Adresa

Hermannova 1030, Řevnice
Chirurgická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
2
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance pokousání kočkou

Kousla mě kočka - rána oteklá, zanícená. Řezání, čištění, dren - pan doktor šikovný, milý, vtipný - perfektní práce. I následující převazy v ordinaci a v nemocnici v Hořovicích (o víkendu!!). MUDr. Strach má svoji práci evidentně rád a baví ho. Kdyby každý lékař ke své práci přistupoval jen z 80 % takto, vypadalo by naše zdravotnictví jinak. I sestřička výborná. Ošetření v této ordinaci mohu jen doporučit.


F
Ověřeny pacient

Pana doktora všem velmi doporučuji! Má velmi milý, vstřícný a lidský přístup jak k dospělým, tak dětem, vše pacientům vysvětlí a ukáže. Děti k němu rádi chodí. Pracuje jemně a kvalitně, je šikovný. Lepšího chirurga v okolí neznám, proto za ním neváháme dojíždět. Bez objednání můžete přijít kdykoliv v ordinační době, která se přizpůsobuje pracujícím až do 20 h. Pan doktor prostě nemá konkurenci...


G
Ověřeny pacient

Zastupující lékař Mudr Marek Mašík je velmi šikovný,rychlý a věcný.V ordinaci jsem byl moc spokojený,se sestřičkou paní Liduškou Hrubou jsou velmi sehraní,milí a celkově je v ordinaci příjemně, pokud vám zrovna nestrhávají nehty...ale i to se dá přežít.
Děkuji s pozdravem pacient z Mořiny.


B
Ověřeny pacient

Určitě pana doktora doporučuji. Je lidský a moc milý. Kéž by bylo takových doktorů víc.


K
Ověřeny pacient

U pana doktora Stracha jsem byla na chirurgickém odstranění znaménka a mohu jedině doporučit. Zákrok proveden profesionálně, pan doktor i sestřička velmi milí, uvolněná a přátelská atmosféra. Doporučuji.


Ověřeny pacient

...no, od koho bych se měl nechat zašít, než od vlastního bráchy, žejo...
A jestli si někdo té jizvy všimne, dám mu stovku. Ono to je totiž zašitý tak dobře, že ji prostě nenajdete. :-)) Díky, Péťo!


Jak to tady čtu musím souhlasit s hodnocením pana doktora Stracha,jen té usměvavé a milé sestřičky jsem se nedočkal,měl jsem štěstí na velmi kyselou a nemluvící blondýnu sestru s brýlemi,přišlo mi,že do chirurgie má hodně daleko,ale asi je nouze o sestry.Rád se do ordinace vrátím a třeba budu mít větší štěstí.Pan doktor by to měl vědět,že se hledí na tým zdravotníků,ale o sehranosti tady rozhodně řeč není.R.S.


Ověřeny pacient

jeden z dalších špičkových lékařu z Hořovic. Ikdyž často nazývaná dvojka "Hrubý strach" je hodně vtipný výraz. Myslím že jejich rodiče musí být pyšní. Jeden syn špičkový herec a druhý syn špičkový lékař :-)


Mohu jen doporučit,pan doktor je pečlivý,lidský a navíc má jednu z nejlepších sestřiček,s krásným jménem Lidmila....a je opravdu Lidu-milá.


Pan doktor je výborný. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti