Ortopedie
Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

opravdu nejhorší

Na pacienta se podívá tak 3 sekundy, pak velmi dlouho píše 2 prsty na počítači, každé písmeno a slovo stále opravuje. Výslednou zprávu z mnoha překlepy ještě opravuje propiskou. Sestra si hned řekne o 30,-- Kč a pak hlučně dlouho soukromě telefonuje. Na toto se musíte objednávat 2-3 měsíce předem. Přístup k pacientovi otřesný!

Jednou pri jizde do Francie na lyze ,za totace.
V autobuse odsud ,chytly plotynky na ktere se lecil Hans,no strasne bolesti
Prijeli jsme do Val Thorens ,Dr .Petr poslal toho Hanse do vany,my vykladali nadale ,az se ve vane prohral,lehl mu na stul.
P.Rehousek sikovne promasiroval ,udelal nejakou ,mi cizi Therapii(jsem strojar);
Za nekolik okamziku vse bylo zase zpatky ,kolega mohl lyzovat ,lyzuje bez bolesti dodnes.Chci jeste dodat,ze pred odjezdem byl Hans pro Injekci ,den predtim v Klinice v Mannheimu.
Tohle se neda zapomenout,pan doktor umi.
Ja sam mam od cervna potize po vykloubeni ,zde v Erlangenu mi take nikdo neradil k operaci atd.Az budu mit cestu do Budejic,jiste Petra vyhledam
Vasek Polak
hERZOGENAURACH
mAIL.
wenzel@javapo.de

Nedoporučuji,nepomohl mi,nejevil ani zájem pomoci,na mnou navrhované další vyšetření konstatoval že né,bylo by drahé.

VELMI DOBRÝ, PORADÍ A SNAŽÍ SE O ZMÍRNĚNÍ BOLESTI

Dobrý lékaŘ S PŘÍSTUPEM LIDSKÝM

Bohužel pan doktor mi nepomohl...

pomohl i s tím co se zdálo už neřešitelné. Kladný přístup k pacientovi a zájem o pacienta.