Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Přes 2 roky jsem chodila s bolestí u zápěstí pravé ruky,ano doktor mi udělal rentgen dokonce 2 x ale s tím že tam nic nevidí.Poslal na rehabilitaci -zadny účinek a když na mne sestra po 4 m objednací lhůtě vyštěkla když mám bolesti ať si nechám dát silnější analgetika od obvodaka -jsem to vzala.po výměně ortopeda jsem měla prasklé šlachy u zápěstí a zánět.Za mne doktor k ničemu.A u 80leté tety přehlédl nekrotizující kyčel,díky rychlé výměny v Pisku se noha zachránila.

Několik let jsem chodila s bolestmi nohou, pokaždé mi řekl, že mám vyměnit boty a zhubnout. Už nám došla doma trpělivost, protože jsem se v noci furt budila. Tak jsme začali hledat jiného doktora. Slyšeli jsme dobré recenze na pana doktora Nevšímala. Narozdíl od pana doktora Řehouška, podle kterého je to tím, že jsem moc silná, pan doktor mi řekl, že mi nohy prostě rostou x a není to tím, že zrovna nemám ideální váhu. Pan doktor Nevšímal mi řekl, že musím na operaci, jinak by mi to v těhotenství dělalo potíže. Takže moc děkuji panu doktorovi Nevšímalovi a panu doktorovi Řehouškovi vzkazuji ať radši skončí s prácí doktora a jde dělat něco jiného.

Pokud nejste rodina, nebo jeho dobrý známý tak máte smůlu...Čekali jsme hodinu i když jsme byli objednaní a to s měsíčním miminkem. No pán doktor se raději věnuje někomu kdo jenom ukončuje neschopenku. Před ambulancí čekal pacient s bolestivým úrazem, no i přes to pan doktor ordinoval pořád stejným pomalým tempem, a raději hodnotil v ambulanci hezký obličej nějaké mladé slečny než by ošetřil člověka co to fakt potřeboval. Po tom co jsem malého svlékla tak jsme zase čekali než si pán doktor řekne nějaký paní jaké pečivo chce koupit k obědu, to že v ne moc vyhřáté místnosti má měsíčního pacienta ho vůbec netrápilo. Vyšetření proběhlo standardně, bez jediného slova od pana doktora. Žádné rady, vyjádření k zdravotnímu stavu proste nic. Od známých jsem byla informovaná, že péče o dospělé je taky velmi slabá ale to osobně hodnotit nemůžu, no přístup tohoto doktora je arogantní jak už psal někdo v jiném hodnocení a pro mě je tohle poslední ortopéd ke kterému by jsem se šla léčit...

Neznam lepsiho ortopeda a ten co to pise,tak je asi magor a plete si ortopeda s psychiatrem!
Mel by si nechat vysetrit hlavu a mozna by na ten duchod mel narok. Pokud se nekdo zamysli nad temito nazory,tak zjisti,ze to pise jeden a ten samej clovek,ktery nedostal duchod. pana doktora jen muzu doporucit,je ochotny a vzdy me osetril i po pracovni dobe a bez uplatku!

Ochotný, vstřícný, přátelský, navíc kvalifikovaný svou dlouholetou klinickou praxí - v kategorii lékařů středního věku je jedním z těch nemnoha, pro něž pacient není objekt, ale subjekt, konkrétní člověk, jemuž je lékař partnerem, nikoliv mentorem.

Musím se přidat k negativnímu hodnocení pana doktora (vlastně k tomu nejhoršímu). Zhruba před rokem jsem se k němu šel bohužel "léčit" s ramenem a když mi při druhé návštěvě v ordinaci došlo, že se žádná léčba konat nebude musel jsem vyhledat jiného specialistu, který mi teprve po měsíci bolestí vysvětlil o co se jedná ale to,už bylo na efektivní léčbu trochu pozdě.
O aroganci a přístupu pana Řehouška k pacientům toho bylo níže napsáno dost,takže asi nemá cenu se více rozepisovat. Vždyť o co jde pane doktore, jenom o zdraví!
Je škoda, že jsem na tyto stránky nenarazil dříve, volba mého lékaře by byla rozhodně jiná.

jsem velice spokojený

Jsem s ním velice spokojená

Když po dvou měsících objednáni a dvou hodinách čekání po objednané době jsem se dočkala vyšetření, pan doktor řekl,že nevidí výrůstek ,který popsal obv.lékař,předepsal milék,který už se nevyrábí a když tobude dál bolet,mám přijít a udělá mi rentgen.

S tímto lékařem mám dobré zkušenosti v léčbě artrozy kolen, tím, že napíše posudek odpovídající konkrétnímu stavu pacienta a posudková komise tomuto pacientovi nepřizná invalidní důchod, ještě nemusí jmenovaný lékař být špatný lékař. Podle toho se lékař nehodnotí.