještě jednou děkujeme pane doktore a vážíme si Vaší nadstandardní péče. Je vidět, že Vás práce zcela naplňuje a že žijete, abyste pomáhal. Krásné dny a nádherné prožití nadcházejících Vánočních svátků.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Nejlepší doktor široko daleko! Vše krásně vysvětlí a dá si se zákrokem práci. Je vidět, že ho práce naplňuje. Pokaždé se k panu doktorovi Strachovi těším, a to ikdyž mě nečeká nic příjemného.

U
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor je proste uzasny clovek a je videt, ze svou praci ma jako poslani. Vzdy mily, vse vysvetli, v nemocnici v Horovicich vas osobne privita, vysvetli a po operaci se prijde rozloucit. Opravdu jsem rada, ze existuji lide, jako je pan doktor.

Umístění: Chirurgická ambulance pokousání kočkou

Kousla mě kočka - rána oteklá, zanícená. Řezání, čištění, dren - pan doktor šikovný, milý, vtipný - perfektní práce. I následující převazy v ordinaci a v nemocnici v Hořovicích (o víkendu!!). MUDr. Strach má svoji práci evidentně rád a baví ho. Kdyby každý lékař ke své práci přistupoval jen z 80 % takto, vypadalo by naše zdravotnictví jinak. I sestřička výborná. Ošetření v této ordinaci mohu jen doporučit.

Pana doktora všem velmi doporučuji! Má velmi milý, vstřícný a lidský přístup jak k dospělým, tak dětem, vše pacientům vysvětlí a ukáže. Děti k němu rádi chodí. Pracuje jemně a kvalitně, je šikovný. Lepšího chirurga v okolí neznám, proto za ním neváháme dojíždět. Bez objednání můžete přijít kdykoliv v ordinační době, která se přizpůsobuje pracujícím až do 20 h. Pan doktor prostě nemá konkurenci...

Zastupující lékař Mudr Marek Mašík je velmi šikovný,rychlý a věcný.V ordinaci jsem byl moc spokojený,se sestřičkou paní Liduškou Hrubou jsou velmi sehraní,milí a celkově je v ordinaci příjemně, pokud vám zrovna nestrhávají nehty...ale i to se dá přežít.
Děkuji s pozdravem pacient z Mořiny.

Určitě pana doktora doporučuji. Je lidský a moc milý. Kéž by bylo takových doktorů víc.

U pana doktora Stracha jsem byla na chirurgickém odstranění znaménka a mohu jedině doporučit. Zákrok proveden profesionálně, pan doktor i sestřička velmi milí, uvolněná a přátelská atmosféra. Doporučuji.

...no, od koho bych se měl nechat zašít, než od vlastního bráchy, žejo...
A jestli si někdo té jizvy všimne, dám mu stovku. Ono to je totiž zašitý tak dobře, že ji prostě nenajdete. :-)) Díky, Péťo!

Jak to tady čtu musím souhlasit s hodnocením pana doktora Stracha,jen té usměvavé a milé sestřičky jsem se nedočkal,měl jsem štěstí na velmi kyselou a nemluvící blondýnu sestru s brýlemi,přišlo mi,že do chirurgie má hodně daleko,ale asi je nouze o sestry.Rád se do ordinace vrátím a třeba budu mít větší štěstí.Pan doktor by to měl vědět,že se hledí na tým zdravotníků,ale o sehranosti tady rozhodně řeč není.R.S.